Yeni evliyim kocam benden çok annesinin üstüne titriyor

9 aylık evliyim.Evlendikten sonra ilk defa ailelerimizi ziyarete gittik.1 haftalıgına kalacaktı eşim bende 1 ay kalacaktım. Tabiki ilk eşimin ailesinin evine gittik.Güllük gülistanlık gecmedi.Yolculuk sonrası ilk günden kayınvalidem annemler beni ziyarete gelecekler diye poğaça yaptırdı.Sonra sonra her gün baska bir yemek veya kahvaltiya özel bisey istendi benden.O sira daha 1 aylik evliydim.Bana ozel bisey yapılmadığı gibi bana is yaptırıldı.Evi kendi istegimle sildim.Kayınvalidem kalkmadan sofrayı topladim bulaşıklari yıkadım.Oyle 4 gun onlarda bu sekilde geçti.Sıra benim aileme gecme zamanı geldi esim babasindan musade istedi ve ablamlara davetli olduğumuzu söyledi.Kayınpederim hayır onlara gitmenize musadem yok.Esime özellikle gidersen hakkimi helal etmem falan birsuru sey dedi.Niyeymis benim enistem onu arayıp yada ziyaret edip "Oglun gelmis gözün aydın"dememis diye.Her neyse annemlere gectik. Ablamların davetine gidecegimiz gün kayınpeder gelip eşimi alıp kapıdan aldı götürdü. Ailelerin arası cok kotu bozuldu.Ben de annemlerde 1 ay kaldıktan sonra evime geri döndüm.
Benden sadece iki hafta sonra kayınvalidem gezmeye diye bize geldi.Evimiz cok kucuk tek odali o salonda kalıyor.3 belki 4 aydir bizde.Gelelim asil meseleye eşim bana zaten çok ilgili davranmiyordu.Sırtım belim çok ağrıyor benim bel fıtığı ve boyun fıtığım var. Bana masaj yapmasını ben istedigim zaman sonra simdi oyun oynuyorum yataga gecince yaparim falan diyordu.Bazen de direk gelir yapar ama biraz gectikten sonra ellerim yoruldu yeter derdi.Annesi geldiginden beri her gün annesini oper sarılır annesi onu onun boynundan oper.Annesi rahatsizlaninca hemen ilgilenir. En son annesinin ayağı ağrıyordu hastaneye goturelim dedik. Kabul etmedi.Eşim kayınvalidemin ayağını sirkeli suya koydu uyudu biraz annesi. Sonra annesinin hala rahatsiz oldugunu gorunce ayagina krem sürdü goturdu banyoya ayaklarini yıkadı tek tek ayak parmak aralarini bile kuruladi.Benimde ayni gun karnim ağrıyordu sormadi bile nasil oldun diye. Annesidir yapsın ama ben neciyim bana niye yapmıyor bu kadar. Benim cok ağrıma gitti.Esime ve ailesine karsi cok tepkiliyim keske evlenmeseydim bile diyorum. Sabredemiyorum çoğu şeye. İlk yılımızın böyle gecmesini hic istemezdim. Cok boğuluyorum bana yardımcı olun
Ne okudum ben 🙄🤣🤣🤣

Eşime babana neden tepki vermiyorsun.Dedigimde o benim babam senin enisten mi benim babam mı diye secim yapacaksam babamı secerim dedi. Bende secim yapılacak bir durum yok. Enistem ne babana nede sana bisey yapmadi dedim.Ben kayınpederimle enistem sizden birini mi öldürdü neden esimi ordan alıp götürdün beni cok üzdünüz dedim. Yok ben oğlumu ezdirmem dedi. Kimse onun oglunu ezmiyor ki .Sadece bir telefon edilmemis diye tantana çıkardı (ki edilmesine gerekte yok )Kayinpederimle konusmadim uzun zaman. Ve ailemin yaninda bir ay kalma mevzusuna gelirsek uzak bir yerde yasiyoruz gelmisken 1 ay kalayim dedim. Esimde isi dolayısıyla fazla kalamadı

Bide yeni evliler düşünün.gelio kalıyor.kadin oğluna takık.
Valla konu sahibi Allah size sabır versin burdan evliliğin çok zor gözüküyor.kv ve kpeder çok sıkıntılı üstüne üstlük eşiniz.sizle niye evlenmiş anlamadım annesinin boynunu öpüp 🤭😂 birlikte mutlu mesut yasalardi.bu arada oğlunu böyle opende ne biliyim safmidir nedir.niye evlendirdi kuczu gibi yanında tutaydin

Bende orasini hic anlamiyorum. Bosuna baskasinin kizinin hayatina ediyorlar..

Olayda takildigim o kadar cok nokta varki
Anasina masaj yapmasi en son olay onu bosverin de
Bu kadin kocasinin yaninda degilde neden 4 aydir size
Kpder desen ayri telden caliyor
Esin bes para etmez bir manyak babasinin gonlu kirilmasin diye durduk yere neden aileyi sildi
Siz 1 Ay kusup mu gittiniz ailenize

Verdim diyor ama ben hicbirsey gormedim.Hatta bana sesimi babasina yukselttim diye ozur dilettirdi. Severek evlendim acaba kendimi mi kandiriyorum
cok fazla mudahele etme, simdi yeni evlisin, muhtemelen yasin kucuktur, bunlarla bas edemezsin. dedigim gibi istedigi gibi davransin anasina, sen trip yapmadan, zamaninin tadini cikar, onlara kafayi takma. cok iyi korun, cocuk yapma. sonra bir ise girip calismaya basla, biraz daha tecrube kazaninca kendine daha cok alan acarsin.

Eşime babana neden tepki vermiyorsun.Dedigimde o benim babam senin enisten mi benim babam mı diye secim yapacaksam babamı secerim dedi. Bende secim yapılacak bir durum yok. Enistem ne babana nede sana bisey yapmadi dedim.Ben kayınpederimle enistem sizden birini mi öldürdü neden esimi ordan alıp götürdün beni cok üzdünüz dedim. Yok ben oğlumu ezdirmem dedi. Kimse onun oglunu ezmiyor ki .Sadece bir telefon edilmemis diye tantana çıkardı (ki edilmesine gerekte yok )Kayinpederimle konusmadim uzun zaman. Ve ailemin yaninda bir ay kalma mevzusuna gelirsek uzak bir yerde yasiyoruz gelmisken 1 ay kalayim dedim. Esimde isi dolayısıyla fazla kalamadı
Kayınpeder menopoza mı giriyor acaba var bir sıkıntısı sanki

Çocuk damat vakası mı bu? Babası misafirlikteki damadı elinden tutup götürüyor:olamaz: konudaki her şey o kadar saçma ki şaka gibi olaylar. 1 ay annenizde kalmanız bile anormal bence o yüzden yorum yapamıyorum.
Çocuk damatlara HAYIR.

X