Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Nasilsiniz kizlar. :) tam takip edemiyorum ama listeye bakiyorum hep masAllah herkes cok istikrarli.
@volveron Neseliyimmm Neseliyimmm sizler nasilsiniz bebisler nasil? Bizim oğlana ek gida denemeleri yapiyorum şimdi hamile arkadaslara uzak bi konu gibi gelebilir ama ne oldugunu anlamadan geciyo zaman :KK51:

Bende bebiş de iyiyiz canım. Bu aralar fena halde dişleri kaşınıyor biraz yoruyor beni ama bakalım. İnşallah ikinciye tövbe ettirmez bana :KK70: Bizde anne sütü mama dışında ek gıdaya geçtik 2 hafta kadar oldu. Yavaş yavaş birşeylerin tadına baktırmaya çalışıyorum .Sen nasılsın bebeğin nasıl? Kilolar ne alemde

Bende bebiş de iyiyiz canım. Bu aralar fena halde dişleri kaşınıyor biraz yoruyor beni ama bakalım. İnşallah ikinciye tövbe ettirmez bana :KK70: Bizde anne sütü mama dışında ek gıdaya geçtik 2 hafta kadar oldu. Yavaş yavaş birşeylerin tadına baktırmaya çalışıyorum .Sen nasılsın bebeğin nasıl? Kilolar ne alemde
Iyiyiz bizde cok şükür.bizimkininde agzindan su akiyo hep. Bodyler sirilsiklam. Cocuk buyutmede en cok gozumde buyuyen donem dis cikarma zamani ve yaklastigini hissediyorum :rolleyes: 2 cocuk zor ya gercekten ne kadar cok gezip is yapardim simdi disari cikabilmem saatler aliyo ve ev ardimda bomba atilmis gibi kaliyor. Sahie gidecektin bi kekle kurabiye yapayim dedim ikiside çöp oldu. Kiz surekli konusuyo oglan ise agliyor birakir birakmaz...:KK17: bu kadar zorlanacagimi dusunmezdim. Elhamdülillah tabi Allah saglik sihhat versin onlara ve bizlere. yorgunluk baska onlarin sevgileri bambaska

Doktora gittik geldik 1554 gr olmus ve 2 hafta ileri. Kilosu fazla dedi doktor diyet yapacagım. Haftada 1 sekerli birsey yiyebilirim.. Onun dısında iyiymiş.
maşllah kuzuya yaramış yediklerin demekki. İki hafta ileri diye diyete mi soktu doktor? Benim bebiş de hep iki hafta önde ama hiç diyet vermedi doktor
pufboregi pufboregi canim seninde az kalmis bayaga normal dogum mu bekliyodun :) bu arada tekrar bana devredebilirsin cuma gunleri guncellerim sayfayi insAllah :) gecen gun sormuşsunda sonra talep eden oldu mu bakamadim gerci:KK23:
yok kuzum cevap veren çıkmadı😅 o zmn şöyle yapalım bugünü ben güncelleyeyim diğer haftadan itibaren sana devrolmuş olsun çünkü erken doğum ihtimalim var benim nolur nolmaz. Sezaryen benimkisi maalesef. İlki ters geldi diye öyle olmuştu. Bu da öyle olcak
Iyiyiz bizde cok şükür.bizimkininde agzindan su akiyo hep. Bodyler sirilsiklam. Cocuk buyutmede en cok gozumde buyuyen donem dis cikarma zamani ve yaklastigini hissediyorum :rolleyes: 2 cocuk zor ya gercekten ne kadar cok gezip is yapardim simdi disari cikabilmem saatler aliyo ve ev ardimda bomba atilmis gibi kaliyor. Sahie gidecektin bi kekle kurabiye yapayim dedim ikiside çöp oldu. Kiz surekli konusuyo oglan ise agliyor birakir birakmaz...:KK17: bu kadar zorlanacagimi dusunmezdim. Elhamdülillah tabi Allah saglik sihhat versin onlara ve bizlere. yorgunluk baska onlarin sevgileri bambaska
ayy çok tırsıyorum iki çocuklu hayttan🙄
pufboregi pufboregi Kilo bildirimi yapayim 84.9 dun ac kaldim ondan biraz gecen haftaya gore dusus var.
Doktor bana dogum icin gun verdi. 26 agustosta bebegimiz olacak insallah. Heyecanlandim cok.
Hayırlısı kuzummm sağlıkla gelsin minnoş

maşllah kuzuya yaramış yediklerin demekki. İki hafta ileri diye diyete mi soktu doktor? Benim bebiş de hep iki hafta önde ama hiç diyet vermedi doktor
Kilo da ileriymiş böyle gidersen 4 kiloyu gecer doguma kadar ki sezeryan olacaksın dedi. Bir de seker gecmişimden dolayı.
Yaa benim de ilk bebek tersti bu da öyle mi olur acaba?

