Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Kadınları Buraya Sevdiğimiz - Sevmediğimiz Özelliklerimiz Neler Onları Yazalım

sukran88

GrhanCnmAşkım
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2011
439
4
benim sevdiğim sıcak kanlı olup insanlara yakın olabilmem
sevmediğim duygusal olup herşeyi takmam :KK43:

yengeç değilim ama çook severim yengeçleri..güçlüdürler, sağlam basarlar, duygu ile yoğururlar mantıklarını..dostlarını sıkı sıkı kucaklarlar..
:)

Valla burcumun her özelliğini seviyorum aslında..Ama işte her yengecmi böyle bilemem ama kinciyim yaaa...İyiligide kötülüğüde hiç unutmuyorum...:KK19:

Valla burcumun her özelliğini seviyorum aslında..Ama işte her yengecmi böyle bilemem ama kinciyim yaaa...İyiligide kötülüğüde hiç unutmuyorum...:KK19:

Bende kinciyim vede çok inatçıyım yaaa :KK43: duygusal olmayıda hiç istemiyorum sürekli her şeye kafayı takıp kendi kendimin canını sıkıyorum :KK43:

:) Bütün yengeçlerin ortak özelliği sanırım duygusal olmamız diğer değişken özelliklerimizde yükselen burçumuzdan kaynaklanıyor.Benim en çok sevdiğim özelliğim insanlar ile çabuk iletişime geçebilmek, sıcak kanlı olmak:) güzel yemek yapabilmek ve sezgilerimin güçlü olması:) ah dolunay beni bitiriyorsun:)
Sevmediğim özelliğim ise anaç olmam kendimden çok sevgilimi ve diğer insanları düşünmem.Birde değişen ruh haline sahip olmaktan nefret ediyorum inişler çıkışlar yaşıyorum.En fena özelliğimde sanırım bu yükselen burcumdan geliyor kinci olmam:KK43:

sevmedigim özelligim cok seyi kafama takip ama disariya gülümsemek rol yapmak. ve cok iyi niyetli olmam
sevdigim özelligimde evcill olmam vee cocuk ve hayvan sevgisinin var olmasi

ben alınganlığımı ve sakarlığımı sevmiyorum çok alınganım ve çok gereksiz tripler atıyorum etrafımdaki çoğu kişi de bundan şikayet ediyo ve üzülüyorum :KK43: ama elimde değil böyleyim :KK50:

Sevdiklerim - anac olusum arkadaslarimin bile annesi gibi hissediyorum kendimi sevdiklerimin sorunlarini kendi sorunummus gibi cozmeye calisiyorum, iyi niyetlilik, yengecler guclu bence bunu kabuguna siginarak da yapsa ayakta kalmayi basarabiliyoruz. Bende ayni sekilde yapilan iyiligi ya da kotulugu unutmam ama bunu kin tuttugum icin degil bir kez daha ayni seyleri yasamamak icin kendimi korumak icin yapiyorum sanirim bir kez cok kirilirsam art niyeti hissettigim zaman o insanin degeri kalmiyo gozumde bu kisiselde olabilir kotu bir huy:KK50: ama intikam aliyim gibi dusuncelerim yoktur.

Sevmediklerim - sevdigim zaman cook kiskanc oluyorum, cok cabuk kiriliyorum, cok sahipleniyorum arkadaslarimi bile. Aninda sinirleniyorum, kizdigim zaman cok dedikodu yapiyorum :KK50: cok safim :KK17:

Ayy yoksa kinci miyim bende yaaa bilemiyorum yapilani unutmama durumumuz zaten cok hassas oldugumuzdan geliyor bence :26:

herşeyi kafama takıyorum sürekli ağlıyorum kötü seyleri düsündükce bu durumda sevdiklerimin sinirini bozuyo bu yuzden sinir oluyorum...
sevgilimi çok seviyorum ve sahipleniyorum herşeyi onun üzerine kurdum bu huyumuda cok seviyorum sevdiğim zaman tam seviyorum cünkü

