Yeni evliyim boşanmak istiyorum ?

Çok ilerlemeden ayrılın bunlardan insan olmaz hele oğlu karım diye sahip çıkamıyorsa annesiyle kalsın

Tehdit kotu birsey ama bu da yasamak degil inan.. daha cok gencsin..omur gecmez bunlarla ve bosanmak
Dunyanin sonu degil…kv ler zaten ogullarina layik gormez gelinleri genelde bu standarttir bizim toplumunuzda.. kendileri padisah tohumu dogurdugu icin😐😂😂😂

Baba maaşı ile geçinen annesi ile köyde oturan oğluna beni yakıştırmıyo
Sen bunu başta bilmiyor muydun? Darp da var. Neyi bekliyorsun?
Eşimden ziyade ayrı eve çıksak bile annesi yine dirlik vermez peşimize takılıp gelir zaten .
Ayrıca sen bu adamdan ayrılmazsın üstüne çocuk yaparsın. Bazı adamlar varya onlardaki şans bende olsa 33 yaşında kazık kadar adamı babası besler anası paşa yapar karısı evde hizmetçilik yapar birde döver gel keyfim gel adam niye ayrı eve çıksın ki ben olsam bende çıkmam.

Düşünemiyorum. Ailenin demesi gerekirdi,ayrı ev olmazsa izin vermiyorum diye. Ama senin kocanda iş yok ki bununla ayrı eve çıksan ne olacak Allah aşkına. En ufak fikir uyuşmazlığı da hakaret şiddet.. kaç kurtar kendini
Ailem öyle söyledi zaten ayrı ev yoksa kapı orda dediler onlarda köyde yanda bir boş evimiz var orda oturacaklar dediler ki o doğruydu boş ev var orda oturulacak diye anlaştık . Mesele şu ki gerçekten o yandaki ev de oturuyor olsam da sorunlar yaşarız ailesiyle bir arada olduktan sonra farkı olmazdı . Zaten şuan değil ayrı ev sarayda yasayacaz deseler gözümde olmaz bitirdim çünkü kafamda . Kaçıp gideyim gitmesine de şimdiden tehdit ediliyorum öldürürüz seni diyerek

Ailem öyle söyledi zaten ayrı ev yoksa kapı orda dediler onlarda köyde yanda bir boş evimiz var orda oturacaklar dediler ki o doğruydu boş ev var orda oturulacak diye anlaştık . Mesele şu ki gerçekten o yandaki ev de oturuyor olsam da sorunlar yaşarız ailesiyle bir arada olduktan sonra farkı olmazdı . Zaten şuan değil ayrı ev sarayda yasayacaz deseler gözümde olmaz bitirdim çünkü kafamda . Kaçıp gideyim gitmesine de şimdiden tehdit ediliyorum öldürürüz seni diyerek
Darp raporu al,uzaklaştırma kararı al birsuru seçenek var. Çekecek misin benim çilem bu diye,yoksa icraata mi gececeksin önemli olan bu

Mesajlarinizda gordum 8 eylulde 12 haftalik hamileyim demissiniz, su an 15 haftalik olmali; 4 aylik evli oldugunuza gore hemen hamile kalmissiniz.. simdi bosanma diyorsunuz, gebeyken darp edildiginiz anlamina geliyor. Arayin babanizi amcanizi sizi alsinlar baska yol gormuyorum, bu isin "bosansam mi" kismi yok bence

Sen bunu başta bilmiyor muydun? Darp da var. Neyi bekliyorsun?

Ayrıca sen bu adamdan ayrılmazsın üstüne çocuk yaparsın. Bazı adamlar varya onlardaki şans bende olsa 33 yaşında kazık kadar adamı babası besler anası paşa yapar karısı evde hizmetçilik yapar birde döver gel keyfim gel adam niye ayrı eve çıksın ki ben olsam bende çıkmam.
Üslubunuze dikkat edin öncelikle kırıcı olmayın , çok memnun olmuş gibi halim mi var benim başta bilsem niye evleniyim . Beklememdeki sebep gidecek yerimin olmaması olabilir mi mesela ? Ailemin yanında can güvenliğim yok şimdiden tehdit ediliyorum öldürürüz seni diyerek . Başka yere kaçsam yol bilmem iz bilmem neyle geçincem .

