Yatılı kalmak istemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allahtan tapıyor bi de tapmasa saçından sürüyüp götürürdü heralde.

Hergün onu yiyor diye put sanmış kendini özetle. Ee zaten cilveleşme olunca mevzu kral kraliçe değil mi herkes? (hormon etkisi ) 😀 ama eşi pek sallamıyor eski konuları bilmesem bile hissettiriyor çünkü bu kadar kanıtlama çabasına girmezdi.

Beynin olsa bu yorumu yapmazsn ordan bakınca eltime bayılıyor gbi mi görünüyorm
Burada bizlere kaba saba tabirlerle konuşacağınıza,eşinize gelmiyorum,kalmıyorum desenize.
Sanki biz tuttuk götürüyoruz eltinize,hayret birşey.
Uslubunuz o kadar korkunç ki yorum yazmak istemiyordum ama bu tip yorumlarınıza kayıtsız kalamadım,sizi şikayet ediyorum yönetime, burası babanızın çiftliği değil,saygılı,uslubunca yazmayı bilmiyorsanız konu açıp medet ummayın insanlardan.

Hadi yaa kesin öylemiymiş konu açmanın anlamı gelin üzerimde tepinin demek
Yemin ediyorum eşek şakası gibisiniz:))) konu açıp insanları buraya çağıran sizsiniz. Konu açmak demek konuma yorum yazın b
Yemin ediyorum eşek şakası gibisiniz:))) konu açıp insanları buraya çağıran sizsiniz. Konu açmak demek konuma yorum yazın beni eleştirin iyi ya da kötü demek. Sizin yaptığınız ne oluo peki?

Önce kendinize batırın çuvaldızı. Siz millete agresif gergin cevaplar verirseniz onlar da size bu şekilde gelir. İletişim sıfır.
Aynen sıfıra sıfır elde var sıfır sırf daha önce evliliğimim ilk aylarında eşimle olan problemlerimi ısıtıp ısıtıp önüme getiren 3 kuruş aklı olan gerizekalılara ne dememi bekliyorsun

Burada bizlere kaba saba tabirlerle konuşacağınıza,eşinize gelmiyorum,kalmıyorum desenize.
Sanki biz tuttuk götürüyoruz eltinize,hayret birşey.
Uslubunuz o kadar korkunç ki yorum yazmak istemiyordum ama bu tip yorumlarınıza kayıtsız kalamadım,sizi şikayet ediyorum yönetime, burası babanızın çiftliği değil,saygılı,uslubunca yazmayı bilmiyorsanız konu açıp medet ummayın insanlardan.
Sen Zahmet etme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X