Yeni evli olmamıza rağmen kocam benimle ilgilenmiyor

Ailelerin haberi yoktu

Soruya bak benim bile ilişkim gizliydi be 26 yaşında ben evlenecem dedim direkt. 🤣
kız yok o anlamda sormadım,bazı aileler kuzenle nişanlamaya sıcak bakarlar,hani birbirlerine yakıştırıp sizi everelim diyip yüzük takarlar,evlenene kadar nişanlı kalırlar ya,acaba böyle bir şey oldu da nişanlıyken mi hamile kaldı diye sordum:KK48:

Ailelerin haberi yoktu
Seni üzmek istemem canım bir de hamilesin.kuzeninle de evlenmissiniz Allah mutlu etsin.
Evliliğe adapte olamamış ,bocaliyo gibi geldi bana.zoraki bebek için olmadı ilişkimiz vardı seviyorum demişsin.
Esinde bu şekilde düşünüyordur inşallah.
Babaliga da hazır olmayabilir.
Eşinle konuşmaya çalıştım mi.
Ya baştan yanlış şekilde başlamışsın ya devamı da çok doğru olacak gibi gelmiyor bana açıkçası.

kız yok o anlamda sormadım,bazı aileler kuzenle nişanlamaya sıcak bakarlar,hani birbirlerine yakıştırıp sizi everelim diyip yüzük takarlar,evlenene kadar nişanlı kalırlar ya,acaba böyle bir şey oldu da nişanlıyken mi hamile kaldı diye sordum:KK48:
Anladım cevap gelsin bakalım. 🤔

Haberleri yoktu işte, nişanlı falan değildik. İkna etmek de pek kolay olmadı. Babam hala konuşmuyor benimle...

Sevgili kardeşlerim, ablalarım; bazılarınıza yanlış gelecek ama benim kuzenimle ilişkim var ve şu anda durumlar çok sıkıntılı.

Kendisi amcamın oğlu, öyle uzak falan da büyümedik küçüklükten beri hep çok yakındık ve yaklaşık 1.5 senedir de flört ve sevgililik var. Tabii kimsenin haberi yok halam hariç, çünkü biliyoruz ki sülalede hiç hoş karşılanmayacak. Asıl sorun şu ki ben şu anda hamileyim yaklaşık 2.5 ay olacak ve bunu henüz kimseye söyleyemedim, sevgilime dâhi. Ne yapacağım bilmiyorum. Ne olacak bu hâl böyle?

Önceki konusu bu kızlar ,merak edenlere.....

Çocuk için yapılan evlilikler, çocuk için bitirilemeyen evlilikler yine çocuk olmadığı için sürmeyen evlilikler vs vs.

Evlenmeye mecbur bırakılmış birinden ne bekliyordunuz ki?
Mecbur bırakma diye birşey yok kaç kere yazıcam

Sıkıntı vermişim gibi olacak hamilesiniz gerci size bir sorum olacak eşiniz şüphe içinde olabilirmi?size bu tarz bireyler ima ettimi siz hamile olduğunuzu söylediğinizde...hamile kalmasaydiniz ilerde evlenecektiniz değilmi?

Haberleri yoktu işte, nişanlı falan değildik. İkna etmek de pek kolay olmadı. Babam hala konuşmuyor benimle...
anladım,çocuk için evlenmişsiniz işte... muhtemelen ondan böyle davranıyor. tamam size kızdık da sıra eşinizde şimdi.

sevişirken iyiydi hoştu da, hamile kalınca mı sorun oldu? sanki tek başınıza yaptınız çocuğu,ya tutsaymış bi tarafını ya da korunsaymış.

olan olmuş,çocuğuna babalık yapmak zorunda.

size karşı nasıl olur bilmiyorum konu sahibi ama bir aile büyüğünden rica edebilirsiniz,konuşsun eşinizle de aklını başına alsın. yani çünkü olan oldu değil mi? çocuk var,evlendiniz?

inkar safhasını geçmesi lazım artık. yaptıklarının arkasında durup sorumluluk alma zamanı gelmiş yeter.

Durumun düz bir tarafı yok ki ona göre bir şey yazalım. Babanız konuşmuyor boşanmyı kabul etmez. Eşinizde de sevgi filan yok sizi sevseydi en azından hangi duruma sokacağını düşünüp başınızı yakmazdı. Yani o düzelmez. Siz kendi hayatınıza bakın, çalışabileceğiniz an kendinize iş bulun. İkinci çocuk olsun düzelir düşüncelerine kapılmayın

Ablalarım ben 4 aylık evliyim. Ama yeni evli olmamıza rağmen kocam benimle ilgilenmiyor, bana karşı çok soğuk davranıyor. İşten geliyor direkt televizyon ya da bilgisayar başına gömülüyor. Üstelik hamileyim, bu durumda ne yapacağım 😞 hep böyle mi olacak evliliğimiz?
Adam evlenmek zorunda hissettiği için evlenmiş sizinle kusura bakmayın da keske hamile kalmadan önce kiminle ilişkiye girdiğinizi idrak etseydiniz şuan böyle bir soruna maruz kalmazdiniz

Kuzeninizden hamile kaldığınız için mi evlendiniz? Sizinki evlilik bile değil ki. Mecburiyetten sizinle evlenmiş adamdan ne kocalık bekleyin, ne babalık.
İlişkiye girerkende mi mecbur kalmış? Ne biçim hayatlar yaşıyor bu insanlar ya. Kuzen kuzen aklım almıyor

X