Yeni Gelinlerle Ramazan sohbeti

mrb tatlımmm hoşgeldin ,iyi gibiyim sen nasılsın?ne pişiriyosun .ugün laelaelaelaelae

ben bugün arkadaşıma iftara gideceğim. eşim de arkadşlarıyla iftara gidecek bugün yemek yok evde kaydirigubbakcemile3
ama cumartesi akşamı kalabalık bi misafir topluluğu beni bekliyor şimdiden düşünüyorum ne pişirsem diye CADIARZU

selam kızlar
ne güzel ya bu topiği çok sevdim.
Benimde 7 ağustos düğündü 14 ağustosta balayından döndük bir hafta sonra ramazan olması biraz zorladı ama çok şükür bir hafta kaldı bayrama.
Benim bugunki menüm dışarıdan lahmacun
çorba
ayran
salata
bide belki kek yaparım sahur için.
Herkese iyi iftarlar

günaydın arkadaşlar, nasılsınız ?
haftasonu misafir trafiğim yoğun olunca gelemedim hiç :KK43:(

selam herkese...öncelikle hepimizin kadir gecesi mübarek olsun...
bu topik iyiden iyiye bugün ne pişireceksin topiği halini almaya başladı..ben bugün yemek pişirmiyorum,dışarda yiyeceğiz,ama yarına misafirim var

selam herkese...öncelikle hepimizin kadir gecesi mübarek olsun...
bu topik iyiden iyiye bugün ne pişireceksin topiği halini almaya başladı..ben bugün yemek pişirmiyorum,dışarda yiyeceğiz,ama yarına misafirim var

canımm senin de kadir gecen mübarek olsun
bugünkü menüyü açıklıyorum içi pilavlı ve kıymalı el yapımı börek
yanında mercimek çorba
ve akdeniz salatası
ayran
:roflol:

ramazan bitiyor diye bizim topik de öksüz kalmış,ramazandan sonra da burdan devam edelim kızlar yaa,nerelere kaçtınız?

♥ Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramınız Kutlu Olsun Çiçekleeerrrrr a.s.

X