yasasin, hamileyim ama bir sorun var

yesilay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
148
10
45
yasasin, hamileyim ama bir sorun var. bu benim ucuncu cocugum olacak allahin izniyle benim iki oglum var dunya tatlilari ama kiz cocuklarini cok sevdigim icin bi kere daha sansimi denemek istedim ama bundan esim habersizdi. o ucuncu bir cocugu istemiyor. maddi yonden hic bir sikintimiz yok, aile ic huzurumu ise cok guzel cok mutlu bir aileyiz. sorun esim bu bebegi istemeyece napicam ben simdi. simdilik daha onceki yaptigin negatif cikan testi gosterip hamile olmadigimi soyledim peki bundan sonra napicam. bana bir fikir verin lutfen. esim buyuk ihtimalle cocugu aldir diyecek ama belli bir sure gecince o da kabul eder hemde benden cok sever eminim. kizlar boyle gizli kapakli cocuk sahibi oldugum icin bana kizmayin lutfen bu bebegi coook istiyorum bana yardim edin...

yasasin, hamileyim ama bir sorun var. bu benim ucuncu cocugum olacak allahin izniyle benim iki oglum var dunya tatlilari ama kiz cocuklarini cok sevdigim icin bi kere daha sansimi denemek istedim ama bundan esim habersizdi. o ucuncu bir cocugu istemiyor. maddi yonden hic bir sikintimiz yok, aile ic huzurumu ise cok guzel cok mutlu bir aileyiz. sorun esim bu bebegi istemeyece napicam ben simdi. simdilik daha onceki yaptigin negatif cikan testi gosterip hamile olmadigimi soyledim peki bundan sonra napicam. bana bir fikir verin lutfen. esim buyuk ihtimalle cocugu aldir diyecek ama belli bir sure gecince o da kabul eder hemde benden cok sever eminim. kizlar boyle gizli kapakli cocuk sahibi oldugum icin bana kizmayin lutfen bu bebegi coook istiyorum bana yardim edin...

Canım öncelikle tebrik ederim... Gizli kapaklı da olsa süper bir duygudur eminim. Bence eşin aldır demiycektir. Senin kadar mutlu olacaktır. Ama geciktirmeden usulünce söylemek lazımdır diye düşünüyorum. Tabi hamiş anneler ve anne olmuş bayanlar daha yardımcı olurlar sana.... Yine de tebrik ederim... Allah analı babalı büyütsün... Kucağına almayı nasip etsin... hihoyyyt

Canım öncelikle tebrik ederim... Gizli kapaklı da olsa süper bir duygudur eminim. Bence eşin aldır demiycektir. Senin kadar mutlu olacaktır. Ama geciktirmeden usulünce söylemek lazımdır diye düşünüyorum. Tabi hamiş anneler ve anne olmuş bayanlar daha yardımcı olurlar sana.... Yine de tebrik ederim... Allah analı babalı büyütsün... Kucağına almayı nasip etsin... hihoyyyt

cok tesekkur ederim gamzecim ama esimin tepkisinden cok korkuyorum...:çok üzgünüm:

Ya çocuk sahibi olmadığım için tam anlamıyla birşey söyleyemiyorum. Ama bi hatırla ilk baba olacağı zaman ne kadar sevinmiştir... sayısı önemli değil( maddi sorunlarınız da yokmuş ) gerçi kız ya da erkek farketmez ama kalabalık bir aile.... nekadar güzel bence çoookkk mutlu olacaktır....

Tebrik ederim cnm bnm. Yaşasın yeni bir melek daha geliyor. Cnm hiç sanmıyorum eşinin aldır felan diyeceğini. mutlaka bu duruma oda alışacaktır. Allah kucağına almayı nasip etsin tatlım :)

bncesöylemeyın sole vakıt gecsın aldıramıycagız zaman gelın sankı sızde yenı ögrenmış gibi yaparsınz eger eşinizn tepkıısndne çokkorkuyosanız tabıkı en iyisi söylemek ama eşininz daha sonra sevecegını sevınecegını dusunuyosanız sıkıntımzda yok dıyosunz eşinizkızack dıeyde bebgın canına kıymaya hakkınz da yok

tebrikler canım.eşinin aldır demeyecegini düşünüyorum bende...niye desin ki,maaşallah ailevi bir sorun da yokmuş,maddiyatta iyiyse neden aldır desin canım.demez demez aksine belki de sevinir nerden biliyorsun.bence söyle gitsin ucunda ölümmü varda bu kadar korkuyorsun Allahaşkına.

allah evlatlarını size bağışlasın. bir çocuk dünyaya gelirken önce allah, sonra da anne ve baba rızasıda olmalı. eşinizden bunu saklamanız bence çok hoş bir davranış değil. eşinizle konuşup bu bebeği ne için istediğnizi. kız cocuga dair özlemlerinizi ona güzel bir şekilde açıklamanız daha uygun düşecektir. çünkü o da baba olacak. onu bu duruma hazırlamanız gerekiyor.a.s hayat arkadaşınızdan böyle önemli bir olayı nasıl gizleyebiliyorsunuz.?.:1shok: belki daha sonra öğrenince size tepkisi beklemediğiniz şekilde olabilir. size tavsiyem biran önce açıklayın eşinize. babalık duygusunu yaşayan bir erkeğin zaten aldır diyeceğini zannetmiyorum.. a.s

