Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay Burcu Olanlar Haydi Toplaşalım :)

merhaba, uzun süredir bu tarz bir ortam arıyordum belki benim gibi tam bir yay kadını olup, ayrıca bir de yükseleni ikizler olanları bile tanıyabilirim diye :-) Aslında yükselen her zaman çok etkili olmuyor sanırım, 'yay' kadını olmak zaten başlı başına farklılık diye düşünüyorum. Benim iyi arkadaşlarım hep yay burcu olmuştur genelde yada bir ortamda tanıştığım biri ile iyi anlaşıyorsam büyük ihtimal yay burcu çıkıyor..Biraz yaşadığım, hissettiğim, başkalarına göre farklı olabilen duygularımdan bahsedeyim, belki benzerlik bulup paylaşmak isteyen olabilir :-)
örneğin bu forumda bazı başlıklar altında da gördüğüm gibi biraz dik başlı olarak görünürüm, aslında bence ben uyumluyum, ama sadece kafama uygun olan insanlarla, diğerlerinden uzak durmayı tercih ediyorum sadece :-) birçok kişi gibi herkese sırıtıp, herşeye olur diyemiyorum..sürekli marka, para gibi maddi şeylerden konuşup üstelik de sürekli mutsuz insanlar içimi daraltıyor...başkalarını sürekli eleştiren yada karşılaştığı zaman önce fiziksel özelliklerine yorum yapan (ayy kilo almışsın, ay gözlerinin altı mı çöktü, ayy zayıflamışsın diyenler) insanlar da beni çok fazla irrite ediyor..sonuçta herkes kendinden sorumlu, sanane elalemden yanii..
basit ama güzel şeyleri severim...
eski kıyafetlerimi keser biçer, alalr pullar tekrar giyerim :-) (biraz antikayım yanii..:-)
gezmeyi, yeni yerler görmeyi çok seviyorum ama gezmek demek zürekli para harcamak veya git bir tatil köyüne yat akşama kadar demek değil bana göre...kültür turlarını seviyorum, yeni insanlar tanımayı seviyorum..offf seviyorum da seviyorumm..mümkün olsa sırtımda çanta dünyayı gezebilsemmm..var mı benim gibi birileri ?? umarım, lütfeennnn var olsunn..

merhaba, uzun süredir bu tarz bir ortam arıyordum belki benim gibi tam bir yay kadını olup, ayrıca bir de yükseleni ikizler olanları bile tanıyabilirim diye :-) Aslında yükselen her zaman çok etkili olmuyor sanırım, 'yay' kadını olmak zaten başlı başına farklılık diye düşünüyorum. Benim iyi arkadaşlarım hep yay burcu olmuştur genelde yada bir ortamda tanıştığım biri ile iyi anlaşıyorsam büyük ihtimal yay burcu çıkıyor..Biraz yaşadığım, hissettiğim, başkalarına göre farklı olabilen duygularımdan bahsedeyim, belki benzerlik bulup paylaşmak isteyen olabilir :-)
örneğin bu forumda bazı başlıklar altında da gördüğüm gibi biraz dik başlı olarak görünürüm, aslında bence ben uyumluyum, ama sadece kafama uygun olan insanlarla, diğerlerinden uzak durmayı tercih ediyorum sadece :-) birçok kişi gibi herkese sırıtıp, herşeye olur diyemiyorum..sürekli marka, para gibi maddi şeylerden konuşup üstelik de sürekli mutsuz insanlar içimi daraltıyor...başkalarını sürekli eleştiren yada karşılaştığı zaman önce fiziksel özelliklerine yorum yapan (ayy kilo almışsın, ay gözlerinin altı mı çöktü, ayy zayıflamışsın diyenler) insanlar da beni çok fazla irrite ediyor..sonuçta herkes kendinden sorumlu, sanane elalemden yanii..
basit ama güzel şeyleri severim...
eski kıyafetlerimi keser biçer, alalr pullar tekrar giyerim :-) (biraz antikayım yanii..:-)
gezmeyi, yeni yerler görmeyi çok seviyorum ama gezmek demek zürekli para harcamak veya git bir tatil köyüne yat akşama kadar demek değil bana göre...kültür turlarını seviyorum, yeni insanlar tanımayı seviyorum..offf seviyorum da seviyorumm..mümkün olsa sırtımda çanta dünyayı gezebilsemmm..var mı benim gibi birileri ?? umarım, lütfeennnn var olsunn..

