Yaşımdan büyük gösteriyorum,estetik?

Konu sahibi gayet tatlış bi hatun. Tamda yaşında görünüyo bna göre.
Attığın fotoda makyaj yoktu normalde yanlış makyaj mı yapıyosun acaba yaşına uygun olmayan?
hiç makyaj yapmıyorum şu ara,özelden de yazdığım gibi fotoğraflarda eblek çıkıyorum o yüzden tatlı ve küçük gelmiş olabilirim :KK70:

Allahım benim derdim de tam tersi. Ben de yaşımdan baya küçük gösteriyorum, işyerimde doğru dürüst ciddiye alınmıyorum. Üniversitedeyken liseli sanarlardı, hala liseli sanıyorlar. Boyum da uzun öyle çıtı pıtı minyon bir şey de değilim. Bilmeyen kişiler odamın kapısını tıklatıp girdikten sonra "Pardon Astoria hanım yok mu?" falan diyorlar, ben olduğumu söyleyince şoka giriyorlar. Ben de bundan dertliyim, ne yapacağımı bilemiyorum. Siz sorsam bana özeneceksiniz, ben de size özeniyorum. :)

Herkes kilo vermek demiş ama dolgun yanaklar daha küçük gösteriyor insanı. Ben zayıfım mesela ama yanaklarım dolgun dolgun, yüzümü uzatacak bir yöntem de bulamadım. Bunun dışında koyu renk saç yaşı daha küçük gösterir, sarı saç büyütüyor(muş) yaşı. Ama kendimde işe yarayacağına dair şüphelerim var, ehehe.

İlk olarak kilo ver.
Sonra eğer saçların boyalıysa Doğal rengine dön.
Bunlari yaptıktan sonra da kendine biraz zaman tanı. Ben de hep ergenlik olsun senin yaşların olsun hep yaşımdan büyük gösterirdim. Zamanla bu durum ortadan kalktı

Kiloyla alakası yok bence. Ben oldum olası kiloluyum ve kendimi bildim bileli hep daha küçük sandılar. Bu yüz ifadesi ile ilgili bence. Bende kendimi hala 19,20 yasımda gibi hissediyorum Ama 25 yaşındayım.

Merak ettim şimdi seni :) fitblack fitblack
Saç kesimin saç rengin nasıl? Ben bakır yaptımda sen aslında güler yüzlüymüşsün demişlerdi :) Normalde siyaha yakındır saç rengim.
Kilo ciddi fark ettiriyor bende kısacık bir insan olarak boyumdan fazla kilom vardı. Kısa olunca kilo da olsa herkes ufak sanıyor ama kilo verince ortaokul arkadaşım sanki hala orta okuldasın demişti.
Sarı yaşlı gösterir ama şöyle tatlı bir bakır güzel olabilir mesela, toprak tonlarında makyajda yapabilrsin

Merak ettim şimdi seni :) fitblack fitblack
Saç kesimin saç rengin nasıl? Ben bakır yaptımda sen aslında güler yüzlüymüşsün demişlerdi :) Normalde siyaha yakındır saç rengim.
Kilo ciddi fark ettiriyor bende kısacık bir insan olarak boyumdan fazla kilom vardı. Kısa olunca kilo da olsa herkes ufak sanıyor ama kilo verince ortaokul arkadaşım sanki hala orta okuldasın demişti.
Sarı yaşlı gösterir ama şöyle tatlı bir bakır güzel olabilir mesela, toprak tonlarında makyajda yapabilrsin
saçlarım kestane,doğal renginde. boyatsam +5 yaş katar kesin bana. bakırı,kızılı sarısı fark etmez

Canım denemeden bilemezsin sarı olmaz daha yaşlı gösterebilir ama bakır düşün bence. Giyim yarzın nasıl? O da çok etkiler dış görünüşü
inanın sadece yüz hatlarım. zaten çocuksu giyiniyorum biraz,bir de bakırı hiç sevmiyorum nedense.kestane,kumral seviyorum bir tek :)

Bir kuaförler görüş fotoğraflara bak götür böyle istiyorum diye. Kuaföre sakın bırakma sapsarı olur çıkarsın:) Ama açtır biraz bence cidden yüzünün sert imajı gidecektir.

Yuz hatlariyla ilgili bi durum ,bende de tam tersi var ;bence goruntunuzu kabullenip kac yasinda gorunuyorsaniz ona gore giyinip saclarinizi makyajinizi ona gire yapabilirsiniz

hiç makyaj yapmıyorum şu ara,özelden de yazdığım gibi fotoğraflarda eblek çıkıyorum o yüzden tatlı ve küçük gelmiş olabilirim :KK70:
Bende merak ettim bana da atar mısın ?
Bence kaş yapısı çok önemli, kavisli KESK'in Kaş'ların varsa düzletir. Düz kaş daha yumuşak Bi ifade veriyo yüze. Onun haricinde hafif allık kullanabilirsin. Yüze Bi renk geliyor, yaşı küçültüyo yine. Bence upuzun dümdüz Bi saçta yine genç gösteriyo, koyu tonlar tabii. Koyu kahve mesela. Bide giyim kuşam. Mesela daha spor şeyler giyebilirsin.

X