Yeni Burnum Ve Ben.(henüz Alişamadim)

milkabeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2006
388
4
Ameliyat Olacaklara Fikir Olmasi Açisindan Resimlerimi Ekliyorum Arkadaşlar.

Aşağidaki Resimler Ameliyat öncesine Ait.

Milkacım sanada sorayım.Diğer arkadaşlara da soruyorum :)
Şimdi ben çalışıyorum ve izin alamam yani öyle bir hafta falan imkansız. Mesela ameliyat olduktan 4 gün sonra falan işe gidilebilir mi?

canım 4 günde tabiki işe gidebilirsin ama senin için riskli olur.ben ertesi gün ayağa kalkmıştım.fakat kemik de kırılacaksa ağrın oluyor.1 hafta evde yatman en doğrusu canım

cnm geçmiş olsun tekrar çok güsel olmuş burnun güle güle kullan benim burnumda hala şişilkler var biraz ama içi de şiş yani ben hala rahat nefes alamıyorum sen alabiliyormusun? bide bişi sorucam cnm sen masaj yapıomusun? benimde eski resimlerim doktorumda kaldı ondan alıyım bende eski ve yeni halimi koyucam buraya :)

cnm geçmiş olsun tekrar çok güsel olmuş burnun güle güle kullan benim burnumda hala şişilkler var biraz ama içi de şiş yani ben hala rahat nefes alamıyorum sen alabiliyormusun? bide bişi sorucam cnm sen masaj yapıomusun? benimde eski resimlerim doktorumda kaldı ondan alıyım bende eski ve yeni halimi koyucam buraya :)

doktorum bana resim vermedi canım.ben kendim çektim.yoksa daha profesyonel resim yollamak isterdim.benim içinde şişler yok.ve inanılmaz rahat nefes alıyorum..inşallah seninki de bir an önce düzelir canım

canım 4 günde tabiki işe gidebilirsin ama senin için riskli olur.ben ertesi gün ayağa kalkmıştım.fakat kemik de kırılacaksa ağrın oluyor.1 hafta evde yatman en doğrusu canım

Tatlım 1 hafta izin alamam ki imkansız. Büroda tüm işleri ben yapıyorum. Ayrıca ben estetik olursam kemik kırılır tabiki. aslında ben burnumu seviyorum ama sırf daha güzel olur muyum acaba diye yaptırmak istiyorum :) Epeyce kararsızım yani.

Tatlım 1 hafta izin alamam ki imkansız. Büroda tüm işleri ben yapıyorum. Ayrıca ben estetik olursam kemik kırılır tabiki. aslında ben burnumu seviyorum ama sırf daha güzel olur muyum acaba diye yaptırmak istiyorum :) Epeyce kararsızım yani.

hiç düşünme derim canım.inan bana psikolojin değişiyor.ve nefes alman bile inanılmaz düzene giriyor.bence mutlaka ol derim

hiç düşünme derim canım.inan bana psikolojin değişiyor.ve nefes alman bile inanılmaz düzene giriyor.bence mutlaka ol derim

Evet bende bu arada söylemeyi unuttum sanırım yeni burnun çok daha hoş olmuş bu arada. Ne kadara yaptırdın peki fiyatı ne kadar?

çok geçmiş olsun... bende 9 ay önce bir operasyon geçirdim aslında benimki tamamen nefes alma olayına bağlıydı tabi olmışken tam olayım dedim estetikte yaptırdım dış görünüş evet çok güzel ama en güzelide rahat nefes alabilmek. ilk aylar kötü baya ufak kanamalar şişlikler ama altı ay sonra tam şeklini alıyor... tekrar geçmiş olsun a.s.

hayırlı olsun güzel olmuş ama eski hali çok kötü değilmiş. çok mu rahatsız etti seni.

teşekkür ederim nergis.evet basit bir ameliyat değil ama inan bana buna değiyor.iyi bir doktor bulursun umarım bir an önce canım

Ayyy ne cici olmuşsun be,çok geçmiş olsun...Ya bende çok düşünüyorum yardımcı olursan sevinirim,korkmadın mı,morluklar falan...

Ayyy ne cici olmuşsun be,çok geçmiş olsun...Ya bende çok düşünüyorum yardımcı olursan sevinirim,korkmadın mı,morluklar falan...

canım korkmaz olur muyum :) ama işin ucunda güzelleşmek olunca bu korkuya değiyor.ameliyattan sonraki 2 gün zor geçiyor.sonrası kolay.morluklar için de krem kullanıyorsun.yavaş yavaş geçiyor.şu anda hiç iz kalmadı.hiç korkma yani.tüm bunlara değiyor.a.s.

X