Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Canım nerdeyse 1.5 yaşına kadar sağan arkadaşım vardı olsun sen elinden geleni yapiyorsun yinede ne kadar alsa kar senin sutunu

Bizim bebe hep ac oldugu icin pek eglenemiyor kizim heo gulerdi dogdugundan beri oglanda tik yok

Esim ise gitmediği için cocuklara beraber bakıyoruz ev islerindede yardimci oluyor sağolsun :)
Allah razı olsun canım esinden ama masallahin var yani hem diyetisyen hem spor hem eltiyle organik ürün yapıp satma hem akşam teravileri birde evde seni bekleyen 2 yaramaz ben sadece evde 2 minnosla ilgilenme işini yaoabilirsem birde ev işi yemek daha ne isterim ki

Canım ben de 16 hafta içindeyim. 56 kilo hamile kaldım. Hala 56 kiloyum.

Kızlar ben doğumdan sonra evde olacağım işe dönmeyeceğim bir süre. Yine de süt sağma Makinesi gerekli mi acaba sizce almalı mıyım?

Gece: 2 kare pide,patates kızartması,7 zeytin, 3 küp kaşar, bir bardak meyve suyu gibi saçma beslendim esimle.
Kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta, 2 küp kaşar,1 salatalık
Ara: Findik atistirdim
Akşam: 1 kase tarhana, yarım tabak makarna ,yogurt

Ara: fırın sütlaç yiyeceğim ama dolu porsiyon değil inşallah ve çok az pirinçli ve bol erik
Of çok saçma

Kızlar listeyi güncelledim. Yeni arkadaşları da ekledim. Üstüste iki hafta mazeretsiz bildirim yapmayanları çıkarıyoruz arkadaşlar ilk gündeki kural buydu. O sebeple lütfen bildrmlerinizi yapın. Sildikten sonra tekrar tekrar girmek zor oluyor. Hem birbirimizi takip açısından da düzenli bildirim lazım. Yeni arkadaşlar da öğrenmiş olsun.
Hepinizi öpüyorum

Canım masallah ben taşınınca 1 ayda ancak yerleştim sen iyi halletmissin güle güle oturun canım bebisler yorgunluğa gelmiyor hiç hemen telaslandiriyo bizi
Sorma cnm. Kayınvalidem geldi yardıma Allah razı olsun. O olmasa yapamazdım. Ama perişanlık resmen taşınmak. Hiç gebe değilmişim gibi iş yaptım maalesef. Umarım problem olmamıştır bebişte. Şimdi dinlenmeye başladım bebek oynuyor artık. Dün hissedeyim diye eşim tüm çikolatalı şeyleri yedirdi bana telaş yaptı baya. Oynamasa dr a gidecektik.

Bebişlerine mama takviyesi veren güzel annişler mutlaka su da içirin. İlk 6 ay su vermenize gerek yok dedikleri sadece anne sütüyle beslenenler için. Az bile olsa mama veriyorsanız su vermeniz gerekir.

25. Hafta 85 kilo almadım Bu Hafta şükür ❤

Kızlar ben doğumdan sonra evde olacağım işe dönmeyeceğim bir süre. Yine de süt sağma Makinesi gerekli mi acaba sizce almalı mıyım?
İhtiyaç duyarsan alırsın canim doğum yaptığında hastanede oluyor sutun gelmezse onu kullanırsın süt kanallarını açmak için baktın evde de lazım olacak emziremedin o zaman alirsin

Bende 23. Haftamdayim. Su an 81 kiloyum. 6 kiko aldim toplamda. Hersabah haslanmis yumurta salatalik domates ve acik cay ile 1 dilim ekmek yiyorum. Ara ogun olarak ceviz veya badem yiyorum. Arada hurma yiyorum. Meyvem mutlaka oluyor gün icinde. Elma veya erik. Maden suyu hergun olmasa da gun asiri iciyorum. Benden bu kadar.

Canım mamayı da memene damlatıp içmesini saglarsn memeye daha çabuk ısınır

Alışır Allahın izniyle canım. Zaten çenesi de çok kuvvetli değil. Kuvvetlendikçe daha rahat emer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…