Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Dünya’nın en bilinen ve gözde mankenleri Victoria’s Secret meleklerinden Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio ve Adriana Lima’nın zayıflama sırlarını sizin için derledik.

Miranda Kerr
Miranda Kerr’in ince vücudu Hamilelik sonrasında kadınsı hatlara kavuştu. Bununla birlikte hareketleri daha zarif bir hale geldi. Miranda Kerr, doğum sonrası podyuma çıkması istenildiğinde çok şaşırmış. Ünlü manken fazla kilolarından pilates, yoga ve sıkı egzersizler yardımıyla kurtulmuş. Kerr, özellikle evde yapabileceği egzersizleri tercih ettiğini belirtiyor. “Çok az zamanım olmasına rağmen her gün egzersiz yapmaya özen gösteriyorum. Oğlum ve oyuncaklarıyla oynarken bir taraftan da egzersiz yapıyorum” diyor. Sıkı egzersiz programlarının yanı sıra düzenli beslenerek formunu koruyor. Kahvaltıda taze meyveli bir yoğurt, yumurta ve çavdar ekmeğini tüketiyor. Öğle yemeğinde ton balıklı salata ve yeşil çay tercih eden model, akşam için sebze ve balık ızgara yiyor.

Alessandra Ambrosio
3 yıl önce doğum yapan Alessandra Ambrosio, eski görünüme hızlı bir şekilde dönmüştü. Genç annenin şova hazırlığı bir kaç hafta önceden başlıyor. Özellikle çikolata yemekten kaçınıyor. Sporu az yapabilse de kızıyla vakit geçirirken bol hareket ettiğini belirtiyor.

Adriana Lima
Milyonların hayran olduğu Adriana Lima da Hamilelik sonrası gerekeni yapmıştı. Şovdan bir hafta önce özel diyetlere başlayan Adriana Lima, spor yapıyor ve özellikle boks derslerine katılıyor. Asla çok sıkı bir diyet yapmadığını vurguluyor. Sürekli olarak düzenli spor yapmak ve beslenmek onun sihirli anahtarı gibi. Normal hayatında ne isterse yediğini ancak abartmadığını belirtiyor.

$top_modellerin_fit_kalma_yontemleri_1.jpg

Son düzenleme:
Lifalif dediğiniz yulaf ezmesi mi? Ben onu çok seviyorum. Siz nasıl yiyorsunuz, kuru kahvaltı gibi soğuk sütle mi, yoksa pişirerek mi? Ben nedense çiğ olarak yiyemiyorum yulafı, o yüzden müsli tarzı şeyleri fazla sevemiyorum. Yulafı süt ve şekerle irmik tatlısı yapar gibi pişiriyorum, öyle yiyorum, lapa gibi oluyo o zaman. Oğlum da öyle çok seviyor. Kaynanam ilk gördüğüm zaman 'böö nasıl yiyorsunuz bunu' demişti gerçi =)

Evet yulaf ezmesi :) İçinde minik minik kuru kayısı , kuru üzüm, kuru incir parçaları var. O da baya az tabi.

Ben öğlen yemeği yerine yiyorum bunu her gün iş yerinde. Doyurucu olsun diye bide tadını daha az alayım diye yoğurtla yiyorum olduğu haliyle :). Severek yiyemiyorum amaa işte iş yerinde hep kebaplar ayvalık tosları yediğim için öncesinde böyle bir çözüm buldum kendimce .:KK1:

Evet yulaf ezmesi :) İçinde minik minik kuru kayısı , kuru üzüm, kuru incir parçaları var. O da baya az tabi.

Ben öğlen yemeği yerine yiyorum bunu her gün iş yerinde. Doyurucu olsun diye bide tadını daha az alayım diye yoğurtla yiyorum olduğu haliyle :). Severek yiyemiyorum amaa işte iş yerinde hep kebaplar ayvalık tosları yediğim için öncesinde böyle bir çözüm buldum kendimce .:KK1:
Aa, ben meyve parçacıklı olanını görmedim, sade satıyorlar buradaki marketlerde, o yüzden sadesini yiyorum.
Bir de buğday gevrekleri güzel oluyor, Nesfit ve Special K meyveli olanlardan alıyorum ben bazen.