ÜYE ADIgebelik haftasiboybaşlangıç kilosugüncel kiloalinan kilodogum sonrasi ilk kilo bildirimidogum sonrasi güncel kilo
cool_lime cool_lime 391726575.510.56966.2
@selennn35 ?5156553 49.5
@volveron39?5562.57.55759
@charla39161 50.562.311.862.754.2
Neseliyimmm Neseliyimmm 39 16058.565.77.26154
@rmys4203387483.59.5
@_sushico_3916961.469.78.461.7
@Khaleesi213915751.459.98.555.4
@Eyslg3816456.867.911.162.862.8
@Shewolf153617061751459.3
@Freshh3917461.575.51467 65
@Serpico194016562.772 9.3
@Toprak07391778093.513.589.5
@pratik45 3816068 81.113.1
pufboregi pufboregi 371706072.2 12.2
Plm1233716175.5 84.9 9.4
@EslemEslemEslem361605768 11
@sinsirella234162688214
Gökdenizim3116758,563 4.5
nedemistimkibenn nedemistimkibenn 301705561.96.9
O Oztrkbg 291625662.6 6.6
derin masalım301615462 8
dend231675861.8 3.8
gamzeli_bebis141707676 0
Canım güncel 61,6 kilo vermişim nasıl oldu anlamadım ☹️

Kilo da ileriymiş böyle gidersen 4 kiloyu gecer doguma kadar ki sezeryan olacaksın dedi. Bir de seker gecmişimden dolayı.
Yaa benim de ilk bebek tersti bu da öyle mi olur acaba?
Yok benim bebişin de kilosu ztn iki hafta öndeydi. İlk beniş tersti bu düz bnm😂 ama yine sezaryen. Eski doktorum saolasun benim rahmimi yanlış yerden kestiği için riskli normal doğurmam 🙁

günaydın kızlarrr

tartılmayı unuttum sabah pufboregi pufboregi akşama yada yarın sabah yazarım :KK70:

akşam yemeğinde dün 1 dilim ekmek peynir zeytin 2 kasık yoğrtlu biber yedim.

sonra kuzenime oturmaya gittik bitane cornet yedim karamelli :KK53: 250 kaloriymiş bide :skandal:
sonra sabah uyanınca şeytan akşam diyeti bozdun bugun börek al dedi :KK57:

tabikide kovaladım bu saçma düşünceyi :KK70:

sabah : 2 yumurta ile omlet , peynir , zeytin 1 dilim tam bugday ekmek yedim. :KK49:
yumurtaya domatese vs tuz koymamaya alıştırıyom kendimi ödem vs olmasın ilerde alışayım diye.
cünkü cok tuzlu yerim :KK57:

günaydın kızlarrr

tartılmayı unuttum sabah pufboregi pufboregi akşama yada yarın sabah yazarım :KK70:

akşam yemeğinde dün 1 dilim ekmek peynir zeytin 2 kasık yoğrtlu biber yedim.

sonra kuzenime oturmaya gittik bitane cornet yedim karamelli :KK53: 250 kaloriymiş bide :skandal:
sonra sabah uyanınca şeytan akşam diyeti bozdun bugun börek al dedi :KK57:

tabikide kovaladım bu saçma düşünceyi :KK70:

sabah : 2 yumurta ile omlet , peynir , zeytin 1 dilim tam bugday ekmek yedim. :KK49:
yumurtaya domatese vs tuz koymamaya alıştırıyom kendimi ödem vs olmasın ilerde alışayım diye.
cünkü cok tuzlu yerim :KK57:
Cnm akşamki tartı doğru olmaz sen yrn sabah tartıl bence

Nasıl yanlıs kesik yaaa😲😲😲😶
Bir de simdi aslen 28im 30 haftalık cıkıyorum yaaa. Doğum da 30a göre mi olur acaba?

