Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

E hadi gozunuz aydın kiz cocuk guzeldir Rabbim saglikla hayırla kucagina aldırsın
Allah razı olsun canım teşekkür ederim

Yok. 3 oglum var ama kucukler ikiz. 3. Hamileligim bu. Ve kazayla hamile kaldim. Planli degildi. Iyiki de kalmisim :) kiz bebek de nasipmis demek ki.
Ayy sende bendensin rabbim neylerse güzel eyler hele bide prenses yetiştirelim bizde farkı görelim

Yaaaa ayni zamanda bitiyo sanki yok kız 1000 kalori almazsın az yemeye çalış bence benim sişkinlik tam gaz devam kilom artmiştır muhtemelen ama şişkinliğikden gercek kilom değil zannimca dur bakalım tartı nin pilini esim artık ne zaman alir insallah bi şok yaşamam :rolleyes:
İnşallah benim yaşadığım şoku yaşamazsınız 1 haftada +2 kg çıktı ya acaba gerçekten aldım mı yoksa pilmi hala düşünüyorum

Ayy sende bendensin rabbim neylerse güzel eyler hele bide prenses yetiştirelim bizde farkı görelim

İnşallah benim yaşadığım şoku yaşamazsınız 1 haftada +2 kg çıktı ya acaba gerçekten aldım mı yoksa pilmi hala düşünüyorum
Ya bi insan 1 haftads 2 kilo alabilir mi ben inanmiyorum kilo olduguna odemdir ya da tartı dan yedigimiz ictigimiz belli aslında tartilmamak da ayri bi rahatlikmis ama sonunda kotu bi.surpriz olmaz insallah :rapci:

Tabloyla ilgili bir degisiklik yapmayı dusunuyorum her hafta yeni tarih ekleyecegime tek bir kisimda guncel kilo olarak duzelteyim cook uzun bir liste oluyor obur turlu.hem bakarkende kafa karistirici olmasin ne dersiniz

ÜYE ADI gebelik haftasibaşlangıç kilosu güncel kilo @askbahcem 24 79 -
cool_lime cool_lime 2765 68.6
N nnnadal 1875 80.5
@Htc3509 17 56.5 59.7
C charla 21 50.5 55.5
@mavibahar100 20 60 65
@Neseliyimmm 2758.5 62
@rmys4203 36 74 82.5
V volveron 2755 *

[tr]

[td] @selennn [/td]
[td] 28[/td]
[td] 51 [/td]
[td] 54[/td]
[/tr]
[tr][/tr]
☆CUMA GÜNÜ GEBELIK HAFTASI VE GUNCEL KILOMUZU YAZIYORUZ!♡
☆1 HAFTA HABER VERMEDEN KILO BİLDİRİMİ YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILACAKTIR.! ♡
Ellerine sağlık canım aslında haftalık değişimi görmek güzel oluyordu ama böylede güzel kısa net olmuş :KK66:

Tabloyla ilgili bir degisiklik yapmayı dusunuyorum her hafta yeni tarih ekleyecegime tek bir kisimda guncel kilo olarak duzelteyim cook uzun bir liste oluyor obur turlu.hem bakarkende kafa karistirici olmasin ne dersiniz
Gayet guzel olmus canim. Ellerine saglik

Evet herkes kiz evlat farkli diyor. Ay bi allahin izniyle saglikla dogsun, oyuncak gibi oynarim Ben onunla :KK200: pembe cicili bicili elbiseler hep icimde kalmisti.

Ellerine sağlık canım aslında haftalık değişimi görmek güzel oluyordu ama böylede güzel kısa net olmuş :KK66:
Evet aradaki farklari gormek iyiydide noktalama isaretleriyle hazilaniyor ya tablo cok uzun olmustu karisiyordu artık :)

Evet herkes kiz evlat farkli diyor. Ay bi allahin izniyle saglikla dogsun, oyuncak gibi oynarim Ben onunla :KK200: pembe cicili bicili elbiseler hep icimde kalmisti.
Aynen aynen bizim için çok güzel olacak ama kızlarımızın vay haline koruma içgüdüsü olan bir sürü abi :KK66: benim abim yok ama abisi olan arkadaşlarım genelde hep şikayetçi olurdu

