Yeni ev taşınma konusu

Hangi ev

• Merkeze uzak uygun fiyat ev

OY: 10 22,2%
  • Merkezde pahalı ev

OY: 35 77,8%

• Ankete Katılan
    45
Fazlasıyla değer o zaman. Aradaki farkı karşılıyorsa düşünmeye gerek yok bence. Üzerine huzurunuz kâr olacak.
Evet ama iş için alım zamanı varmış.annem onu arastiriyor.bende ev araştırıyorum.
Ya bu belediye firmaları çok prosedür uyguluyor heralde.

Size iftiralar atıp çirkeflik yapan biriyle eşin ve annen iyi mi
Eşim gayet iyi canım.
Geçen annemdeydik.kadin benim alt katta oturuyor.heralde tıkırtı olmayınca evde olmadığını anlamış.sabah 9 da eşim evden çıkarken eşin evde yok heralde oğlum al sıcak gözleme yaptım yersin diye vermiş.
Annem bize az gelir ama karşılaşırlarsa selamlasirlar.
Bir kez de kadın annemi aramış konuşmuşlar.ben kızıyorum ama herkes hemen unutuyor olanlari.

Benim iyi olmadığım bir komşuyla eşim de konuşursa kızarım ben inan ki

Benim iyi olmadığım bir komşuyla eşim de konuşursa kızarım ben inan ki
Çok kızıyorum.esime o kadınla konuşuyorsun diye bağırdım.kadin da alt katımda duyuyor.
Birlikte girip çıkarken konuşuyor kadın adama yürü muhattap olma diyorum.
Benden başka herkes bişey olmamış gibi davranıyor.
Kendimi sorguluyorum artık.

Kadın sana bir adım attı mı barışmak gibi

Kadın sana bir adım attı mı barışmak gibi
Hayır atmadı.
Karşı komşum vefat etti pandemiden önce.bende helvası,okuması falan hep girdim oraya o da oradaydı ama muhatap olmadık.
Başka komşular barışın bir araya getirelim dediler ama ben kabul etmedim.

Belki o da barışmak istemiştir ondan barıştıralım demişlerdir

Belki o da barışmak istemiştir ondan barıştıralım demişlerdir
Bilemiyorum canım belki öyledir ama asla barışmam.
Gerçekten çok ağır şeyler atlattım özür diledi de kabul etmem.hakkimi da helal etmiyorum.
İftira başka şeye benzemiyormuş birde kızım var benim çok ayıp

Haklısın tabii kararı sen verirsin barışmak istemezsen senin kararındır bazı insanlar çabuk geçiyor affedip konuşuyor ben de hemen konuşamam

Haklısın tabii kararı sen verirsin barışmak istemezsen senin kararındır bazı insanlar çabuk geçiyor affedip konuşuyor ben de hemen konuşamam
Normal bir tartışma olsa.basit bir konu olsa uzatma canım.oyle herkesle kusmem.hatta kirmayayim diye didinirim.ama bu konuda mümkün değil.

Tebdili mekanda ferahlık vardır Cemoos. Yeni evin, yeni kapılar açsın. İnşAllah bu evinde bulamadığın huzuru bulursun. Ben severim ev taşımayı, son 20 senede 11 ev değiştirmişim. Her evin kendi enerjisi, çevresi oluyor. Hayatımızda yeterince sıkıntı, stres var. Gereksiz komşunun bunun içinde olması anlamsız.

Nihalcim çok teşekkür ederim iyi dileklerin içinevet çok haklısın.yeterince stresimiz var ama birde bunları yük ediyoruz
Çok teşekkür ederimtasinmayi kafama koydum inşallah temmuz ayı bitmeden yeni evimde olurum.
Buna çok ihtiyacım olduğunu fark ettim

benim icin sehre yakinlik cok onemli.
uzak geniş yerde oturacağıma merkezi kucuk bir evde oturuyorum. 10 dk da isime gidebiliyorum.
arkadaşlarıma gittiğimde yol git git bitmiyor.
hele cocuk icin okulun eve yakinligi ne onemli.
arkadaslarim bu ev ufak gel bizim tarafa ferah otur diyo. gunde 2 saatim yolda gecsin istemediğimden burda ufak ev benlik diyorum..
ayni anda isten cikiyoruz. onlar evlerine varıp beni aradıklarında ben yemeğimi coktan pişirmiş evi derliyor oluyorum.

Evet çok büyük bir avantaj.birde ufaklığı için sorunum yok temizliği kolay olur diye düşünüyorum.
Sadece anneme 3 vasıta ile gidiyorum.otobus minibüs denk gelirse 30-40 dk oluyor.
Merkeze 20 dk da gidiyorum.
Yol gerçekten sorun.

evim ise yakin oldugundan pandemide baktim dolmuş full kalabalık, ara ara taksiye binebildim. uzakta otursam nasıl binecektim..

evim ise yakin oldugundan pandemide baktim dolmuş full kalabalık, ara ara taksiye binebildim. uzakta otursam nasıl binecektim..
Ya evet birde o var.sizin adınıza çok sevindim gerçekten kolaylık oluyor.pandemide çoğunlukla yürüyerek gittim geldim ben kalabalığa girmemek için.iste hepsini düşünmemiz gerekiyor baştan.sonra sorun olabiliyor.

yeni ev icin çocuğunuzun okula yakin demissiniz. daha fazla uyur mesela sabah.
sizin de okula gitmeniz gerekse hemen varirsiniz.

yeni ev icin çocuğunuzun okula yakin demissiniz. daha fazla uyur mesela sabah.
sizin de okula gitmeniz gerekse hemen varirsiniz.
Evet daha yakın.yine yürüme mesafesi var ama çok değil.5-10 dk almaz bile.
Bende sürekli gidip gelebilirim.ben çalışırsam annemin veya anneannemin evine kızım hemen gidebilir onlarda yakın olacak.
Ben taşındigimi düşünürek hareket ediyorum şuan.aklimda sadece taşınma var ve sadece eşim engel.onu da bu hafta ikna edecegime eminim artik

ya su bile onemli. aileniz yakinda ya. bazen eve kargo gelecek veya evde bir tamir isi vs oluyor.
iste olmam gerekiyor bi arkadaşım yakınımda, hemen destege geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…