Aynen bende yay burcuyum ve yükselenim ikizler . Herkes benden rahat ve girişken olduğumu düşünürken tam tersi baya çekingen biriyim . Ortama geç ısınırım ama iyi bi arkadaşlık ve konuşma varsa tabiki konuşurum . Kendi arkadaş çevremde kendi yay özelliklerimi net olarak sergiliyorum . Bir de bazı insanlarda burcunun özelliği daha fazla yükseleni az bazılarında da tam tersi oluyor . Ben tam yay burcuymuşum öyle diyorlar. Patavatsızım baya söylememem gerektiğini bilsem bile söylüyorum tutamıyorum kendimi ne yazık ki :)) Ayrıca çok kıskancım ama kendi egolarım yüzündeni haksız olduğumu zor kabul ederim kıskanıyorsam düşüncem "O benim!" oluyor veya "Benden başka kimseye bakmasın,hep beni sevsin,benim için ölsün " vs . Belki böyle biri size sevemez gibi geliyor ama sevince de seviyorum fakat ne kadar sevdiğimi kendim bile bilmiyorum çünkü duygularını çok belli edebilen bir insan değilim kendimden bile gizliyorum . Uçarıyım,özgür olmak isterim kimse -hele de ailem- bana karışmasın gezeyim eğleneyim vs . Ama evde vakit geçirmeyi de ayrı bir severim yani ... Gezdiğim zaman gezerim hiç oturmam ama bir yere oturduğum zamanda artık beni kaldırıp tekrar gezdiremezler :)) Felsefe ve din konusunda gerçekten ilgiliyim . Kuran okurum,namaz kılmayı da öğrenmek istiyorum ve dua etmeden yatmam ...He her şeyi yerine getiriyor gibi görünebilirim ama günahım da çoktur yani :p Birini bir kere aldatmışlığım var o zamandan beri hiç kimseye bunu yapabiliceğimi sanmıyorum bir daha çünkü ben öyle bir insan olamam ... Çok hata yaparım . Küçük hatalar değil,ortalığı birbirine katacak hatalar :) Ama aynı zamanda iyilik yapmayı da çok severim,dedikoduyu severim ama olabildiğince uzak durmaya çalışırım ayrıca bir konuda yorum yaparken kimin hakkında konuşuyorsam kendimi onun yerine koymaya çalışırım ..VE ayrıca şunu söyleyeyim benim sevgilim de yay,yükseleni terazi :)

he

Yay burcuyum, yükselenim de yay... Yay oğlu yay durumu kısacası ;-D

Karakteristik özelliklerimden bahsedeyim, tamamen öznel olacak:

Çabuk parlarım, sert reaksiyonlar gösterdiğim durumlar sıklıktadır
Hızlı konuşur, hızlı hareket ederim
Telefonda msg yazmaktan nefret eder, telefonu yalnızca konuşma amaçlı kullanırım
Yavaş insana tahammül edemem
Savsak insana tahammül edemem
Çok merhametliyimdir, kötü durumda insan görürsem anında müdahale etmek isterim durumuna
Sevdim mi tam severim, aşırı da müşkülpesentimdir
Yalnız kalmamak için biriyle olmam, denemem bile
Olmayacak işleri oldurmayı pek severim
Üşengecimdir ama insanları iyi organize ederim
Salaş ortamları, salaş insanları, salaş giyimi vs sevmem
Süsüme, püsüme aşırı düşkünümdür. Kozmetiğe, giyime, kuaföre harcadığım paraya acımam
Asla para biriktiremem
Narsistimdir
Kavgadan, gürültüden nefret eder, ışık hızıyla kaçarım
Insanları kırmayı, üzmeyi pek sevmem şayet kırmak, üzmek kaçınılmazsa bizzat kaçmayı tercih ederim, vs.

Son düzenleme:
bukadarmı olur yaaa.....

