yaşananları yorumlar mısınız?

unutulmuyor. Ama ne yapayım gerçekten bilmiyorum kv gönlümü almaya çok fazla çalıştı. Bir kere kötü olay olunca ilişkileri silip atamıyorum keşke yapabilsem. Bu insan sevgilimin annesi kötü olmak benim için daha kötü. O adım attığı için ben de attım. Zaten her gün gidip evinde kalacak değilim. Evet doğru değil biliyorum.
Bu saç okşama olayı sizde mi olmuştu?

Kayınvalidesini kimse nikahta görmüyor ilk ama daha sevgili iken gidip kayınvalidesinde kalan, yatakta uzanan da çok değildir herhalde :)
Biz bu yaz evleniyoruz. Sevgilimle ilişkim oldukça derin. Zaten sevgilim de benim ailemin evinde kaldı. Hani tek taraflı olan bir şey değil hatta sevgilim benim ailemle daha fazla yakın. Biz belki de sevgilimle karı kocadan daha fazla yakınız. Zaten kalmam doğru değil dedim elli kere en az. Bunu savunmuyorum? ama oldu ne yapayım? kadına tekmeyi mi basayım gelip oturunca? ne tavsiye edersin? zaten aramız kötüydü aylardır. Arayıp sormuyordum. Adımı atan o oldu. E insanların yanında bu gece kal geç oldu hem seninle sabah kahvaltı yaparız diyince reddetmedim. Doğru değil biliyorum ama oldu. Her gün gidip kalmayacağım ya

Ayy gerçekten yani sizin konularının okuyunca diyorum hem kendisine yazık yani belli ki çok sorunları var ama asıl çevresine yazık diyorum. Sevgiliniz falan iyi katlanıyor belli ki çok seviyor, bizim göremediğimiz bir özelliğiniz var diye düşünüyorum. Yani çok mu güzelsiniz çok mu cilveli, seks hayatınız mı süper bilemiyorum ama iyi yani idare ediyorsunuz yine.
Bizim üniversitede bir arkadaş vardı yakışıklı, mühendis, efendi vs bir de kız arkadaşı vardı allah affetsin çok çirkin ve inanılmaz memnuniyetsiz cazgir falan. Derdik hep, bunların işi uzun sürmez çocuk gözünü açar diye de, biz hepimiz o zamanki sevgililerimizden ayrıldık bunlar devam etti çocukları bile var 🤣 kız diyordu zaten, başkası ona benim verdiklerimi veremez diye, varmış bir bildiği 😅

Psikolog değilim psikoloji mezunuyum. Artık nasıl bir at gözlüğü varsa psikoloji mezunu eşittir psikolog. Bu benim için sadece bir lisans mezunu olmam demek. Tıp mezunlarının hepsi göz doktoru değil mühendislerin hepsi teknik alanda çalışmıyor. Artık bu cahillik gözümü yaşartıyor susayım diyorum bilmiyorlardır diyorum ama olmuyor. Ayrıca hadi diyelim psikoloğum eeee evliya mı olmam lazım 🤣. Aklınızda nasıl psikolog imajı var acaba? Evet her şeyi takıyorum böyle bir dönemdeyim. Herkes her zaman mükemmel psikoloji içinde olmuyor. Ben de çöküş dönemi yaşıyorum. Bir şekilde yaşamayı öğrendim çevremdekilerin kafasına silah dayamadım. Danışanım da beni özel hayatıma bakıp seçmeyecek sorun yok. Olaylar olurken noluyo noluyo diye kavgaya girmiyorum zaten. İçim içimi yese de tepkisiz kalıyorum çoğu zaman. Ailem modern bir aile değil artık modernlik tanımı neyse. Burda kim bilir kimler ne sıkıntı içinde ama farkında değil.

neyse ki cahil halimle sağlık sektöründe uzman personel olarak çalışabiliyorum ben, şükür.

her üye bize önce CV atmadığı için PDR mezunu muydu psikoloji mezunu muydu yok psikolog muydu diye ayrı ayrı kydetmiyoruz tatlım. İK yan tarafta oraya anlat istersen?

evliya değil "makul" olsan yetecek
öyle bir dönemdeyim dediğin şey ne kadar bir dönemse artık burada çok çok az üyeyi bilen ben seni biliyorum çünkü ha bire olmayacak şeylere taktığın değişik ama ortak yönleri saçma olmak olan konular açıyorsun. "öyle bir dönemdeyim" den mi ibaret bu sence? çünkü dönemden ziyade karakter hali gibi duruyor da.

valla buralarda sevgilisiyle birlikte yaşayan kızların ve
sevgilisiyle aile evinde kalan abilerin olduğu aile tipine modern aile deniyor, bunu sanayi devrimini yapmış ya da internet of things uzmanı aile anlamında demiyoruz sitenin tanımları genelde herkesin ortak anladığı şeyler aslında...

unutulmuyor. Ama ne yapayım gerçekten bilmiyorum kv gönlümü almaya çok fazla çalıştı. Bir kere kötü olay olunca ilişkileri silip atamıyorum keşke yapabilsem. Bu insan sevgilimin annesi kötü olmak benim için daha kötü. O adım attığı için ben de attım. Zaten her gün gidip evinde kalacak değilim. Evet doğru değil biliyorum.
İlişkini sil at demiyorum ama gidip evinde de kalma. Kadın bunu sana ilk kavganızda karşına getirecek. Ben KV samimi olduğunu da düşünmüyorum. Senin bir açığını aramaya çalışıyor gibi. Mesafeni koru bence

neyse ki cahil halimle sağlık sektöründe uzman personel olarak çalışabiliyorum ben, şükür.

