Yeni bir ilişkiye hazır mıyım?

Gidin ne varki bunda güzel yemek yiyin, kahve için sohbet edin. Şans vermeden bilemezsiniz ki. Baktınız içiniz almadı görüşmesiniz. Belki iyi gelir iyiki gitmişim dersiniz gecenin sonunda.
ya ben de onu düşünüyorum. profil olarak (ki ben dış görünüşe önem verenlerdenim) çocuk bana gayet hoş geldi. ama bir yandan da fazla samimi, fazla beklenti içerisinde gibi. şöyle bir karar aldım buluşur buluşmaz kendimle ilgili kısa bir nutuk atıcam. yani bak ne güzel buluştuk fazla beklenti içine girmeyelim anı yaşayalım şu an bir ilişkiye hazır hissetmiyorum ama seni de reddetmiyorum gibisinden. nasıl fikir?

ya ben de onu düşünüyorum. profil olarak (ki ben dış görünüşe önem verenlerdenim) çocuk bana gayet hoş geldi. ama bir yandan da fazla samimi, fazla beklenti içerisinde gibi. şöyle bir karar aldım buluşur buluşmaz kendimle ilgili kısa bir nutuk atıcam. yani bak ne güzel buluştuk fazla beklenti içine girmeyelim anı yaşayalım şu an bir ilişkiye hazır hissetmiyorum ama seni de reddetmiyorum gibisinden. nasıl fikir?
Karşı taraftan size böyle bir teklif gelirse söyleyin. Net olmak iyidir.

kızlar selam, önce ki konularımdan bilenler bilir. erkek arkadaşımın beni aldatması, alkol problemim, hippi hayatım, bipolar bozukluk...

kısacası hayatımın çokta iyi gitmediği bir dönemdeyim. yavaş yavaş ailemin de desteğiyle birlikte toparlamaya başladım denebilir. konuya gelecek olursam, kısa süre önce instagramdan sürekli hikayelerime yanıt veren, halimi hatrımı soran, mesaj atan bir çocuğun mesajına duygusal boşluktayken dönme gafletinde bulundum. profilini genel olarak tabir edecek olursam hoşlandığım insan profiline uyuyor diyebilirim. her neyse birkaç gün sohbet muhabbet ettik, bu gün onun izin günü olduğu için akşama bir yemek organize ettik. sabahın köründe kendimi burada buldum. çünkü gidip gitmemem gerektiğini, gitsem bile nasıl davranacağımı bilmiyorum. arkadaşlarım tarafından bir zamanlar flört etmeyi icat eden kişi olarak anılan ben resmen ilk defa erkek görecek gibiyim.

yani kısacası nacizane fikirlerinize ihtiyacım var. ona da haksızlık etmek istemiyorum çünkü kendisi bana olan ilgisini en başından beri hiç saklamamış biri. çok kaba tabirle gerçek aşkı ararken ya da aşk acısı çekerken harcadığım erkekler listesine eklemek istemiyorum onu. ama objektif olarak söyleyecek olursam birileriyle yemek yemek, kahve içmek, sohbet etmek ve vakit geçirmek gibi şeyleri de özlemedim değil. annem de gitmem konusunda ısrar ediyor. Eski sevgilimi gerçekten çok sevmiştim. yani tarafsız bakıldığında ilişkimizin hiçbir şekilde oluru da yoktu ama ben yine de süper sevmiştim kendisini. hissetmekten korktuğum şeylerin bana tekrar onu hatırlatmasından çekiniyorum. gecenin sonunda onu arayıp "naabeeerrr yııaaaa" demeyeceğimin garantisi de yok çünkü. sanırım ben onun yerine başkasını koymaktan korkuyorum. siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?
Gittin mi ne yaptın merak ettim. Nasıl geçti? :dondurma:

Gittin mi ne yaptın merak ettim. Nasıl geçti? :dondurma:
Selam, çalıştığım için giremedim buraya. Gittim, güzeldi genel olarak yemek yedik kahve falan içtik. Yani bana göre fazla samimi biri pek hoşlanmadım. Sanırım niyetler de farklıydı biraz. Ondan sonra birkaç gün daha konuştuk ama sonra ne o aradı ne ben. Olaysız dağıldık anlaşılan:-)

X