Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Sabah; kahvaltımı yolda yapmak zorunda kaldım 1 gevrek 1 peynir portakal suyu.

Ara: 1 türk kahvesi, 1 bardak maden suyu

Öğlen annemdeydim, uzuuuunnca bir aradan sonra ilk kez patates kızartması yedim. Tadını unutmuşum resmen. 1 küçük tabak kadar patates ve havuc kızartması , 1 bardak ev yapımı erik suyu

Ara: 2 küçük dilim Elmalı kek, 1 bardak çay (annemdeyim ondan yoksa biliyorsunuz😂😂😂)

Akşam: 1 tabak tavuklu nohut yemeği, 1 kase domates salatası

Ara: maden suyu

pufboregi pufboregi canım 34. Hafta güncel kilo 72,4 kg. Artık fazla dikkat etmeden yemeye başladım iki tane bebek kilo almayacaklar diye korkuyorum, bu ara aniden elim ayağım titriyor gözüm karariyor bu yüzden daha sık yiyorum. Ama iş bende ödem yapiyor belli ki bu hafta bu hale geldim bayramda kilo bile vermiştim evdeyken

Cnm sakın kaşıma. Vazelin sürüyorum ben. Uzun süre nemli tutuyor. Her gün duş alıyorum ve sürekli nemli tutmaya çalışıyorum vücudumu. Günde 2,5 - 3 litre su içiyorum henüz çatlamadım. Ayrıca az beslenmen doğru değil senin az ama sık porsiyonlarla beslenmen lazım bebişin hızla kilo alacağı döneme girdik artık 😘
hergun dus almiyorum ama hep yaglari sürüyorum suyu zaten oldum olasi 2.5 lt içerim..olacagi varmis demekki :KK43:
az besleniyorum derken agzim boş durmuyor porsiyonlari küçülttüm..

Tansiyon takibide yap canim kobtrol amacli kendini kotu hissedince anlarsin zaten bugun bende de gaz sancisi var ve ishale cevirdi tartimda dune gore yuksek suda icemedim kac gundur dogru duzgun hic tarti veresim yok sisligim gecsin oyle vericem
Doğum öncesi olan ishal mi bu acaba?

Kızlar ben sınavlardan falan salmıştım biliyorsunuz tartılamadım da. Kendimi kademe kademe artırıyorum ama listede🤪 68,5 olarak güncelimi ekledim. Daha az diilimdir ama umarım daha fazla dildir. Bu hafta düzgün beslenip cuma günü adamakıllı tartılcam

Benim tontonum da 2 hafta önden gidiyor biz de iri ve uzun boyluymusuz😊 Doktor Doğum şekli ile ilgili net bir şey söylemedi ama beni normal doguma ikna etmeye çalışıyor
bende normal doğum istiyorum doktorumda..normal dogum en iyisi neden sezeryan istiyorsun ki canım. bu arada bizde iriyiz ben 177 esim 184 haliyle bebisde iri doğacak heralde 🙄

bende normal doğum istiyorum doktorumda..normal dogum en iyisi neden sezeryan istiyorsun ki canım. bu arada bizde iriyiz ben 177 esim 184 haliyle bebisde iri doğacak heralde 🙄
Aslında belli bir Doğum şeklini seçmedim, normalden de sezaryenden de korkuyorum. Aşırı bir Doğum korkum var :KK43: canım fazlasıyla tatlı ve beni kan tutar. normal Doğumda da epidural uyguluyorlarmış ama bilemiyorum yapabilir miyim acaba, son kontrollerde netleşir artık...

Evet canim benim ev kalabalik bi suredir Kayinvalidemler var ne yedigim ictigim belirsiz dogumda yaklasti derken saldim tamamen sen nasılsın
İyiyim canım şükür izne çıktım evdeyim ben de. Doğumun ne zaman nasıl olacak belli mi?

X