her üye bize önce CV atmadığı için PDR mezunu muydu psikoloji mezunu muydu yok psikolog muydu diye aytı ayrı kydetmiyoruz tatlım. İK yan tarafta oraya anlat istersen?

evliya değil "makul" olsan yetecek
öyle bir dönemdeyim dediğin şey ne kadar bir dönemse artık burada çok çok az üyeyi bilen ben seni biliyorum çünkü ha beri olmayacak şeylere taktığın değşki ama otak yönri saçma olmak olan konular açıyorsun.
yine aynı cahillik. Psikoloji mezunu sadece psikolog değil sağlık alanında değil diyorum devam ettiriyorsun hastaneye cv iş başvurusu ik diye pes. Artık bir şey demiyorum sana tatlım. Kaç yıldır üyeyim buraya 2 aydır konu açıyorum herhalde onay almam lazım 🤣 saçma evet biliyorum zaten saçma olduğu için açıyorum. Saçma olduğunu biliyorsan okuma beni de tanıyormuşsun. hatta göz ardı et. Bilmiyorsun madem konuşma gelmiş bana hala psikologsun hastanede cv diyorsun.

yine aynı cahillik. Psikoloji mezunu sadece psikolog değil sağlık alanında değil diyorum devam ettiriyorsun hastaneye cv iş başvurusu ik diye pes. Artık bir şey demiyorum sana tatlım. Kaç yıldır üyeyim buraya 2 aydır konu açıyorum herhalde onay almam lazım 🤣 saçma evet biliyorum zaten saçma olduğu için açıyorum. Saçma olduğunu biliyorsan okuma beni de tanıyormuşsun. hatta göz ardı et. Bilmiyorsun madem konuşma gelmiş bana hala psikologsun hastanede cv diyorsun.
?
sana hastaneye CV at dediğim yeri bana bi göstersene?
ben kendim hastanede çalışmıyorum, çalışmam ki :KK70: "ben sağlık sektöründeyim" dedim sadece o da iş yaptığım sektörlerden sadece birisi...

hey Allahım ya!

neden iş bulamadığın anlaşıldı yalnız....
bu idrak ile normal...

Ayy gerçekten yani sizin konularının okuyunca diyorum hem kendisine yazık yani belli ki çok sorunları var ama asıl çevresine yazık diyorum. Sevgiliniz falan iyi katlanıyor belli ki çok seviyor, bizim göremediğimiz bir özelliğiniz var diye düşünüyorum. Yani çok mu güzelsiniz çok mu cilveli, seks hayatınız mı süper bilemiyorum ama iyi yani idare ediyorsunuz yine.
Bizim üniversitede bir arkadaş vardı yakışıklı, mühendis, efendi vs bir de kız arkadaşı vardı allah affetsin çok çirkin ve inanılmaz memnuniyetsiz cazgir falan. Derdik hep, bunların işi uzun sürmez çocuk gözünü açar diye de, biz hepimiz o zamanki sevgililerimizden ayrıldık bunlar devam etti çocukları bile var 🤣 kız diyordu zaten, başkası ona benim verdiklerimi veremez diye, varmış bir bildiği 😅
ay ahhahahaa aşırı iyi :KK45:

sadece anneannemin annesi değil anneannem hakkında da sorular sordu ama. İşte neden boşanmış eskiden boşanma bu kadar yaygın değildi vs diye sordu durdu. Herhalde annesi gibi kocadan kocaya kaçan bir kadın sandı. Anneannem öldüğü için benim hassas noktam be alzheimer olduğu için yaşadığı sıkıntıları biliyorum. Şöyle anlatayım anneannem 14 yaşında hakim diye güvenip biriyle evlenmiş ama ikinci eşi olmuş kuma gitmiş yani. Haberi yokmuş hala kesin değil ama biz anlatılanlara bakınca buna karar verdi. Adam anneannemi kendi annesinin yanına bırakmış kendisi başka yerdeymiş. Anneanneme hamile kalana kadar seni yanıma almayacağım demiş adeta türk filmi gibi bir olay. Sonra anneannem çok sessiz sakin bir kadındı. kimseye ağzını açmamış. dayak yediği halde. Anne yok baba yok başında haliyle. 5-6 yıl sonra üvey ailesi görünce alıp gelmişler yanlarına. Anneannem alzheimer hastasıydı ve bize sürekli o anılarını anlattı durdu. Yani irdelemesi hoşuma gitmedi. Ama ben veriyorum kesinlikle ona bu haddi. Gerçekten ne yapsam kötü olacağız iyi olsam suç kötü olsam suç
Türkiye toplumunda bu tarz hikayeler merak edilir ve bazı kızını oğlunu evlendirenler köydeki tavuklarina kadar soruyorlar. Siz rahatsız olduğunuzu belli edin gecistiren cevaplar verin bir süre sonra susar

Sanırım hissediyorum ama ıslandığımda hissetmiyorum , kendisine farkında sanırım , belki benim penişim küçüktür dedi

Eski sevgililerine çamur atıyordu bir de😏 ‘small penis energy’ almıştım zaten sana da yazmıştım ‘ yarası olan gocunur, terkedilmenin acısı var ‘demiştim. Doğru çıktı gördüğün gibi😏

Sevgilin mükemmel olması sana göre 1-) sana oral yapması( kendin yazmışsın istediğimi yapıyor diye eksisi yapmıyor diye konu açmıştın 2-) sana evlenme teklifi etmesi

Sana göre mükemmel ama asla değil yiyici biri. Bunu bil de ona göre devam et.

Penis küçüklüğüne gelince de o senin bileceğin iş, böyle şeylerin büyüğü makbul olmasa bu kadar penis büyütme hapı, ameliyatı olmazdı. Büyüğü de acıtır diye teselli veremeyeceğim 🤷🏻‍♀️

X