Yarın misafirim geliyor ne pişirsem acaba

Tam tarif değilde kendimin dneme yanılmayla bulduğum bir iki püf noktası var.
Sulu seviyorsanız ıslatırken suyunu bir tık fazla, daha tane tane seviyorsanız bulgurun üzerini fazla geçmeyecek kadar su koyun.
Salçasını mutlaka kavurun, çiğ koyanda var ama ozmaan çiğ salça tadı oluyor.
Severmisiniz bilmem ama salçayı kavururken bir diş sarmısak rendeleyin.
Tamam bu benimkine benziyor iste. Bir de ben arada cig kofte gibi yogura yogura yapiyorum, cigden koyunca, onun tadi efsane oluyor iste 😍

Tamam bu benimkine benziyor iste. Bir de ben arada cig kofte gibi yogura yogura yapiyorum, cigden koyunca, onun tadi efsane oluyor iste 😍
Yoğurmalı olanda da kavuruyoruz, hatta ona yarı yarıya biber salçası 🤤🤤
Gece gece yoldan çıkasım, kısr yapasım geldi

Menün ben yanıma börek istiyorum diye haykırıyor🤗uğraşırsan şöyle güzel ıspanaklısından, pratik olsun dersen kıymalı susamlı börek cuk oturur👌🏼

pardon can. öfkem sana degık boyle insanlara oglum 2yasında ne gezdı ne dolastı rahatca kosmadı bile 1yıldır evdeyım ben. hıc cıkmadım. istisnadır cıkmam oda acıl durumlarda ama masallah neler yazar

pardon can. öfkem sana degık boyle insanlara oglum 2yasında ne gezdı ne dolastı rahatca kosmadı bile 1yıldır evdeyım ben. hıc cıkmadım. istisnadır cıkmam oda acıl durumlarda ama masallah herkes rahat 😡
Benim kızımda 16 aylık camdan bakıyor hayata daha parkın yüzünü görmedi öyle üzülüyorum ki. keşke gerçekten gezenlere bulassa bu illet bizim sorunumuz olmasa

Ve bu yüzden insanlar ölüyor. Ekonomi batıyor oysa ne kadar basit. biraz sabretsek şu illet bitene kadar evimizde otursak kimsenin hakkına girmesek.
kurallara uysak doktorlarımız bukadar yorulmayacaklardı. okadar insan kaybettıkkı ama acı dustugu yerı yakar herkes anlayamaz o duyguyu

X