Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Ayyyy inşallah işe yarar beggyy, yarın hemen başlayacağım. Peki tuz hiç mi atmayayım?

At tabiki ama tuz şişirio insanı ben çok tuzlu yiorm mesela şişiorm kilo almşm gibi gelio yarn ölçümleri yap bana yaz sonra takip edelim arada kaçamak yaparsanda tanker gibi ol sakın kendini tut evlimisin bekarmıaın bilmiorm ona göre düşüncelere dal yolda gezen dal gibi kızlara bak kilo verdikçe kendine özgüvenin gelcek

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Göbeğimi görseydin "cowgirll hemen diyete başla" derdin ama :KK70: Resmen enimle boyum eşitlendi 160a 60 oldum uhuhuhu:KK5:

Kilo vermeyen? Inek olsun mu :KK60: ya haziran gelsin isler hafiflicek ben de baslicam ama su an cok yogun yataga zor atiyorum kendimi

At tabiki ama tuz şişirio insanı ben çok tuzlu yiorm mesela şişiorm kilo almşm gibi gelio yarn ölçümleri yap bana yaz sonra takip edelim arada kaçamak yaparsanda tanker gibi ol sakın kendini tut evlimisin bekarmıaın bilmiorm ona göre düşüncelere dal yolda gezen dal gibi kızlara bak kilo verdikçe kendine özgüvenin gelcek

Duyyyyy beniiiiii :KK43:

Bekarım canım, yarın hepsini sana göndericem özelden mesaj atarım ben sana:KK34: Çok sağoool hangi şehirdesin bilmiyorum da beni zayıflat sana yemek falan ısmarlıycam:KK54: Sanırım biraz ironik oldu ama sağlıklı bi şey ısmarlarım ben de:KK1:

Bekarım canım, yarın hepsini sana göndericem özelden mesaj atarım ben sana:KK34: Çok sağoool hangi şehirdesin bilmiyorum da beni zayıflat sana yemek falan ısmarlıycam:KK54: Sanırım biraz ironik oldu ama sağlıklı bi şey ısmarlarım ben de:KK1:

Bu senin elinde ben sana destek ve tavsiye vericm kilo verdikçe gerisi gelcek emin ol istanbuldayım ben sen kilo verde bışver yemeğiii sana güveniorm o azim var sende

Bu senin elinde ben sana destek ve tavsiye vericm kilo verdikçe gerisi gelcek emin ol istanbuldayım ben sen kilo verde bışver yemeğiii sana güveniorm o azim var sende

Ayyy çok mutlu oldum valla. Yarın sabah girip yazarım tam kilomu. Evde mezura falan yok sanırım, ölçü alamam o yüzden:KK43:

Ayyy çok mutlu oldum valla. Yarın sabah girip yazarım tam kilomu. Evde mezura falan yok sanırım, ölçü alamam o yüzden:KK43:

Bull cetvel bul bi karışın 15 santim ordan hesap et bahane yokkkk

Yaaaa :KK43:

164 falan 54 kiloyum.
Göbeğim simidim var :KK43:

Hemen mekik çekmeye başlıosun ağrı çekiorm aman şuram ağrıdı buram ağrıdı yok yarım mekik çekiceksin 4 kilo daha ver mekik hataketlerini nasl göstercm sana bilmiorm ki ben 400 mekik çekiorm

Hemen mekik çekmeye başlıosun ağrı çekiorm aman şuram ağrıdı buram ağrıdı yok yarım mekik çekiceksin 4 kilo daha ver mekik hataketlerini nasl göstercm sana bilmiorm ki ben 400 mekik çekiorm

Vaayyyy 400 :KK1::KK1::KK1:
Yaa senin ölçülerin ne ? :KK43:
48e falan düşmek istiyorum cidden

ben de inat ettim verecem diye şimdiye kadar yaklaşık 6-7 kilo civarında verdim
ama biraz daha vermem lazım
kilo vermenin ilk kuralı şekeri azaltmaktır bence

Vaayyyy 400 :KK1::KK1::KK1:
Yaa senin ölçülerin ne ? :KK43:
48e falan düşmek istiyorum cidden

Okadar abartma 48 çok zayıf olıur ben gwrçi 45 i gördüm kolay kilo veriorm ama yemeyi seven insanm ben 1:70 boyum 59-60 kilom tartılmadm bayadır benm belim çok ince tam eski kadın fiZiği bendeki bnmde simitlerinm çıkıo göğüs 85 bel 59 du en son kalçamda 87 5 kilo vercm bn anaroksik gibi gözükmek istemiorm

Bull cetvel bul bi karışın 15 santim ordan hesap et bahane yokkkk

Aaaa mantıklı, tamam yarın hallederim yazarım. Ama akşam yazabilirim canım çünkü yarın sabahtan akşama okuldayııım, sunumlarım var. Sabah ölçüp not ederim akşam sana yazarım çok sağoool, destek iyi gelecek bana da :)

Okadar abartma 48 çok zayıf olıur ben gwrçi 45 i gördüm kolay kilo veriorm ama yemeyi seven insanm ben 1:70 boyum 59-60 kilom tartılmadm bayadır benm belim çok ince tam eski kadın fiZiği bendeki bnmde simitlerinm çıkıo göğüs 85 bel 59 du en son kalçamda 87 5 kilo vercm bn anaroksik gibi gözükmek istemiorm

Yok ya olmaz heralde.
boyum bu kilomla kısa duruyor. Ve kendime öz güvenim gitti.
Zaman zaman güzel hissetmiyorum kendimi:KK43:

Aaaa mantıklı, tamam yarın hallederim yazarım. Ama akşam yazabilirim canım çünkü yarın sabahtan akşama okuldayııım, sunumlarım var. Sabah ölçüp not ederim akşam sana yazarım çok sağoool, destek iyi gelecek bana da :)

Rica ederim kısmetlerin açılsın da kendine gwlince iyce görürüm seni ben nasl keyifli ben 45 kilolara kadar düştüm sen düşün yarn akşam görüşürüz ozamannn 😄

Yok ya olmaz heralde.
boyum bu kilomla kısa duruyor. Ve kendime öz güvenim gitti.
Zaman zaman güzel hissetmiyorum kendimi:KK43:

Öncelikle ölçülerini al bakalm ölçün ne ne kadar kısa süresde eritebiliriz birde yeme alışkanlığın nasıl

Beggyy banada yardım edinnn..
Benide zayıflatın..
164 falan boyum var 54 kilom var + göbeğimle simitim var :KK50:
Yurtta kalıyorum üstelik :KK43:

164 boya 54 kilo gayet saglikli bir kilo. Nasil simitin var anlamadim cidden. Belki cok hareketsizsin, biraz spor yap istersen diyet yerine.

X