Yavru kediyle toplu taşımaya binilir mi

Yasemin ay

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2021
7
1
20
Yavru bir kedim var ama evde tek yaşıyorum ve bazı günler sevgilimde kalıyorum kedi çok küçük olduğu için evde tek kalmasını istemiyorum İstanbul’da yavru bir kediyle toplu taşımaya binmek kedi için sıkıntı olur mu ya da çok etkilenir mi

Ben ilk aldığımda bindirdim ve bi kere de deprem olmuştu farklı bir eve geçmiştik o zaman bindirdim. Yere koymayın orası çok titriyor. İnsanları seviyorsa açık olan yeri insanlara doğru, sevmiyorsa kendinize doğru çevirip oyalayabilirsiniz. Biraz korkuyorlar haliyle ama sevenler de var. Ama kediler ortam değişikliğini sevmezler bir sizde bi sevgilinizde kalması toplu taşımadan daha sıkıntı olabilir

Kutusu içinde rahat bir şekilde toplu taşımaya bindirebilirsiniz. Benimde bir kedim var. Evde tek bırakamıyorum. Anneme gidip geliyorum ara sıra onu da götürüyorum. Alıştı artık. Arada kutusundan çıkarıyorum, kucağımda dışarıyı izliyor. Kutusuna giriyor daha çok orda güvende hissediyor.

Sırt cantası gibi olanlardan alın mumkunse toplu tasıma gerekir ise ben oyle yapiyorum onume asiyorum sirtimda guvenemiyorum 🤗 hem kedim stres olmuyor hem benim elim dolu olmuyor

X