Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

dogru diyosun canım. bikac gundur yuruyus yapamıyorum bel ve sirt agrim çok. kendimi cok rahatsiz hissediyorum yürümeyince. insallah gecerde geri başlarım
D vıtamını eksıklıgı ya da belıne baskı yapıyordur bebek doktor ılac verır ıstersen gıt yürüyüş gercekten cok ıyı ardasım 35 haftalık o da uc aydır yuruyor cok rahat haraket edıyor hala.

D vıtamını eksıklıgı ya da belıne baskı yapıyordur bebek doktor ılac verır ıstersen gıt yürüyüş gercekten cok ıyı ardasım 35 haftalık o da uc aydır yuruyor cok rahat haraket edıyor hala.
d vitamini içiyorum. hergun yuruyordum dun gidemedim bacagimi kaldıramıyordum o derece.yarin baslarim inşallah

Sabah; 1 yumurta , roka, peynir, zeytin, salatalık , 3-4 ceviz, 1 bardak kefir

Öğle; Ayvalık tostu , portakal suyu

Ara; 1 muz

Akşam; menemen ve 1 dilim ekmek

Ara; 1 kase dolusu yeşil erik

3 4 den sonda yememek mi.😳 bebege zararı olmadi demi..yoksa bende aynısını uygulayacağım 🙈
Canim ben cok geziyodum o saatte canimne istese yiyodum tika basa bida bisey yemiyodum acikmiyodum zaten 3.850 dogdu bebek. Aclik durumu olsa dayanamazdim zaten yemicem diye kendini zorlama

Sabah: 2 kare pide,2 çeri,beyaz peynir,3 zeytin,tereyağı ve balla yedim.Gunu de suyla açtım
Öğle: 1 küçük çikolata,3 kayısı,1 erik,2 kuru incir
Ara: Bir top dondurma
Akşam: 1 kase çorba, 1 tabaktan biraz az mantı
Ara: 1 kase erik biraz kayısı ve malta erigi

En güzel mevsim ve meyveleri 😍

Dün sıcak pidenin hakkını vermiş bulunmaktayım.yarımdan daha çok pide yedim.
Sabah :el kadar pide ile kaşarlı tost,1salatalık,1çeri,5zeytin,1omlet
Öğle : 3kaşık barbunya,kefir
Ara:2 üçgen dilim karpuz
Akşam: yarımdan çok pide,menemen,1kk peynir,4zeytin,çay
Ara : soda,5çilek

E menemen de varmış nasıl olcaktı iyi yapmışsın afiyet olsun

Afiyet olsun canım kaç gündür bişey yiyemiyodun

Kahvalti
2 haşlanmış yumurta peynir zeytin domates salatalık yeşillik sut
Ara ceviz badem kayısı yarım elma
Ara muzlu kakao ve sut
Ara ekmek arası zeytin
Ara bitter cikolata
Aksam patates kızartması omlet yarım pide domates salatalık
Limonlu su

Sabah: 1 haşlanmış yumurta,2 çeri,beyaz peynir
Öğlen: Dondurma 🙈 Biraz yoğurt ve közlenmiş biberle yedim,biraz da fındık
Akşam: 1 kase çorba, 1 tabak tavuk sote,az patates kızartması
Ara:Bir buyuk kase erik,kiraz,cilek,kayısı🙈

canım selam dun kan verdim haklısın demir eksikliği cıktı kansızlık..o kadar ictigim ilaclar da da demir takviyesi var nasil oldu anlamadım..

canım selam dun kan verdim haklısın demir eksikliği cıktı kansızlık..o kadar ictigim ilaclar da da demir takviyesi var nasil oldu anlamadım..
Canım ılac tuketsende bebek artık hepsını kendıne alıyor bıze bısey bırakmıyor. O yuzden depoları hep dolu tutmak lazım. Demır ılacını aksam yatmadan ac karnına c vıtamını ıle alırsan emılımı yuksek olur. Sabahda yumurta yerken yanına yesıl bıber yesıllık tuket emılımı yuksek olsun. Süt ürünleri ile ust uste almamak lazımmıs demırın etkısını kırıyormus. Gecmıs olsun dıkkat et.

Canım ılac tuketsende bebek artık hepsını kendıne alıyor bıze bısey bırakmıyor. O yuzden depoları hep dolu tutmak lazım. Demır ılacını aksam yatmadan ac karnına c vıtamını ıle alırsan emılımı yuksek olur. Sabahda yumurta yerken yanına yesıl bıber yesıllık tuket emılımı yuksek olsun. Süt ürünleri ile ust uste almamak lazımmıs demırın etkısını kırıyormus. Gecmıs olsun dıkkat et.
teşekkür ederim..sidefer kullaniyordum eksik gelebilir dedi ayriyetren gynoferosanol diye bi ilac verdi şimdi bide onu kullanicam😫 zaten süt ictiysem 2 saat sonra aliyordum ilaci.

Sonra verdiyseniz sıkıntı yok:)
Çok şükür verebiliyorum . Napardım yoksa. 57-58 kiloyla evlendim. 85lerde Doğum yaptım . İlk hamilelikten sonra kilom 63te sabitlendi . Evlenmeden önceki kiloya düşemedim bi türlü . Açlıktanda ölsem yine de 62 yi görmüşlüğüm çok nadir . 63le başladım yine, 65 kiloydum bu sabah :KK43: güya dikkat ediyorum bu gebelikte . Aşırı derecede tatlı krizlerim oluyor. Sürekli de acıkıyorum bu yüzden.

X