Yaşadıklarımı anlamlandıramıyorum: eski sevgilim narsist miydi?

Benim ailemde de huzursuzluk vardı. Hep boşanacaklar korkusuyla kavga gürültü içinde büyüdüm. Şimdi sevgilim var onun da beni terketmemesi için üzerine titriyorum. Galiba ben de bir narsist çektim hayatıma. Çünkü onu sevmemi seviyor bence. Beni başlarda havalara uçurdu ama şimdi ben adım atmazsam gidecek gibi

başlığa ithafen
Adı üzerinde ‘eski’ sevgili… Narsist veya değil, bu saatten sonra öğrenince ne değişecek??

Hepsini okudum ve sana tavsiyem asla asla konuşma onunla her konuştuğumda sana alttan alttan sömürü yapar. Kes bağını sal gitsin. meditasyon yapabilirsin tavsiye ederim.

Öncelikle kaleminiz cok güzel ,cok akici .Böyle uzun konulari okuyamiyorum ama ilk defa sizinkini okudum:) Hem de eski bir konu olmasina ragmen.Nerden karsima cikti bu konu onu da bilmiyorum :) Neyse,aradan zaman gecmis ama adam evet narsist kisilik ama bu narsist kişiliklere cekilenlerin de ayri bir durumlari oluyor bence.Zaten ilk görüsmeden,sonraki aldatmalarindan,sizi baskalari ile konusmasindan belli ne oldugu.Artik görüşüyor musunuz bilmiyorum ama hicc gerek yok görüsmenize bence.Birakin geçmişte kalsin.Nokta dahi olsa yazmayin.Kendinizi de sorgulamayin.Herkes hata yapar.Hedeflerinize ve hayatınıza verin odaginizi.stalk vs yapmayin.Stalk da bence enerjiyi ve bagi koparmiyor karsidaki kisi bilmese de.Umarim bundan sonra dogru insanlarla karşılaşırsınız.

Bir roman yazsanizbu kitap satar.akici bir kalemle yazilmis.diger olaylarada yorum yok.neden cuku kendiniz isteyip kendiniz yasamissiniz heeseyi

hiç bir şeyin önemi yok , siz konum olarak uygun değilsiniz. evlensen küçük şehirde kaybolurdun . yine mutsuz olurdun

Sevgili konu sahibi, konumu hortlatmışlar, ben de üşenmedim okudum.

Aslında çok yetenekli ve hırslı bir insansın, istesen dünyayı yerinden oynatırsın, niye gücünün farkına varıp özgüvenli olamıyorsun anlayamıyorum. Bir diyetisyen bolca spor, biraz da terapi alsan toparlanmaz mısın. Aslında senin ilacın kendi içinde, inşallah bir gün bulursun

X