Yeğenimin nişaninda tatildeyim

Ben aile icinde iletsim olmasi gerektigini söyledigimi eziklik olarak görüldügüne sasirdim. Ama aslinda sasirmamak lazim. Bizim insanimiz küsmeye zaten cogu zaman yer ariyor. Benim bir akrabagim ameliyat olmak zorundaydi. Aslinda istese erteleyebilirdi ama hemen olmak istedi. Bende ona sagligin daha önemli amaeliyatin ol dedim. Biri bana "o zaman tatil ayarladim iptal edemiyorum param yanar" dese yinede alinmam. Cünkü o parayi emek vererek kazanmis. Bilmiyorum belki de ben fazla relaksim bu konuda :KK70:
Ameliyat çok geçerli bir sebep. Bizim insanımız ameliyat olmayıp düğününe gelse benim için ölmeyi göze aldı diye tapar arası yok 😂

Benim o kadar önce bile haberim olmadı. Evlenelim bari dedik, baktık sonraki hafta sömestre tatili var, ablamlar zaten kesin gelir o ara. Abimi de aradık gelin dedik geldiler yüzük taktık 5 ay sonra da evlendik 😂

Simdi oldu ya ben sadece bu ikilinin yurtdışında olduğunu düşünmüştüm

Benimki çok karışıktı bir akrabası esimin işine çok karıştı evlenme teklifinden 3 gün sonra isteme olsun istedi tabiki kabul etmedim annem bile beni suçlamışti içim ürperdi bak yine :KK70:
Nişanı da tam 1 ay sonraya almıştık tarih belli olur olmaz herkesin haberi oldu

Kendi dinamikleri ama kardeş bu yeğenin hattı yoksa kardeşinde mi yok?

Siz okuduğunuzu anlamıyorsunuz bence. İstemeye üç gün kala haber vermişler gitmemiş. Nişana henüz 5 hafta varmış. Haziran başı yani nişan da tatil de.
Bence siz anlamıyorsunuz. Konunun ortasından geldiyseniz en başa dönüp okuyun yazılarımı fikrimi bu kadar merak ediyorsanız. Hala size yanıt verip açıklama yapmak zorundaymışım gibi davranmayı kesin. Bana ve herkese böylesiniz zaten.
Burada başkan seçildinizde bizim mi haberimiz olmadı?
Saçma fikirlerinizi kendinize saklayın.
Yeğenimi istemeye geleceklerse ilk benim haberim olur net.

O isteme durun simdi:KK70:
Zaten olay oradan başlamış ay ne anlayamadınız konuyu anlayana da engel olmayın bari 🤣 konu sahibi diyor ki istemede bile 3 gün kala duydum kırıldım. E şimdi de başkasından duydum nişanı. Demekki kopukluk var arada zaten. Gitse bile kırılmamaları gerekir.
Tane tane yazmak lazım bazılarına…

Zaten olay oradan başlamış ay ne anlayamadınız konuyu anlayana da engel olmayın bari 🤣 konu sahibi diyor ki istemede bile 3 gün kala duydum kırıldım. E şimdi de başkasından duydum nişanı. Demekki kopukluk var arada zaten. Gitse bile kırılmamaları gerekir.
Tane tane yazmak lazım bazılarına…

Tamam da bu iki taraflı bir eksik ve burada bir tarafın telası var. Oldu birde kardes vs gönül yapacaklar ee onlar koştururken neredeydi? Düğün yapana yardımcı olunur sorulur ilk kopukluğun nerede olduğunu biz asla bilemeyiz

Ameliyat çok geçerli bir sebep. Bizim insanımız ameliyat olmayıp düğününe gelse benim için ölmeyi göze aldı diye tapar arası yok 😂

Bilmiyorum vallaha. Benim dügün sürecim stressiz gecti baya. Bir kuzenim yakinda oldugu halde gelmedi mesela. Baskalari ayipladi ben umursamadim pek. Zoraki bir yere gelen insandan ne beklersin. Herkesin cani sag olsun. Damat geldi ya ben ona bakarim :KK70:

Bence siz anlamıyorsunuz. Konunun ortasından geldiyseniz en başa dönüp okuyun yazılarımı fikrimi bu kadar merak ediyorsanız. Hala size yanıt verip açıklama yapmak zorundaymışım gibi davranmayı kesin. Bana ve herkese böylesiniz zaten.
Burada başkan seçildinizde bizim mi haberimiz olmadı?
Saçma fikirlerinizi kendinize saklayın.
Yeğenimi istemeye geleceklerse ilk benim haberim olur net.
Öfff... Konuyu başından beri takip ediyorum, özellikle sordum ne kadar var nişana diye beş hafta dedi konu sahibi hala diretiyorsunuz.

Rahatsız oluyorsanız gözardı edersiniz, yorumlarım hakkında konuşma haddini vermiyorum kimseye.

Bilmiyorum vallaha. Benim dügün sürecim stressiz gecti baya. Bir kuzenim yakinda oldugu halde gelmedi mesela. Baskalari ayipladi ben umursamadim pek. Zoraki bir yere gelen insandan ne beklersin. Herkesin cani sag olsun. Damat geldi ya ben ona bakarim :KK70:
😁😁 Sonuna kadar katılıyorum. En önemlisi o düğünde zaten.

Öfff... Konuyu başından beri takip ediyorum, özellikle sordum ne kadar var nişana diye beş hafta dedi konu sahibi hala diretiyorsunuz.

Rahatsız oluyorsanız gözardı edersiniz, yorumlarım hakkında konuşma haddini vermiyorum kimseye.
Hanımefendi yorumlarıma yorum yapan sizsiniz. Ben size göre fikrimi değiştirmek zorunda da değilim.
Ayrıca 5 hafta kala haberi olduğununda farkındayım ama siz benim bunu bilmediğim konusunda neden diretmektesiniz inanın anlamıyorum. Yurt dışı muhabbetini şöyle açtım. Biri dedi ki kimse kimseye sormak zorunda değil düğün tarihini oluşturur uyan uyar, uymayan uymaz. Bende dedim ki yurt dışında kardeşi olanlar için öyle olmuyor. Çalıştıkları için izin alma sistemleri bize göre daha sistemli. Ayrıca yurt dışında hepsi birden yaşıyorlarsa yazın bu kişilerin tatilleri oluyor yurt dışına genellikle. Yurt dışı tatilinin iptali sizinkine benzemez. Sizin gibi kalkıp adapazarına gitmiyor bu insanlar gezmeye, değil mi? Bu sebeple sormamakla hata etmişler bana göre. Ama çok yakın değillerse de iki taraflı kafalarına göre yaşayabilir ben bu noktadayım.
Olur olmaz zonk diye yorumlara atlamazsanız bizde size yazmaya hevesli değiliz zaten. Bu tarz konuşmadan da söyleyebilirdiniz yanlış anlamış olsam bile.

Dur ben anlatayım😂

Bunlar sülale boyu yurt dışında yaşıyorlar, nişan da orada. Nişana 5 hafta varmış daha. Konu sahibi de tatilde türkiyeye gelecekmiş 5 hafta sonra. Çakışmış tarihler bir şekilde. Daha erken haber verselerdi diyor da baya erken aslında.
Ya nişan zaten okadar arada belli olurki. Hata bazen okadar bile olmuyor. Hiç 2-3 ay sonrası nışan duymadım mesela

Benim bile nisanlanacagımdan 2 hafta önce haberim olmustu. 5 haftaya laf carpanlar var. Konu sahibi belliki gitmek istemiyor, gitmek istemezse gitmez de burda onu savunacaksınız diye sacma sapan sekillere giren üyeler konu sahibinden daha tuhaflar

X