Yaşımdan büyük gösteriyorum,estetik?

doktorlara da güvenemiyorum. sırf para için şurana da şunu yapalım bunu yapalım derler diye ve güvenemem gibi. ben kendim karar verip gitmek istiyorum biraz açıkçası

Boyle kaygilariniz varsa devlet hastanesi poliklinik doktorlarına basvurun. Onlarin fikrini alin. Sonra ameliyata karar verirseniz ona gore doktor secersiniz. Doktor fikri alin derken, su anda burnunuzu suclu ilan etmissiniz ama ameliyat sonrasi hayal kırıklığı yasarsaniz diye söyledim ayrica. Umarim en uygun sekilde istediginiz sonucu elde edersiniz :dua:

boyum 1.60 olduğundan 55 kilo bana yakışmıyor. basenliyim 55'te gitmiyor maalesef. 48-50 arası hedefim.
estetik konusunda meraklı değilim,hatta kılı kırk yarıyorum. bizim ailede burun komple problemli. bütün kuzenlerim yaptırdı mesela,bana da annem çocukluğumdan beri der. burnun bana çekerse kesin yaptıralım diye,18'imi geçtim o teşvik ediyor beni ben hep geri duruyorum. iyice araştırmadan olmaz diye diye 5 yıl geçti,inanın merakla alakası yok

Ama ilk mesajınızda saymışsınız ve başka neler yapabilirim demissiniz burdan ben komple bi estetik merakı hissettiğim icin öyle yazdım. Burda kimse ezbere size bir şey söyleyemez zaten söylersek de dikkate alma yüzünü görmedik ve görsek de estetik algimiz ne durumda bakalım anlıyor muyuz :) diyeceğim şu ki kafan karışır güzelim sen estetik algısı yüksek bir dr la görüş bir uzman analiz etsin yüzünü. Onu yap bunu yap dememiz fikir vermek acısından belki bir yerde kabul edilebilir ama esasinda doğru degil puzzle mi bu ?

Ama ilk mesajınızda saymışsınız ve başka neler yapabilirim demissiniz burdan ben komple bi estetik merakı hissettiğim icin öyle yazdım. Burda kimse ezbere size bir şey söyleyemez zaten söylersek de dikkate alma yüzünü görmedik ve görsek de estetik algimiz ne durumda bakalım anlıyor muyuz :) diyeceğim şu ki kafan karışır güzelim sen estetik algısı yüksek bir dr la görüş bir uzman analiz etsin yüzünü. Onu yap bunu yap dememiz fikir vermek acısından belki bir yerde kabul edilebilir ama esasinda doğru degil puzzle mi bu ?
sadece estetik olarak yaklaşmıyorum ki herhangi bir şey de olabilir yazmıştım :) ama başlık öyle olunca bütün dikkati orası çekti sanırım,yine de teşekkürler

doktorlara da güvenemiyorum. sırf para için şurana da şunu yapalım bunu yapalım derler diye ve güvenemem gibi. ben kendim karar verip gitmek istiyorum biraz açıkçası

Dr lara güvenmek zorundasın çünkü 5 dr a gidersin 5 i de sana değişiklik yapman gereken aynı yeri söylerse o zaman sorunun ne olduğu konusunda uzman görüşlere güven duyman gerek. Burda senin uzmanlardan görüş alman daha doğru dr lara guvenemeyip burda yazan bizlere yüzünü dahi girmeden yorum yapanlara güvenmen çok sağlıklı değil zaten saçma da :)

Dr lara güvenmek zorundasın çünkü 5 dr a gidersin 5 i de sana değişiklik yapman gereken aynı yeri söylerse o zaman sorunun ne olduğu konusunda uzman görüşlere güven duyman gerek. Burda senin uzmanlardan görüş alman daha doğru dr lara guvenemeyip burda yazan bizlere yüzünü dahi girmeden yorum yapanlara güvenmen çok sağlıklı değil zaten saçma da :)
hayır şunu demeye çalıştım,genç görünmek için neler yapılmalı? ben direkt komple yüzümü değiştirmek istemiyorum ki zaten,mesela bir arkadaşım ışık dolgusu çok etkiliyor demişti. ya da gözeneklerim var yüzümde,cildi daha aydınlık daha güzel göstermek vs vs klasik tavsiyeler aslında :)

Giyim cok cok fark edebiliyor.
Renkler, kombinler vs.
Helede trendler. Bu devirde hala turuncu sac tokalari takiyosan cok demode ve eski cag insani olusun.
Belki bi ornek kombin atarsaniz yasiniza gore giyim tavsiyeleri verebiliriz.

Ayrica estetigi dusunuyosaniz benim aklima nedense cene yapisi geldi.
Benim bi arkadasimla vardi. Gezerken beraberce " kac yasindasiniz" sorusuna bir gun ikimizde " kac gosteriyorz" sorusunu yonelttik soran kisiye.
Bana 18 ken 13, ona 18 ken 25 demislerdi.
Arkdas bozulmustu.
Eskilerde burun estetigi yaptirdgini biliyorum. Ama cenesi ice gomulu bi cene. Full makyajda yapsa, o burnunu estetik yapmis olsa bile. Cenesinden dolayi yuzu cokmus bi olgun bayana benziyor.

Renkler, kombinler vs.
Helede trendler. Bu devirde hala turuncu sac tokalari takiyosan cok demode ve eski cag insani olusun.

Benim bi arkadasimla vardi. Gezerken beraberce " kac yasindasiniz" sorusuna bir gun ikimizde " kac gosteriyorz" sorusunu yonelttik soran kisiye.
Arkdas bozulmustu.
Eskilerde burun estetigi yaptirdgini biliyorum. Ama cenesi ice gomulu bi cene. Full makyajda yapsa, o burnunu estetik yapmis olsa bile. Cenesinden dolayi yuzu cokmus bi olgun bayana benziyor.
Evet ya da çene çok iriyse de büyük gözükebiliyor torpuletiyorlar çok lolita oluyorlar sonra:))

Renkler, kombinler vs.

Arkdas bozulmustu.
aslında giyim tarzımda sorun yok dediğim gibi.arkadaşınızı anlayabiliyorum. cidden insan bozuluyor bir süre sonra,küçük gösterenlere hayranım.çenem de normal aslında

Kilodan canım hep yanakların tombul oluyorsa. Kilolu biri kahkül de kullanıyorsa çocuk sayısı yukarı çıkabilir :) kahkulleri uzat ve acil zayifla... Birde saçın kıvırcık yada dalga li mı onun da etkisi olabilir

Kilodan canım hep yanakların tombul oluyorsa. Kilolu biri kahkül de kullanıyorsa çocuk sayısı yukarı çıkabilir :) kahkulleri uzat ve acil zayifla... Birde saçın kıvırcık yada dalga li mı onun da etkisi olabilir
evet dalgalı saçlarım,kahkül küçük gösteriyor diye kestirdim aslında ama şu ara uzatıyorum ben de. ve evet kiloluyum onu verince umarım bir 3-4 yaş atarım

evet dalgalı saçlarım,kahkül küçük gösteriyor diye kestirdim aslında ama şu ara uzatıyorum ben de. ve evet kiloluyum onu verince umarım bir 3-4 yaş atarım
Malesef canım sen mümkünse duzlestir ve hafif makyaj yap. Ağır makyajlar ve aşırı giyinme topuklu kadınsı elbiseler dahabuyuk gösteriyor

Botoks falan asla yaptırma
Cidden fotonu merak ettim bence senin abartman mis gibi gencecik kızsın Allah askına yaptırma Emin'im ki güzel kızsın

X