- ÜSteki arkadaşımızında söylediği gibi çok kinciyimdir ve bunun farkındayım ama yapacak birşey yok bazen anneme bile kinleşirim.. :/
- İlişkilerde hep veren taraf ben olurum naz yapayım derim beceremem kıskanmak isterim kıskanırım ama doğru yerde kıskanamam :KK70: Hiçbir şeyi doğru yerinde yapamam yani :KK70:
- Çok kıskancımdır herkesin benimle ilgilenip değer vermesini isterim ama bunu belli edemem biraz bencilim bu konuda kabul
- Herşeyi inanılmaz kafaya takarım olur olmadık ağlar üzülürüm,televizyonda tanımadığım insanların olaylarına ağlarım yolda birini görsem zor durumda kafama takarım param olsada keşke yardım etsem derim üzülür dururum.
- En en en korktuğum şey YANLIŞ ANLAŞILMAK,yanlış anlaşılmaktan çok korkarım eğer böyle bi durum olduysa da kendimi anlatmak ve affettirmek için elimden gelenin fazlasını yaparım kimsenin benimle küsmesini istemem çok üzülürüm,hatalıysam hatamı telafi etmek için elimden geleni yaparım.
- Çocukları çok severim :) Çok utangacım,çekingenim,kimseyle kolay kolay tanışıp kaynaşamam ama tanıştığım zamanda çok sıcak olurum. :)
- Öz güvenim çok düşüktür hep kendimde bi kusur bi hata ararım.
- Hediye almayı vermeyi,süpriz yapmayı çok severim.İnsanları mutlu etmek benim çok hoşuma gider.
- Dert sıkıntı dinlemekten pek hoşlanmam çünkü onu kafama takıp kendi hayatımı sıkıntıya sokacağımı bilirim.Kulağımı kapatmayı öğrendim artık çoğu şeye.
- Ailem benim için herşeydir.Çok evcimenim evde olmayı vakit geçirmeyi severim,eğlenceli bi insan olduğumu düşünüyorum :)))

Bunların hepisi işe yaramayacak özellikler yani sizin için birer eksi..Anaçlık evcillik kincilik ...Kuzenim var yengeç yürüyen entrika makinesi..Yani hepiniz öyledir demiyorum ama o kızı görünce tuhaf oluyorum yemin ederim..İnsanların yanında sevgi pıtırcığı oluyor ortalık sakinleşince canavara dönüyor...:KK52:

Her yerde sen ....Olmadığın bir yer yok mu birader?

Son düzenleme:
+ Çok sıcak kanlıyım,hemen ortama ayak uydururum.Sevecenimdir. :KK8:
- Aşırı duygusalım,çok kafaya takarım.Olur olmadık ağlayabilirim. :KK14:

En guzel tarafi bizi aptal yerine koyup kendilerinin aptallik yapmasi. Bir yengec asla unutmaz. Ne iyiyi ne kotuyu. Birine gicik oldum mu omur boyu gicik olurum:))

Bizi cekemeyenler aslan burcunda, yengec icin kinci ve sinsi yazmis. Bu kadar rahatsiz etmisiz demek ki onlari. Kendi burclarindan konusmayip bize saldirdiklarina gore:))

ahhhh bende bir yengeçç olaraakk...:KK43::KK1:
sürekli sewmliymdir,,
sıcak kanlı, aşırı duygusalım,sert görnşlüyüm...
çokkk çok çok kıskancm...
herkesii bana ait olan herseyi kıskanablirm...
ilgi isterim, pohpohlanmayaa baylrm..
sewldgim hissetmekten çok bazende duymak isterim....

degstrmek isterdim burcumu....neden derseniz duygusallıktan ve herseyi kafama takmamdan dolayı.....:KK51:

X