Yatak Odası Dekorasyonu Yatak odası dolabımi hic beğenmiyorum

wassermeloneblume

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
1.032
1.115
31
Kizlar merhaba,

Evleneli bir kac ay oldu.Düğün hazirlignda aldığımız yatak odasi dolabim hic icime sinmedi ve sinmiyor.Evimizin diger bölümlerinde esyalar gayet iyi fakat yatak odadini maddiyatan oturu esim dusuk maliyetle siradan bir dolap aldi.Benm de fkrimi aldi elbette ama çok masraf yaptigi icin bende cok ustelemedi.Ama diger yatak odalarini gorunce gercekten cok inciniyorum.Keşke dger yerlere vermeseydk yatk odasina verseydik diyorum.Ve icten ice kızıyorum bazen esime.Yanlis mi yapmisim sizce byle bir fedakârlıkla yada icime snmeyen bir yatk odasini kullanabilirmiym mutlulukla.Soylenirmiym devamli yada bilemiyorum.Boyle bir durum.yasayaniniz var mi ?
Not:
IMG_20190406_015545.png
Kendi dolabmin resmini degil ona cok benzeyen bir dolap paylastim altta.

Kizlar merhaba,

Evleneli bir kac ay oldu.Düğün hazirlignda aldığımız yatak odasi dolabim hic icime sinmedi ve sinmiyor.Evimizin diger bölümlerinde esyalar gayet iyi fakat yatak odadini maddiyatan oturu esim dusuk maliyetle siradan bir dolap aldi.Benm de fkrimi aldi elbette ama çok masraf yaptigi icin bende cok ustelemedi.Ama diger yatak odalarini gorunce gercekten cok inciniyorum.Keşke dger yerlere vermeseydk yatk odasina verseydik diyorum.Ve icten ice kızıyorum bazen esime.Yanlis mi yapmisim sizce byle bir fedakârlıkla yada icime snmeyen bir yatk odasini kullanabilirmiym mutlulukla.Soylenirmiym devamli yada bilemiyorum.Boyle bir durum.yasayaniniz var mi ?
Not:Eki Görüntüle 2255086 Kendi dolabmin resmini degil ona cok benzeyen bir dolap paylastim altta.
Biz de ekonomimizi düşünerek tüm harcamaları yaptık bir buçuk yıllık evliyim evimde hala bazı eksikler var içime sinmeyen hiç birşey almadık.
Ben öncelikle şunu belirtiyim herkes kendi bütçesine göre harcama yapmalı ben eşyaların işlevini kaybedene kadar kullanılmasından yanayım yani bir şeyi değiştirmek için onun artık işlevini sağlıklı yerine getiremiyor olması lazım . dolabınıza begenmediginiz şey iç tasarımı mı dış tasarımı mı ona göre farklı şeyler de yapabilirsiniz iç tasarimsa çekmece ekleme çıkarma raf ekleme çıkarma işlemleri gayet basit yapılabiliyor . Dış tasarımı rengini aynasını vs de değiştirebilirsiniz iyi bir marangoz bulun yükseklerden ucmayan fiyat olarak. Böylece yeni bir dolap almak zorunda da kalmazsınız. Ayrıca henüz yeni evliymissiniz zaten eşyalar çabuk eskiyor artık anne babalarımızın kullandığı ömürlük eşyalar yok . Hele ki Allah nasip eder de bir evladiniz olursa o zaman meleginiz büyürken eşyalarınızın ölümünü izliceksinjz kafanıza çok takmayın siz evinizin huzuruna bakın

Bana gayet güzel geldi. Siz çok taktığınız için gözünüze kötü görünüyordur.
Bi süre kapatın yatak odasının kapısını görmeyin☺

Bizde zaten yatak odasini kiz tarafi alir, hatta cevremde cogu kiside boyle. Yukarda arkadas degistirirsiniz derken yenisini almayi kastetmis, kullandiginizi goturup degistirmeyi degil
Yok tabiki oyle onu anladım zaten :) ama yenisi alinsa bile kac yil snra alinir gbi düşündüm.Nihayetinde kullanmak gerekiyor.Biz yatak odasini bazi sebeplerden dolayi yapmadik.Ama anlastik karsi tarafla.Aslnda biz alsaydık belki de dgru dah farkli olabilirdi

bazı yerlerde yatak odasını erkek tarafı alır
bızde yatak odası salon yemek odası buzdolabı camasır makınasını erkek tarafı
oturma odası tum mutfak halı ve perdelerı ankastre set ve bulasık makınasını bız aldık mesela

antep bolgesınde genelde boyledır hatta halı ve perdeyı de erkek alırda , ben bı yerde gormus begenmıstım nakıtım vardı tenezzul etmedım dırek aldım

yanı ılla kız tarafı yatak odasını alır dıye sart yok yoreden yoreye degısıyor

konu sahıbı dolabınızı satıp ustunu tamamlayıp baska dolap alabılırsınız

ıcınıze sınmıyorsa begenmedıysenız kullanıssızsa butcenız de varsa degıstırın tabıkı