Yeni bir ev mi, Yoksa çocuk mu?

Bebekler, çocuklar çabuk değişik.
Küçücük diye tanımladığınız ev ona asla yetersiz gelmeyecek.
O doğduğu şartları benimseyecek, tartmayacak, öylece mutlu olacak.
Sizin herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok.
Kendi evinde yaşayan biri için ev, çocuk aynı kefeye konamaz bile...

benzer durumlarda olan bir kişi olarak diyorumki bebek...şu anda dünya tatlısı bir bebğim var.eşimde sonunda anladı bu ev bize yetmiyor diyor ve ev arayışına girdi:) bebkten sonra misafir sayısı da artınca biz evden iyice soğuduk bunaldık bazı eşyaları annemlere koydum bebişe yer açtık.

evlerinizi satıp krediyide kapatıp büyük bir eve geçebilirsiniz.böylelikle sadece bir kredi ödersiniz.neden kredinizin bitmesini bekliyorsunuz anlamadım.

herşey zamanla olur.ama önce bebiş:)

benzer durumlarda olan bir kişi olarak diyorumki bebek...şu anda dünya tatlısı bir bebğim var.eşimde sonunda anladı bu ev bize yetmiyor diyor ve ev arayışına girdi:) bebkten sonra misafir sayısı da artınca biz evden iyice soğuduk bunaldık bazı eşyaları annemlere koydum bebişe yer açtık.

evlerinizi satıp krediyide kapatıp büyük bir eve geçebilirsiniz.böylelikle sadece bir kredi ödersiniz.neden kredinizin bitmesini bekliyorsunuz anlamadım.

herşey zamanla olur.ama önce bebiş:)

Allah bağışlasın bebeğini arkadaşım, evet beni en iyi sen anlarsın, sıkıntı yapmam dert etmem yersiz değil en azından değil mi?

benim normal şartlarda gelen gidenim fazla çocuk olunca düşünemiyorum.. başımın üzerinde yerleri var ama o anki bunaltıcılığı yaşayan bilir anca...

dediğin gibi cocuktan sonra eşimde bana hak verecek inşallaah...

.

bende herkes gibi bebek diyrum canım..

evim yok kiradayım..
isterse hiçte olmasın gözümde bebekten başka hiç bişey yok...
oda 2 yıldır olmuyor:KK50:inşallah Allahım nasip eder..

huzurlu mutlu bebekle birlikte de neşe dolu bir evin olduktan sonra herşey olur arkadaşım..hiç sıkma canını böyle şeyler için..:KK19:

bende herkes gibi bebek diyrum canım..

evim yok kiradayım..
isterse hiçte olmasın gözümde bebekten başka hiç bişey yok...
oda 2 yıldır olmuyor:KK50:inşallah Allahım nasip eder..

huzurlu mutlu bebekle birlikte de neşe dolu bir evin olduktan sonra herşey olur arkadaşım..hiç sıkma canını böyle şeyler için..:KK19:

canım benim Rabbim tez zamanda hayırlısı ile kavuşturur bebeğini sana inşallah... sakın ama sakın O'ndan ümidini kesme... dayımın eşi 6 senedir bebek hasreti çekti gitmediği doktor kullanmadığı ilaç vs.. kalmadı, işin garibi hamile kalmaması için doktorlar hiçbir sebep bulamadı...
hiç beklemezken bir ilkbahar günü müjdeyi aldılar... şimdi kuzucuk 1,5 yaşında maşallahı var...Demekki Rabbim böyle uygun görmüş onlar için..

dilerim senin içinde hayırlısı olur arkadaşım...

.

Canım ben yerinde olsam tercihimi bebişten yana kullanırdım.
Hem kısmetiyle gelir derler. İnan hamile kalıp o duyguyu tattığında keşke daha önce yapsaydım diyeceksin.

Elbetteki çocuk ön planda olmalı, arkadaşlarında söylediği gibi. Zaten hamile kaldın, doğurdun diyene kadar baya zaman geçecek. Bu sırada benim fikrim her iki evide satıp, daha büyük bir ev almanız. Böylece çocuk içinde bir oda açılmış olur.:emir_bebek:

merhaba bende bebek diyorum......
bende yok şu sınav bitsin yok kpss yaklaşıyor vs derken bebeği hep erteledim..hoş itiraf edeyım benım bıraz doğum korkum da buna eklenince ertelemeye bahanelerım çok oldu......
şimdi 2 aydır korunmuyorum....şuan hemen bebek sahıbı olamıyor insanlar....
ev meselesine gelınce ; sıkma canını zaten 2 tane evınız var bebek olsun bi çaresine bakarsınız....

Kesinlikle hemen korunmayi birak derim yasin 27 daha ne kadar bekliyeceksin ki hem ha diyince olucakmi bakalim bence bebis dusun hemen zaten eviniz var bi sekilde yer acarsiniZ besige insallah hemen olur

Küçücük,miniminnacık,ufacık,tefecik bir bebiş 65 metrekare eve sığar zateen:))Merak etme annesi:))

X