Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Ben eger acsam meyva yiyince daha cok acikiyorum. Ozellikle elma aciktiriyor beni.
Aynen bende meyve yiyince acikiyorum cennet hurmasi hem tatli gibi oluyor hem tok tutuyo icine biraz kirilmis findik cok az yukaf bi kasikta tahin koyunca tadindan yenmiyo :)

Aynen bende meyve yiyince acikiyorum cennet hurmasi hem tatli gibi oluyor hem tok tutuyo icine biraz kirilmis findik cok az yukaf bi kasikta tahin koyunca tadindan yenmiyo :)
Sen tahini cok seviyorsun anladiim kadariyla :) valla Ben cok aciktiysam eger peynir ekmek domates yiyorum. Baska turlu gecmez acligim.

ÜYE ADI gebelik haftasibaşlangıç kilosu güncel kilo alinan kilo @askbahcem 24 79 - -
cool_lime cool_lime 2765 68.6 3.6 kg.
@nnnadal 1875 80.5 5.5 kg.
@Htc3509 17 56.5 59.7 3.2 kg
C charla 21 50.5 55.5 5 kg.
mavibahar100 mavibahar100 20 60 65 5 kg.
Neseliyimmm Neseliyimmm 2758.5 62 3.5 kg.
@rmys4203 36 74 82.5 8.5 kg.
V volveron 2755 59 4 kg. @Province 22 58 64.2 6.2 kg.

[tr]

[td] @selennn [/td]
[td] 28[/td]
[td] 51 [/td]
[td] 54[/td]
[td] 3 kg. [/td]
[/tr]

[tr]

[/tr]
[td][td][tr][/tr]
☆CUMA GÜNÜ GEBELIK HAFTASI VE GUNCEL KILOMUZU YAZIYORUZ!♡
☆1 HAFTA HABER VERMEDEN KILO BİLDİRİMİ YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILACAKTIR.! ♡[/td][/td]
Umarim yanlis rakamlar girmemisimdir :KK70:

Herkese merhabalar reglim 5 gün gecikmişti idrar testi yaptım silik çıktı dün de hastaneye gittim beta hcg 41 çıktı doktor hamilesiniz dedi ama forumlarda herkes düşük gibi şeyler demiş çok korkuyorum bilgisi olan yardımcı olabilir mi lütfen ???

Herkese merhabalar reglim 5 gün gecikmişti idrar testi yaptım silik çıktı dün de hastaneye gittim beta hcg 41 çıktı doktor hamilesiniz dedi ama forumlarda herkes düşük gibi şeyler demiş çok korkuyorum bilgisi olan yardımcı olabilir mi lütfen ???
Gec dollenme olabilir. Betanin Iki gunde bir duzenli artmasi onemli. Yarin ayni saatlerde Kan testini tekrarla. Hayirli olsun :)

Beta hcg değerin çok yüksek değil ama 5-10 değerini geçince hamilesiniz anlamı taşıyor.Bence hamilesiniz. Gene de İsterseniz tekrar bir kan testi yaptırın miktar artmış olacaktır. İçiniz rahatlamış olur :)

Beta hcg değerin çok yüksek değil ama 5-10 değerini geçince hamilesiniz anlamı taşıyor.Bence hamilesiniz. Gene de İsterseniz tekrar bir kan testi yaptırın miktar artmış olacaktır. İçiniz rahatlamış olur :)
Ben zaten test yaptırdım pozitif çıktı nöbetçi dr hamilesiniz dedi ama forumda o kadar negatif yorum yapab insanlar var ki bu durumdan şüphe edip karamsarlığa düştüm

Ben zaten test yaptırdım pozitif çıktı nöbetçi dr hamilesiniz dedi ama forumda o kadar negatif yorum yapab insanlar var ki bu durumdan şüphe edip karamsarlığa düştüm

Her denileni kafana takma. Senin durumun ile diğerlerinin durumu ayni olacak diye bir şey yok canım :) hele hamilelik döneminde bir şeyi çok fazla forumda ve internette araştırmamak lazım. Benim hamileliğimde de bir takım sıkıntılar oldu. Forumda okuduklarıma kalsa bebikto şuan Allah korusun yoktu :/

Her denileni kafana takma. Senin durumun ile diğerlerinin durumu ayni olacak diye bir şey yok canım :) hele hamilelik döneminde bir şeyi çok fazla forumda ve internette araştırmamak lazım. Benim hamileliğimde de bir takım sıkıntılar oldu. Forumda okuduklarıma kalsa bebikto şuan Allah korusun yoktu :/
Twşekkür ederim güzel tavsiyeniz için sizin gibileri malesef bulamıyoruz forumlarda :KK200:

Valla canim Ben yesemde yemesem de ayda Iki kiloya yakin geliyor. cok dikkat ettigim zamanlarda da haftada 500gr geldi dikkat etmedigim zamanlarda da ayni. O yuzden kendimi kasmam manasiz :KK70: bak mesela bugun kahvalti bi rafadan yumurta peynir zeytin domates bi dilim ekmek yedim. Sonra 10 gibi yarim muz Iki Erik. Oglen ton balikli salata firinda kucuk boy patates. Aksam rosto tavuk sebze yedim. Abur cubur dediimde arada mutfaga gidip agzima bi parca cikolata ya da bi biskuvi falan atiyorum. Ya da kahve yanina aliyorum. Aksam yemegini de en gec 17.30 da yiyorum. AMA esim le tv izlerken bi Iki seker ya da ac bisey patlamis misir ya da cips falan yedigim oluyor ama hergun degil ve abartmadan. eger canim coook tatli abur cubur isterse gece mesela 9 gibi falan kendime ya sicak cikolata ya da nesquik yapiyorum. Kalorisi yuksek oluyor ama en azindan Bol kalsiyum almis oluyorum.
Bende aynı durumdayım canım abur cubur olabildiğince yemiyorum. Meyveden vazgeçemem en az 2 meyve yiyorum. Haftada 1 hamur işi yiyorum (malüm Kayserili olunca :)) onun dışında nerdeyse ekmek bile tüketmiyorum amaaaa +500 gr her hafta benimle:işsiz:

Afiyet olsun yarasın bebişe :nazar:
Ay ne severdim onuu ama artık çok tatlı geliyor bana hiç yiyemirum

Kızlar şaka maka 80 günüm kaldı benimki sezeryan ya tarih belli yani hergun ruyamda kızimi görüyorum emziriyorum falan Rabbim hepimize sağsalim kavustursun insallah

Aminnn inşallah:dua: az kalmış:KK200:

Bende aynı durumdayım canım abur cubur olabildiğince yemiyorum. Meyveden vazgeçemem en az 2 meyve yiyorum. Haftada 1 hamur işi yiyorum (malüm Kayserili olunca :)) onun dışında nerdeyse ekmek bile tüketmiyorum amaaaa +500 gr her hafta benimle:işsiz:

Afiyet olsun yarasın bebişe :nazar:
Ay ne severdim onuu ama artık çok tatlı geliyor bana hiç yiyemirum

Aminnn inşallah:dua: az kalmış:KK200:
Yaaa zaman çabuk geçiyor canim bu arada bi yerde okumuştum gunde 2 değilde toplamda 1 meyve demişti dr bi de hareketlimisin? Ben baya hareketliyim inan onun etkisi çol fazla imiş önceden hamileyim deyip gevşek davranıyordum hareket edince baya etkiledi beni hem daha dinç oldum diger gebeliklerimde 2 adım yurur nwfes nefese kalırdım bunda iyiyim şükür

X