Yaz geliyor en iyi yaz parfümleri halkında konuşalım :)

Ayy ne ugrasiyon gir eyfele testerlari sık 😂 ben avon soft kullaniyorum cok hafif kokulu tam benlik

Dolce gabbana light blue intense bu tam senlik
Ysl libre buda favorim

Libre sonbahar/kışlık bir koku bence panpa. Good Girl ve Libre bu kışın favorıleriydi kesinlikle. Ben Good Girl kullandım çok memnun kaldım

Light Bluenun reklamındaki abiye mayo diye beyaz don giydirmişler ama adam çuval giyse yakışır .... böyle adamlar beni bulmaz :olamaz: :olamaz::KK30:

Merhabalar, yeni üye oldum sizlerin fikirlerinize çok ihtiyacım var. Okul stajlarımız ertelendi yazın yapacağız, elimde de hep kış parfümleri kaldı, zaten yaz parfümümden de memnun değildim. Yaşıma tenime bana uyacak günlük olarak kullanacağım hafif ferah ama biraz da dikkat çekici bir parfüme ihtiyacım var. Akrep burcuyum ama burcumu söylediğimde önerilen parfümler bana biraz ağır geliyor. Çok fazla insanlarla iç içe olduğum bir yerdeyim. Yoğun bir parfüm her zaman hoş karşılanmıyor.

Beyaz tenliyim, baya beyazım.
24 yaşındayım
Pek parfüm kültürüm de yok açıkçası ,sadece cok şekerli parfümleri hiç sevmediğimi biliyorum. Yorumlarınız benim için önemli şimdiden çok teşekkür ediyorum ☺ ☺
Merhabalar, yeni üye oldum sizlerin fikirlerinize çok ihtiyacım var. Okul stajlarımız ertelendi yazın yapacağız, elimde de hep kış parfümleri kaldı, zaten yaz parfümümden de memnun değildim. Yaşıma tenime bana uyacak günlük olarak kullanacağım hafif ferah ama biraz da dikkat çekici bir parfüme ihtiyacım var. Akrep burcuyum ama burcumu söylediğimde önerilen parfümler bana biraz ağır geliyor. Çok fazla insanlarla iç içe olduğum bir yerdeyim. Yoğun bir parfüm her zaman hoş karşılanmıyor.

24 yaşındayım
Pek parfüm kültürüm de yok açıkçası ,sadece cok şekerli parfümleri hiç sevmediğimi biliyorum. Yorumlarınız benim için önemli şimdiden çok teşekkür ediyorum ☺ ☺
beyaz tenli kadınlar için en iyi parfüm, çok beyaz tenliyim, en beyaz benim sloganları bi tarafa yani herkesin zevki , koku alması, teninde koku durması farklıdır yani napalım ekrana fısfıs mı sıkalım :temizlik: bi de burçlara girmişsin ona hiç değimiyorum te Allah yaz parfümü kış parfümü diyo :dondurma::dondurma: süslü sözlükle karıştırdın sanırım sen :halay: kokla kokla bul istediğin parfümü yani biz sana söylesek ne fark edicek yine koklıycaksın :temizlik::temizlik:
Görümceme zebra atladı tarzı konu bulmaya gidiyorum ben, bye

24 yaşındayım
Pek parfüm kültürüm de yok açıkçası ,sadece cok şekerli parfümleri hiç sevmediğimi biliyorum. Yorumlarınız benim için önemli şimdiden çok teşekkür ediyorum ☺️ ☺️
Davidoff Cool water,Dolce Gabbana Light blue yu beğenirsin

Konu sahibi keşke sen olsam keskeee :)) konuda bir huzur var, hayata karşı bir aşk var, bir aydınlık var. Ben karanlık :))
Bütçem sağlam diyorsan;
Estee Lauder - Bronze Goddes
Hani Akdeniz sahillerinde denizden çıkmışsındır güneş kremi sürüp uzanırsın, hem deniz hem kremin kokusu hafif esintiye karışır burnuna gelir ya öyle bir koku. Hani güneşlenirken, akşam eğlenmeye çıktığında ne giyeceğini düşünürsün, kulaklikta en sevdiğin şarkı çalıyordur.
Şıkır şıkır giyinip eğlencenin dibine vurduğun gecelerden birinin sabahindasindir, miss gibi bir kahvaltı masası vardır hanii.
Öyle bir koku işte. Simdi parfümümü koklayıp ağlayacağım..