Yok be kuzum sat ne zmnsa ona göre oluyor o. Bizimkiler biraz tombiş bebiş olcak o kdr☺️ 34 te kontrole gittiğimde 36 çıktım bende. Gerçi doktor o yüzden de erken gelebilir demişti🙄 kısmet
Yanlış yerden kesti evet onu da anlatayım. Normalde rahmin alt kısmına kesi atılırmış. Hani çamaşırın altında kalıyor ya o kesi. Benim rahmimin en üst kısmından kesmiş bnm çamaşırın üstünde kalıyor görünüyor yani. Bir de yamuk. Düz çizgi değil yukarı doğru yükseliyor. Hatta bu doktorum şaşırmıştı acil mi sezaryen oldun sen niye böyle bu kesi izin dedi. Ben de yoo planlıydı ters geldi diye dedim şaşırdı. Neysekidoktorum düzeltcek alcak o dikişi

pufboregi pufboregi yarın 30'a giriyoruz inşallah ve güncel kilom 62,1..
1 aydır kilo almıyorum gram gram oynayıp dusmece ve korkuyorum.Yarin doktor kontrolum var bebek insallah almıştır ya.en son üç hafta önce 900 gramdi..Yarın 1300lerde olsa öyle rahatlicam ki..

Bir de kızlar ben bebeğin hareketlerinin bir kısmını çok aşağıda hissediyorum.Bikini bölgesi denen yerde.Oluyor ki orayı sisiriyor iniyor özellikle geceleri.Bundan da korkuyorum 😥 Hemen sabah olsun,moralim bozuk😧

Yok be kuzum sat ne zmnsa ona göre oluyor o. Bizimkiler biraz tombiş bebiş olcak o kdr☺️ 34 te kontrole gittiğimde 36 çıktım bende. Gerçi doktor o yüzden de erken gelebilir demişti🙄 kısmet
Yanlış yerden kesti evet onu da anlatayım. Normalde rahmin alt kısmına kesi atılırmış. Hani çamaşırın altında kalıyor ya o kesi. Benim rahmimin en üst kısmından kesmiş bnm çamaşırın üstünde kalıyor görünüyor yani. Bir de yamuk. Düz çizgi değil yukarı doğru yükseliyor. Hatta bu doktorum şaşırmıştı acil mi sezaryen oldun sen niye böyle bu kesi izin dedi. Ben de yoo planlıydı ters geldi diye dedim şaşırdı. Neysekidoktorum düzeltcek alcak o dikişi
Nasıl bir doktormus o cok sasırdım.
Dikiş yeri o SEKİLDE değişiyor mu? İyi bari yaaa... Cok gecmiş olsun. Kötü birsey olmamıs yaa🙏

pufboregi pufboregi yarın 30'a giriyoruz inşallah ve güncel kilom 62,1..
1 aydır kilo almıyorum gram gram oynayıp dusmece ve korkuyorum.Yarin doktor kontrolum var bebek insallah almıştır ya.en son üç hafta önce 900 gramdi..Yarın 1300lerde olsa öyle rahatlicam ki..

Bir de kızlar ben bebeğin hareketlerinin bir kısmını çok aşağıda hissediyorum.Bikini bölgesi denen yerde.Oluyor ki orayı sisiriyor iniyor özellikle geceleri.Bundan da korkuyorum 😥 Hemen sabah olsun,moralim bozuk😧
Korkma cnm benim de hep asagıda mahvediyor beni. Bebek illa ki kilo almıstır. Canavar gibi yiyorlar 🙈

Korkma cnm benim de hep asagıda mahvediyor beni. Bebek illa ki kilo almıstır. Canavar gibi yiyorlar 🙈
Sahiden bu kadar aşağı mi seninde canım? Benim göbeğin üstüne hareketi hiç çıkmadı.Hatta dun ablama resmimi yolladım karnın çok aşağıda dedi.Hareketleri de ya göbek hizasi yanları ya da çok aşağı sanki cikicakmis hissi..

Lütfen canavar gibi yemiş olsun benimkide,kasarlar yogurtlar ona yaramış olsun..Yarın tam bu saatte kontrolumuz 😥 Güzel haberlerle gelmek nasip olsun,çok endiseliyim şu sira..

Sahiden bu kadar aşağı mi seninde canım? Benim göbeğin üstüne hareketi hiç çıkmadı.Hatta dun ablama resmimi yolladım karnın çok aşağıda dedi.Hareketleri de ya göbek hizasi yanları ya da çok aşağı sanki cikicakmis hissi..

Lütfen canavar gibi yemiş olsun benimkide,kasarlar yogurtlar ona yaramış olsun..Yarın tam bu saatte kontrolumuz 😥 Güzel haberlerle gelmek nasip olsun,çok endiseliyim şu sira..
hemşerim iyidir allahın izniyle korkma.
kg da almıştırrr :KK49:
güzel haberlerle rahatlayıp gel yarın inşallah. :dua:

X