Evet aradaki farklari gormek iyiydide noktalama isaretleriyle hazilaniyor ya tablo cok uzun olmustu karisiyordu artık :)
Nasıl hazırlanır bilgim yok canım zor oluyorsa çok uğraşma boyleside çok güzel ellerine sağlık

Eline sağlık canım boyle de güzel olmuş haftamiz ayni ya senin de karnin bu hafta buyudu mü biraz daha tabi buyuycekde birde hani sen yaziyosun wafflle falan yiyorum ne bileyim kacamak yapiyorum nasıl telafi ediyosun limonlu su mu sadece ?Ben tarti kabizlik derken iyice dengemi kaybettim bi kacamağım yok ama gevşedim sanki çok yemisim de şişmisim gibi geliyor o yuzden tarti gelene kadar biraz toparlayayım diyorum

Eline sağlık canım boyle de güzel olmuş haftamiz ayni ya senin de karnin bu hafta buyudu mü biraz daha tabi buyuycekde birde hani sen yaziyosun wafflle falan yiyorum ne bileyim kacamak yapiyorum nasıl telafi ediyosun limonlu su mu sadece ?Ben tarti kabizlik derken iyice dengemi kaybettim bi kacamağım yok ama gevşedim sanki çok yemisim de şişmisim gibi geliyor o yuzden tarti gelene kadar biraz toparlayayım diyorum
Aksamlari cok yemiyorum canim birgun yiyosam bigun dikkat etmeye çalışıyorum karnimda buyudu iyice hareketlenmeler var icerde :) bol suyunu mutlaka ic bide yuruyerek gidebilecegim yerlere yuruyorum hep

Aksamlari cok yemiyorum canim birgun yiyosam bigun dikkat etmeye çalışıyorum karnimda buyudu iyice hareketlenmeler var icerde :) bol suyunu mutlaka ic bide yuruyerek gidebilecegim yerlere yuruyorum hep
Evet yürüyüş bende hafta sonu hariç 5 gun en az yarim saat yürüyorum aksam yemek yiyorum ama şöyle diyet usulü yanlız kendimi çok doymuş hissediyorum genelde aç hissederdim bu da korkutuyor beni pil bugun gelir yarin ne olur cok fazla çıkmayayım :dua: 28. Haftaya kadar kendime 60 hedefi koyduydum bakalım basarbilecekmiyim

Evet yürüyüş bende hafta sonu hariç 5 gun en az yarim saat yürüyorum aksam yemek yiyorum ama şöyle diyet usulü yanlız kendimi çok doymuş hissediyorum genelde aç hissederdim bu da korkutuyor beni pil bugun gelir yarin ne olur cok fazla çıkmayayım :dua: 28. Haftaya kadar kendime 60 hedefi koyduydum bakalım basarbilecekmiyim
Evet en guzeli hedefler koymak.. yarin yazarsin tartilinca bende merak ettim :)

KAHVALTI:
1.5 dilim kizarmis chia tohumlu ekmek
Suzme peynir salatalik bal tahin
Renkli biberlerden omlet 1 bardak süt
ARA:
avm deydim pinkberry yedim kucuk boy
OGLE/AKSAM 16:00
1 kase yogurt çorbası 1 kase salata
Makarna5,6 kasik 1 haslanmis tavuk but biraz yoğurt (yarim kase kadar)
Daha sonra belki sut ve meyve yerim

KAHVALTI:
1.5 dilim kizarmis chia tohumlu ekmek
Suzme peynir salatalik bal tahin
Renkli biberlerden omlet 1 bardak süt
ARA:
avm deydim pinkberry yedim kucuk boy
OGLE/AKSAM 16:00
1 kase yogurt çorbası 1 kase salata
Makarna5,6 kasik 1 haslanmis tavuk but biraz yoğurt (yarim kase kadar)
Daha sonra belki sut ve meyve yerim
Afiyet olsun canım
Evet en guzeli hedefler koymak.. yarin yazarsin tartilinca bende merak ettim :)
Evet aynen öyle yarın 60 çikmayayim da :KK70:

X