Telefonda msg yazmaktan nefret eder, telefonu yalnızca konuşma amaçlı kullanırım
Çok merhametliyimdir, kötü durumda insan görürsem anında müdahale etmek isterim durumuna
Süsüme, püsüme aşırı düşkünümdür. Kozmetiğe, giyime, kuaföre harcadığım paraya acımam
Asla para biriktiremem
Narsistimdir sadece burası uymamış.çok çabuk insan kırarım...:)

Yay burcuyum özelliklerini taşırım yükselenim oğlak.Yaylar özgürlüklerine düşkünlükleriyle bilinir dobra bir burçtur ikiyüzlü insanlara tahammül edemez içi dışı birdir eğlencelidir arkadaşlık ortamında gözdedirler sevilir sayılırlar gezmeyi öğrenmeyi araştırmayı severler meraklıdırlar sabırsızdırlar merhametlidirler bir anda sinirlenirler bazen patavatsız konuşabilirler :)

Asla para biriktiremem
Narsistimdir
Kavgadan, gürültüden nefret eder, ışık hızıyla kaçarım
Insanları kırmayı, üzmeyi pek sevmem şayet kırmak, üzmek kaçınılmazsa bizzat kaçmayı tercih ederim, vs.

KESİNLİKLE:KK16:BENİ TARİF ETMİŞSİN BENDE YAYIM MERHAMET DUYGUM COK FALA GELİŞMİŞTİR MESAJLA UGRAŞMAK SIKAR BENİ DİREK YÜZYÜZE KONUŞMAK DERDİMİ DAHA RAHAT İFADE EDERİM,COOOOK CABUK PARLAR AYNI ISIK HIZINDA SÖNERİM VS...SADECE BEN Olmayacak işleri oldurmayı pek sevMEM OLMUYORSA HİÇ ZORLAMAM:KK16:YAYLAR İYİ İNSANLARDIR YAAA:)

Burcumu seviyorum ve bütün özelliklerini taşıyorum.Foruma fazla girmiyordum konuya yeni dahil oldum :KK66:

Deli dolu,özgürlüğüne düşkün,farklı kültürlere ilgi duyan,metafizik ve çeşitli dinlere ilgi duyan ,araştırmacı,hayvanları ve doğayı seven,doğuştan şanslı,zeki ve alımlı ........
Daha ne olsun...:)

Şükürler olsun ki burcum yay....

Sevgiler...::KK54:

burcum yay, yükselen başak. yayın özelliklerini pek taşımıyorum, mesela konuşkan ve dışadönük bir insan değilim. ama yakın olduğum kişilerle eğlenmeyi çok severim, geniş bir çevrem yoktur. çok sosyal de değilimdir :KK14: çok titizimdir, bir konuyu en ince ayrıntısına kadar düşünürüm saatlerimi de alsa... mükemmeliyetçiyim... mesela şurda bir imla hatası yapsam ona kafayı takarım. not defteri tutarım ve çok düzenlidir. ama genel olarak odam düzenli değildir o ayrı :KK17: bir de çok çabuk sıkılırım, maymun iştahlıyımdır. aynı anda birçok işi yapabilirim...

Zodyakın Kesinlikle en harika burcu : ) Tüm özellikleri var Bazı konular Hariç tabi o da yükselenden kaynaklanıyo Akrep burcunun en belirgin özelliği gibi :KK1:

yay burcuyum yükselen burcum ise oğlak.yay burcunun hemen hemen bütün özelliklerini taşırım bilindiği gibi en belirgin özelliğimiz özgürlükçü olmamız vazgeçemeyiz özgürlüğümüzden :)

Ben de yay burcuyum yükseleni ay burcu vs çıktı onlar da etkiliyormuş gezmeyi çok severim özgür olmayı çok isterim iyi niyetliyim başkasına yapılan haksızlık bana yapılmış gibi mücadele edip üzülürüm salak mısın sana ne diyen çok olmuştur enayi diyen de

8 Aralık yay burcuyum ilginç bir şekilde duygusalım inatçıyım emirlere ve haksızlığa gelemem :)neşeliyimde çokça :)

ben ve eşim yay burcuyuz özgürlük çatışmasını düşünün artık eşim çok inatçı ama bense çok merhametliyim özgürlüğüme fazlası ile düşkünüm

ben ve eşim yay burcuyuz özgürlük çatışmasını düşünün artık eşim çok inatçı ama bense çok merhametliyim özgürlüğüme fazlası ile düşkünüm

benim gibi erkek arkadaşımda yay burcu :) ikimizde inatçı olunca bazen ortada tosluyoruz birbirimize :) ama yinede birbirimizde kendımızı buluyoruz bu guzel birşey :)

ay yaşasın 22 aralık ı da yay olarak almış forum, çok sevindim buna :KK70: Tutturmuyolar mı oğlak oğlak diye, yahu ben bildiğin yayım yay, paçalarımdan akıyor.

X