Yatılı kalmak istemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen sıfıra sıfır elde var sıfır sırf daha önce evliliğimim ilk aylarında eşimle olan problemlerimi ısıtıp ısıtıp önüme getiren 3 kuruş aklı olan gerizekalılara ne dememi bekliyorsun
🤦 Burdaki üyeler az çok bilinen tanınan ve genelde konulara yorum yapan üyeler. Siz bunu bile bile konu aciosunuz açmayın efenim açmayın. Rahatsız olduğunuz bişey varsa burda , açmayın konu filan .

Aynen sıfıra sıfır elde var sıfır sırf daha önce evliliğimim ilk aylarında eşimle olan problemlerimi ısıtıp ısıtıp önüme getiren 3 kuruş aklı olan gerizekalılara ne dememi bekliyorsun
Kime göre neye göre insanların aklı üç kuruşluk oluyor. Sen burda kocam bana tapıyor diye ego şişirirsen bizde eski konularınızı önünüze koyarız. Bu arada hayırdır burda millete hakaret etme hakkını size kim veriyor.

Daha ilişkisini yönetemeyen, konu üstüne konu açan, bütün derdi elti olan sen zeka küpüsün de sanki bu ne had bilmezlik, haddini bil. Biraz hayata bakışını şekillendir bu asosyallik sende sinir yapıyor 😀 Mune Mune bu platform konu açıp hakaret edip rahatlama üzerine mi? Bu tür vakalarda konu açmama ve uzun banlama yapmanız gerekir diye düşünüyorum.

Daha ilişkisini yönetemeyen, konu üstüne konu açan, bütün derdi elti olan sen zeka küpüsün de sanki bu ne had bilmezlik, haddini bil. Biraz hayata bakışını şekillendir bu asosyallik sende sinir yapıyor 😀 Mune Mune bu platform konu açıp hakaret edip rahatlama üzerine mi? Bu tür vakalarda konu açmama ve uzun banlama yapmanız gerekir diye düşünüyorum.
İleri zekalı madem çok iyisin burda benim konumda benim gibi birisiyle üslup yarışına girecek kadar ne işin var pardon işsizliğin

Ay nerde ya bu Mune? Neden hala bu kadını banlamadı? 😂

Yazık eltin ne günah işledi acaba. Ay birde dindarlar diye demişsin bilmiyoruz sanki niye görüşmek istenmediğini. Bari geç gidinde günü çabuk tamamlarsınız

Yazık eltin ne günah işledi acaba. Ay birde dindarlar diye demişsin bilmiyoruz sanki niye görüşmek istenmediğini. Bari geç gidinde günü çabuk tamamlarsınız
Evet öyle yptkk elticim şimdi kahve yapıyor ama gelir gelmez ayrı odaya aldı haremlik selamlık kocamla beraber bile yatamayacagm belkide napacam yaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X