Üslubunuze dikkat edin öncelikle kırıcı olmayın , çok memnun olmuş gibi halim mi var benim başta bilsem niye evleniyim . Beklememdeki sebep gidecek yerimin olmaması olabilir mi mesela ? Ailemin yanında can güvenliğim yok şimdiden tehdit ediliyorum öldürürüz seni diyerek . Başka yere kaçsam yol bilmem iz bilmem neyle geçincem .
Ha seni tehdit eden kendi ailen mi? Ben kocanın ailesi sandim

Mesajlarinizda gordum 8 eylulde 12 haftalik hamileyim demissiniz, su an 15 haftalik olmali; 4 aylik evli oldugunuza gore hemen hamile kalmissiniz.. simdi bosanma diyorsunuz, gebeyken darp edildiginiz anlamina geliyor. Arayin babanizi amcanizi sizi alsinlar baska yol gormuyorum, bu isin "bosansam mi" kismi yok bence
Boşanmak istiyorum zaten delice ama kimsem yok arkamda duracak ailem koruyucu aile yanı beni küçük yaşta evlatlık edinen ailem . O yüzden amca veya dayıya sahip değilim . Boşanma yolunda can güvenliğim yok şimdiden tehdit ediliyorum öldürürüz seni diyerek . Ailemin yanında kalamam bu yüzden .

Boşanmak istiyorum zaten delice ama kimsem yok arkamda duracak ailem koruyucu aile yanı beni küçük yaşta evlatlık edinen ailem . O yüzden amca veya dayıya sahip değilim . Boşanma yolunda can güvenliğim yok şimdiden tehdit ediliyorum öldürürüz seni diyerek . Ailemin yanında kalamam bu yüzden .
Kadın sığınma evine gidebilirsin,eminim ki şuan ki halinden daha güvenli ve konforludue

Devlete siginsaniz, devlet babadir darda koymaz muhakkak caresi bulunur.

Ha seni tehdit eden kendi ailen mi? Ben kocanın ailesi sandim
Hayır tehdit eden kocamın ailesi zaten mesele şu ben koruyucu aileye sahibim yani küçük yaşta evlatlık edinilmisim onlar getirmiş bu yaşa kadar bir amca veya dayıya abiye sahip değilim boşanmaya gittiğimde can güvenliğim yok zaten koruyucu ailem de arkamda durmuyo sahip çıkmıyor başlarından atarcasına evlendirdiler telefonda yaşadıklarımı anlatıyorum boşver herkes çekiyor hayat böyle diyolar . Gidecek yerim olsa niye duruyum ki .

Hayır tehdit eden kocamın ailesi zaten mesele şu ben koruyucu aileye sahibim yani küçük yaşta evlatlık edinilmisim onlar getirmiş bu yaşa kadar bir amca veya dayıya abiye sahip değilim boşanmaya gittiğimde can güvenliğim yok zaten koruyucu ailem de arkamda durmuyo sahip çıkmıyor başlarından atarcasına evlendirdiler telefonda yaşadıklarımı anlatıyorum boşver herkes çekiyor hayat böyle diyolar . Gidecek yerim olsa niye duruyum ki .
Kadın sığınma evine git kardesim

Cevabı açıkladım zaten yazımın için de kısa süre beraber oturcaz diyerek kandırıldım şimdi de ayrı ev falan yok denildi ailemi bile kandırdılar sadece beni değil.
Ne aceleniz vardı da hemen evlendiniz?
Yaşınız o kadar küçük ki. Daha çocuk sayılırsınız. Eşinizle yaş farkınız çok fazla, ayrıca anneci bir tip. Annesi zaten gelin değil hizmetçi arıyor. Şimdi desem ki ilişki terapisi alın, kesınlıkle yanasmazlar.
Sakin cocuk yapma.
Devlet imkan sağlıyor, kadın sığınma evlerini araştırın, sorun, devlet sahip çıkıyor. Yerinizi de kimseye bildirmiyorlar
Bosan

Adam ayrı eve çıkmak istemiyor değil...çıkamıyor çulsuz. Şiddet gosteriyormus bir de. Ne köyü ne peyniri allah aşkına ya.
Çocuk olmadan hemen kurtulun hemen. Nasıl yaptınız bu evliliği şehirde büyüdüm diyorsunuz.
Yaşınız da küçük kurtulun yeniden seversiniz birini mutlu olursunuz inşallah.

X