Aa, ben meyve parçacıklı olanını görmedim, sade satıyorlar buradaki marketlerde, o yüzden sadesini yiyorum.
Bir de buğday gevrekleri güzel oluyor, Nesfit ve Special K meyveli olanlardan alıyorum ben bazen.

İki çeşidi var aslında biri sadec biri de benim yediğim iştee.
Bahsettiğin buğday gevreklerini de sabah yiyorum işte Special K var şu an kahvaltı olarak ama meyvesiz sade almıştım ben.
Ay bunları yiyorum ya sevgilim diyo ki yeme şu kedi maması gibi şeyleri artık yeter :KK1: Ama ne yapayııım mecbur yiyorum :KK70:

İki çeşidi var aslında biri sadec biri de benim yediğim iştee.
Bahsettiğin buğday gevreklerini de sabah yiyorum işte Special K var şu an kahvaltı olarak ama meyvesiz sade almıştım ben.
Ay bunları yiyorum ya sevgilim diyo ki yeme şu kedi maması gibi şeyleri artık yeter :KK1: Ama ne yapayııım mecbur yiyorum :KK70:
Kedi maması :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Yok ya, aslında lif bakımında oldukça zengin besinler, vitamin mineral filan da var, diyet olmasa bile yenir yani, faydalı diye.

Kedi maması :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Yok ya, aslında lif bakımında oldukça zengin besinler, vitamin mineral filan da var, diyet olmasa bile yenir yani, faydalı diye.

Tabii faydalı da iştee hep o faydalı şeyleri yemek istemiyo ya zaten insan :KK70: Ben de öyleyim. Nerede faydasız bişey onu çeker canım :) Vallahi artık zorlanıyorum ya istediğim kiloya düşsem de kurtulsam şu durumdan :KK43:

Tabii faydalı da iştee hep o faydalı şeyleri yemek istemiyo ya zaten insan :KK70: Ben de öyleyim. Nerede faydasız bişey onu çeker canım :) Vallahi artık zorlanıyorum ya istediğim kiloya düşsem de kurtulsam şu durumdan :KK43:
Yalnız istediğimiz kiloya düşünce diyeti direkt bırakırsak yine kilo almaya başlıyoruz, öyle bir şey de var ne yazık ki :KK43:

Yalnız istediğimiz kiloya düşünce diyeti direkt bırakırsak yine kilo almaya başlıyoruz, öyle bir şey de var ne yazık ki :KK43:

Öyle tabi canım abartmamak gerekiyo. O durumda da yine her istediğimizi yiyebiliyor olamicaz. Ama formu korumak bu durumdan daha kolay olacak muhteelen. Hem zayıflamış olmanın verdiği motivasyonla daha çekilir bir hal alabilir. :)

Canlarr, grup dağıldı mı e sankii? Bu gün cuma ama kimsedenn tık yok :KK43:. Erken mi pes ettiniz?

Oğlumun bugün 1,5 yaş aşıları vardır, sabah sağlık ocağındaydım =)
Bu sabah tartıldım, 45,9. Daha yavaş kilo veriyorum sanki...

Bi öncekinde kaçtınnn ?
Zaten ilk hafta gibi kilo vermek mümkün olmuyo malesef :KK43:... Bir de kilo fazla olmayınca hiiiç olmuyo

Aaa o zaman gayet iyi canım, 1. haftadan sonra ben gram bile verememiştim :KK70: Gerçi yarın tartıldığımda da sonucun değişeceğini düşünmüyorum. Zira bu hafta aştım kendimi , almış bile olabilirim yaniii :KK43:
Olsun, önemli olan devam etmek. Eninde sonunda hedefe varacağız =)

Ben dağıttım gittim bu ara sevgilimde baskülümü aldı kilo vermiceksin diye şaka gibi ya :KK70:

Hahah hakikaten şaka gibii..

Amaa gözdeciğiim bu bir engel mii? Bence aslaa, eczaneler de aktarlarda tartılmayani dövüyorlar tabiri caizse yani :KK70: Ben çok kafaya taktım iradeye bir hakim olsam tam anlamıyla. Ne olursa olsun giyecem o dar tişörtleri badilerii. Göbek de hiiiç çıkmayacak :KK70: :KK1::KK1::KK1:

X