Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay Burcu Olanlar Haydi Toplaşalım :)

Kızlar bende yay burcuyum patavatsızlık, sabırsızlık haksızlıklara gelememe sonuna kadar ama kinci değilim ve aşırı duygusalım neden bilmem :)birde yay erkekleri ne kadar itici geliyorsa tuhaf bir şekilde balık erkeklerine zaafım var.sanki en mükemmel onlarmış gibi

Kızlar bende yay burcuyum patavatsızlık, sabırsızlık haksızlıklara gelememe sonuna kadar ama kinci değilim ve aşırı duygusalım neden bilmem :)birde yay erkekleri ne kadar itici geliyorsa tuhaf bir şekilde balık erkeklerine zaafım var.sanki en mükemmel onlarmış gibi

Balık burcu erkekleri çok çapkın olur, kaç :)

bende yay burcuyum ve evet her yay burcu gibi emir almaya ve haksızlığa gelemem patavatsız sayılırım yer yer :)

Ben de yay burcuyum. En baskın özelliklerim de aşırı kıskancım, üzüntümü dışarı belli etmem içime atarım, haddinden fazla cömertim (enayilik derecesinde:KK1:)emir almaktan hoşlanmam kim olursa olsun istek cümlesinin sonuna "mısın, misin" ekini koyacak...Ve çok fazla kırılganım.

ben de bi yay olarak patavatsızlığın kitabını yazıyorum malesef ve çok rahatsızım bu huyumdan. düşünmeden konuşuyorum sonra uyuz oluyorum kendime. değiştiremiyorum şu huyumu bi türlü.

Patavatsızlıktan ben de muzdaribim maalesef :KK53: ama söylerken hiç bir şekilde art niyet gütmüyorum, sonradan tabi pişmanlık diz boyu :KK53: onun dışında benim de özgür kız tarafım var, mükemmeliyetçi ve hırslıyım, bir de paspalımdır genelde, öyle makyajsız çıkmam ay kıyafet almalıyım gibi şeylerim yoktur, temiz olması benim için yeterlidir mesela :KK1: burcumu çok seviyorum ben, dünyada en az rastlanılan burca sahip olan grubuz kızlar ayık olun :KK52: bir de yalnız ölen kadınlar hep bizim burçtan çıkarmış, halbuki hepimiz birer meleğiz nasıl yalnız kalırız aklım almıyorrrrrrr :KK53::KK53::KK53:

yay burcuyum ve burcumu çok seviyorum hemde tam anlamıyla yay burcuyum çünkü yükselenimde yay :KK8:

17 ARALIK DOĞUMLUYUM. yükselenim aslan ..... ya iş hayatım istediğim gibi olmuyor yılardır. tamam çok büyük para sıkıntısı çekmiyorum çok şükür ama elime de doğru dürüst bi para geçmiyor.tüm yaylarda benim gibi mi yoksa yaşadıklarım kişisel bir durummu???? cevappppp lütfen
heee anlayan varsa ne zaman düzelecek acabaaaa????

Bende yay burcuyum.. sanırım patavatsızlık degılde hazır cevap ve aslında yalan söylememek dıyelım ona. bazen cok kırıcı olabılıyorum. haksızlığa kesınlıkle gelemeyen bır yapım vardır burcumdan mı kaynaklanıyor bılmıyorum ama haksızlığa hıc gelemem. bir de sinir var bıraz....sabırsızlıkta cabası..

bende yay burcuyum yükselenim aslan yay burcunun tam anlamıyla özelliklerini taşıyorum aslandan da bazı özellikleri taşıyorum ve be bunlardan hiç memnun değilim. boğa burcunun çok geniş rahat biri olduğu söylenir bende öyle olmak isterdim :KK50:

bende yay burcuyum özgürlüğüme çok düşkünüm şuan işsizim ve sırf işsizliğimin sebebi tembelliğimden değil istediğim işte çalışamamktan masa başı işlere çok girdim fakat yapamıyorum afedersiniz popomda kurt var sanki sürekli masanın başında ayaktayım :) şimdide evliyim ama sorsanız ne işinde çalışmak istiyorsunuz diye , sanatçı , şan şöhret , işlerinde aklım kendimi hep oralarda görüyorum bağımsız kalmayı istiyorum başımda patron olmasını bana müdahale eden birini istemiyorum çok zor durumdayım cidden kızlar burcumu seviyorum ama bu özelliğim beni yoruyor yaşantı tarzım aile yapım benim isteklerimle uyuşmuyor keşke balık olsaydım :) :) :)

X