Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Bendede tansiyon yükselmişti ilkinde çok hızlı kilo aldım ödem falan coktu ama suda var sen şimdi istahin level atladığı haftalara giriyorsun daha önceki sayfalarda çoğumuzun menüleri var canım ben çok örnekte değilim aslına bakarsan da kendime göre iyiyim işte😊
Valla bence cokda iyisin maşallah😁bakacam arada baktımda ama nasıl doyarım onu bilmiyorum 😁

Günaydınlaaaaar
Sabahın köründe ilk ben başlayayım bakalım😅
Hiç kilo almadan bu haftayı tamamladım bu bir ilk 👏👏👏
Ayy bunu bi gün yazabilcem mi diyordum. Darısı diğer haftalara
25. Hafta
Güncel 66.5
Kizim hafta da birsey mi ben 1 ayi kilo almafan tamamladim. :halay: yalniz benim kilo fazla oradan kaybediyorum. Kendimi cok zorlamamaya karaf verdim.
Sabah 1 yumurta 1 dilim peynir 1 dilim ekmek ve cay ile kahvalti. Saat 10da yesil elma ve 5 ceviz.
Ama hala ac hissediyorum.

Benim guncel kilo.
24. Hafta. 80.8
Bu ay kilo fazla alacagimi dusunuyorum. Diyet yaparken de 1 hafta kilo versem obur hafta rehavete kapilip aliyordum bir kismini.

😁😁😁 1700 gr.
gece artik sahurda yemicem dayanamayip yiyordum.öğlengec kalkiyordum yemekti ev toplamakti su icemiyordum ins o yüzdendir..
Su cok onemli ama ben uyanir uyanmaz icmeye calisiyorum. Bazen 2 litreyi icemiyorum 1.5 litrede kaliyor.

Su cok onemli ama ben uyanir uyanmaz icmeye calisiyorum. Bazen 2 litreyi icemiyorum 1.5 litrede kaliyor.
kişin daha cok iciyordum 2.5 3 lt buluyordu.yaz geldi 1 lt yr düştü su içmeye vakit bulamamak😁

pufboregi pufboregi
Canım, hafta 29+0
71.2 kg

Doktor kontrolüm vardı , ondaki tartıya göre 8.3 almışım toplamda, cok kızdı. Hamur işi, tatlı, paketli ürün yasak dedi. Akşam yemekten sonra hiçbir şey yememi istemiyor ve bol bol yürüyüş önerdi :KK43: ne mümkün hamur işi olmadan bir hayat, üstelik benim akşam atıştırmayı seven kocamla yemekten sonra hiçbir şey yememek mümkün mü ? Ama doktor cok pis fırca attı eşimle bana. Ne yapacağız bakalım...

pufboregi pufboregi
Canım, hafta 29+0
71.2 kg

Doktor kontrolüm vardı , ondaki tartıya göre 8.3 almışım toplamda, cok kızdı. Hamur işi, tatlı, paketli ürün yasak dedi. Akşam yemekten sonra hiçbir şey yememi istemiyor ve bol bol yürüyüş önerdi :KK43: ne mümkün hamur işi olmadan bir hayat, üstelik benim akşam atıştırmayı seven kocamla yemekten sonra hiçbir şey yememek mümkün mü ? Ama doktor cok pis fırca attı eşimle bana. Ne yapacağız bakalım...
8 kılo cok degıl canım ayrıca boyunda uzun. 30 haftaya gelmısız.

pufboregi pufboregi
Canım, hafta 29+0
71.2 kg

Doktor niye kızdı hiç anlamadım,boyun öyle güzel ki,her şekilde kurtarır canim😳

X