Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Çok şükür verebiliyorum . 57-58 kiloyla evlendim. 85lerde Doğum yaptım . İlk hamilelikten sonra kilom 63te sabitlendi . Evlenmeden önceki kiloya düşemedim bi türlü . 63le başladım yine 65 kiloydum bu sabah :KK43: güya dikkat ediyorum bu gebelikte . Aşırı derecede tatlı krizlerim oluyor. Sürekli de acıkıyorum bu yüzden.
Bebısler kac kılo dogdu

Ya gün içinde yediklerinizi okuyunca kendimden utandım yeminle :) sık sık acıkıyorum ben gebelikte . Yeşil çay içtiğimde açlığı kapatıyor biraz. Zararı yoktur die düşünüyorum neyse sanırım biraz daha normal beslenmeyi başarabilirim :) burada ki örnekleri okuduktan sonra :)

Ya gün içinde yediklerinizi okuyunca kendimden utandım yeminle :) sık sık acıkıyorum ben gebelikte . Yeşil çay içtiğimde açlığı kapatıyor biraz. Zararı yoktur die düşünüyorum neyse sanırım biraz daha normal beslenmeyi başarabilirim :) burada ki örnekleri okuduktan sonra :)
Yesıl cay bıtkı cayları ıyı degıl dıye bılıyorum ıstersen doktora danıs.

Yeşil çay emzirme döneminde bile onerilmiyor canım dikkat et istersen hamilelikte tuketme

Nefes alamadığım için KBB ye gittim bugün.10tane iğne,bitiminde de antibiyotik verdi.enfeksiyon çok ilerlemiş.bebeğe zararı olur dedi.kadın Doğum dr mada sordum,problem olmaz dedi ama gene de içim rahat değil.inş sorun olmaz.

Sabah : 1 dilim çavdar ekmeği üzerine beyaz peynir,1 çeri,1 salatalık,çay
Ara : yarım avuç beyaz leblebi
Öğlen : 1 ev yapımı tantuni dürüm,2bardak ayran,soda
Akşam: 2kaşık taze bakla, 8 inçe yaprak sarması
Ara : 5 erik,2 gofret,çay

Nefes alamadığım için KBB ye gittim bugün.10tane iğne,bitiminde de antibiyotik verdi.enfeksiyon çok ilerlemiş.bebeğe zararı olur dedi.kadın Doğum dr mada sordum,problem olmaz dedi ama gene de içim rahat değil.inş sorun olmaz.
Gecmıs olsun canım tez zamanda ıyılesırsın ınsallah kalbını ferah tut.

Cnm geçmiş olsun, ne enfeksiyonuymuş bu ki?

Sabah; tam buğday ekmeği arasına domates ve kaşar, 1 bardak süt

Ara; 2 ceviz, 1 hurma

Öğle; 1 porsiyon iskender (ekmeklerini hiç yemedim), salatadan birkaç lokma aldım

Ara; 4-5 çilek, 4-5 kiraz, 1 küçük kutu yoğurt

Akşam; 2 milföy börek, 5-6 kaşık bezelye yemeği, biraz börülce salatası, yarım bardak limonata.

Ara; maden suyu

Cnm geçmiş olsun, ne enfeksiyonuymuş bu ki?
Boğazım,kulağım ağrıyor,burnum ve genzim tıkalı.siyah burun akıntım var🤒maden ocağında işçi gibiyim.akıntıdan boğazımda burnumda tıkanıyor,mümkün değil nefes alamıyorum.ıhlamur,bal,zencefil,okyanus suyu ile 3 aydır idare ediyordum.bi azalıyor bir artıyor.

Boğazım,kulağım ağrıyor,burnum ve genzim tıkalı.siyah burun akıntım var🤒maden ocağında işçi gibiyim.akıntıdan boğazımda burnumda tıkanıyor,mümkün değil nefes alamıyorum.ıhlamur,bal,zencefil,okyanus suyu ile 3 aydır idare ediyordum.bi azalıyor bir artıyor.
Cok gecmis olsun.

X