Abi şu burçları bi salın artık ya. 12 çeşit burç var diye 12 çeşit insan mı var?
Burca göre parfüm verildiğini de ilk defa duydum.
Ayrıca sizin sevdiğiniz parfümleri biz nereden bilelim, fresh koku var fresh koku var. Ağır koku var ağır koku var. Sevdiğin kokuyu deneyip bulmaktan başka çaren yok.

Libre sonbahar/kışlık bir koku bence panpa. Good Girl ve Libre bu kışın favorıleriydi kesinlikle. Ben Good Girl kullandım çok memnun kaldım

Light Bluenun reklamındaki abiye mayo diye beyaz don giydirmişler ama adam çuval giyse yakışır .... böyle adamlar beni bulmaz :olamaz: :olamaz::KK30:
Libre’den vazgeçemem yazda olsa benim bu seneki favorim :)
Light blue reklamı hakkında hiçbir fikrim yok desem :) çok cahilim.. :) koku güzel ama pek kalıcı değil,libre kalıcılık konusundada üst düzey.
yıllardır dolce gabbanacı olan beni kendine bağladı

bahar kokulu aceee
Favorim kendisi. Frezyalı cifle beraber kombinliyorum ben, öneririm. :rapci:

Kış parfümlerinizi yazsaydınız keşke fikir sahibi olurduk zevkiniz konusunda.
YSL-Manifesto yaza da kışa da giden bir koku bence. Chloe-Love benim vazgeçilmez yaz kokum. Fiyatı epey uçtu gerçi bütçeniz nedir bilmem ama geçen yaz bana Elizabeth Arden-Sunflowers hediye geldi. Fiyat olarak uygun, koku süper ama kalıcılık düşük. Yine fiyat olarak uygun ama kalıcılığı daha yüksek bir diğer önerim Zara-Rose Gold.

Favorim kendisi. Frezyalı cifle beraber kombinliyorum ben, öneririm. :rapci:

Kış parfümlerinizi yazsaydınız keşke fikir sahibi olurduk zevkiniz konusunda.
YSL-Manifesto yaza da kışa da giden bir koku bence. Chloe-Love benim vazgeçilmez yaz kokum. Fiyatı epey uçtu gerçi bütçeniz nedir bilmem ama geçen yaz bana Elizabeth Arden-Sunflowers hediye geldi. Fiyat olarak uygun, koku süper ama kalıcılık düşük. Yine fiyat olarak uygun ama kalıcılığı daha yüksek bir diğer önerim Zara-Rose Gold.

Elizabeth Arden'in kokularini yaz icin ben de begeniyorum. Sunflower'in da cesitlerini cikarmislar, deniz kokulu olanini pek begendim ama bende 20dk durdu. Magazada siktim denedim azicik yurudum koku yoktu gitmisti.

Libre’den vazgeçemem yazda olsa benim bu seneki favorim :)
Light blue reklamı hakkında hiçbir fikrim yok desem :) çok cahilim.. :) koku güzel ama pek kalıcı değil,libre kalıcılık konusundada üst düzey.
yıllardır dolce gabbanacı olan beni kendine bağladı

Cok ayip etmissin panpa bu reklam izlenmez mi :KK30:

Ben sana güveniyorum öyle bir adam bulacaksin😂

Konu sahibi keşke sen olsam keskeee :)) konuda bir huzur var, hayata karşı bir aşk var, bir aydınlık var. Ben karanlık :))
Bütçem sağlam diyorsan;
Estee Lauder - Bronze Goddes
Hani Akdeniz sahillerinde denizden çıkmışsındır güneş kremi sürüp uzanırsın, hem deniz hem kremin kokusu hafif esintiye karışır burnuna gelir ya öyle bir koku. Hani güneşlenirken, akşam eğlenmeye çıktığında ne giyeceğini düşünürsün, kulaklikta en sevdiğin şarkı çalıyordur.
Şıkır şıkır giyinip eğlencenin dibine vurduğun gecelerden birinin sabahindasindir, miss gibi bir kahvaltı masası vardır hanii.
Öyle bir koku işte. Simdi parfümümü koklayıp ağlayacağım..
Öyle etkileyici anlatmissin ki bu parfümü alacagim😊

X