Canım benim bir ablamında 2 kızı vardı oğlanı çok istiyordu eşide 2. bile istememiş o yüzden kesin aldıracağını düşünüyordu ve 4 aya kadar sakladı ve üzerine adet oldum anlamadım dedi hatta inandırıcı olsun diye pamuklara ruj sürüp yada orkite kırmızı şerbet boyası döküp gösteriyordu alınma zamanı geçince günüm geçti dedi eşide hemen kürtaja götürdü oda itiraz etmedi doktorda artık alınmaz günü geçmiş büyümüş demiş kocasıda adet oluyordu diyince böle şeyler olabiliyor demiş doktor kocasıda inanmış ve karısınada bişey demedi şimdi oğlu oldu adam bir seviyor bi seviyor şaşarsın yani iş olana kadar olunca çok seviliyor sana bir fikir olsun diye anlattım canım sen kararını ver ama bana kalırsa günahına girme derim...

allah evlatlarını size bağışlasın. bir çocuk dünyaya gelirken önce allah, sonra da anne ve baba rızasıda olmalı. eşinizden bunu saklamanız bence çok hoş bir davranış değil. eşinizle konuşup bu bebeği ne için istediğnizi. kız cocuga dair özlemlerinizi ona güzel bir şekilde açıklamanız daha uygun düşecektir. çünkü o da baba olacak. onu bu duruma hazırlamanız gerekiyor.a.s hayat arkadaşınızdan böyle önemli bir olayı nasıl gizleyebiliyorsunuz.?.:1shok: belki daha sonra öğrenince size tepkisi beklemediğiniz şekilde olabilir. size tavsiyem biran önce açıklayın eşinize. babalık duygusunu yaşayan bir erkeğin zaten aldır diyeceğini zannetmiyorum.. a.s

size yerden goze kadar hak veriyorum. ne deseniz ne soyleseniz haklisiniz ama ben bu bebisi coook istiyorum. babayi nasil ikna edecegim , ona nasil etkili sozler soylemeliyim ki ikna olsun bana yardim edin nolur, desteginize ihtiyacim var

senağlama

Bencede söyle canım hemen bu güzel haberi canından bir can daha geliyor dünyaya. Allahın kullarına verdiği bence cennetten daha güzel bir duygu bu:nazar:

kizlar dun esime hamile oldugumu soyledim. once hemen doktora git tekrar test yaptir ve eger varsa hemen aldir dedi. bende dun gittim doktora test yaptilar pozitif cikti, doktora anlattim esimin istemedigini ama ben cok istiyorum, onun simdi kucucuk kalbi yasamak icin atiyor ben ona nasil kiyarim. esim benimle konusmuyor bebegi aldirmadigim icin.. napmaliyim kizlar, benim aklim durdu artik,,,,

cnm ya eşini ikna et aldırma kıyma büyüklerinizi araya sok aldırmayın.burada da arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

Allah Allah... Bende durdum şimdi.... Acaba aldırılamaz dönemde olduğunu falan mı söylesen.... Yada sen eşine bu bebeği istediğini anlattın mı?... Çok istediğini bunu yapamayacağını söylesen.... Allah kolaylık versin.... :KK43::sm_confused::çok üzgünüm:

kizlar dun esime hamile oldugumu soyledim. once hemen doktora git tekrar test yaptir ve eger varsa hemen aldir dedi. bende dun gittim doktora test yaptilar pozitif cikti, doktora anlattim esimin istemedigini ama ben cok istiyorum, onun simdi kucucuk kalbi yasamak icin atiyor ben ona nasil kiyarim. esim benimle konusmuyor bebegi aldirmadigim icin.. napmaliyim kizlar, benim aklim durdu artik,,,,

canım tbrik ederim öncelikle.. bir kagıda dök bütün duygularını..(olayı birazda dramatikleştir) yani sözlerin tesirli olsun.. dikkat et.. eşine ver. ceketinin cebine koy filan. yani bir yolla onun eline geçsin bu kağıt.. bi dene bakalım..kaydirigubbakcemile5

harikasın şuan nekadarlıksın önemli olan o nasılsa 10haftadan snr almıyolar bebeği bence en doğrusu 10haftayı geçince tekrar bi test yap yada şimdikini göster ve hamileymişim bu testlerede hiç güven olmuyo de doğumdan snr sölersin o meleği cennet kokulu kuzuyu görünce bence hiç bişi diyemez zamanı geçmiş dersin dra gidipte bence fena bi fikir diil

konuşmazsa konuşmasın meleğinin yüzünü görünce vaz geçer bu niyetinden ve benden sana bi kardeş tavsiyesi ben eşime uydum kıydım meleğime çoook ağır bi yük sakın yapma

X