Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Kizlar menumu yazayım;
Sabah: kaşarlı tost
Ara: yarim muz uzerine fıstık ezmesi, bil sutlu kahve
Öğlen: 1 lahmacun,yesillik,ayran
Ara: 1 elma
Akşam: mercimek çorbası, fırında diyet mucver,yogurtlu kereviz salatası, hindi göğüs,1 kare cikolata:)

Merhaba kızlar, doktora gittim, bebek gayet iyi,31+5 dik 1925 grammis, doktor enfeksiyondan suphelendi ishal icin ama baktim simdi sonuclar temiz. Analik calisamaz raporumu da bugünden baslatti, 2 gun sonra bida gelmene gerek yok dinlen dedi. Ilac verdi, cok şükür simdilik iyi hersey. Menum hamur dolu malum sebepten ama paylaşayım
Sabah: beyaz peynirli sandvic
Ara: muz
Öğlen: kasarli kavurmali sandvic, corba
Ara: latte, yaninda ceyrek simit
Aksam: mantarlı makarna, yoğurt.
Ara: yarim elma.
Yarın guzel bir menu olcak ins :)
Hamileliğimin son 3 ayını ishal halde geçirdim.2 kez gaita testi yaptırdım hiç birşey çıkmadı.kullandığımız demir vs takviyeler normalde kabızlık yapar ama sende ishal yaptı demişti dr.Endise edilecek birşey yok bence merak etmeyin olabiliyormuş

Hamileliğimin son 3 ayını ishal halde geçirdim.2 kez gaita testi yaptırdım hiç birşey çıkmadı.kullandığımız demir vs takviyeler normalde kabızlık yapar ama sende ishal yaptı demişti dr.Endise edilecek birşey yok bence merak etmeyin olabiliyormuş
Bana da ishal yapsın nolur ama her şey kabızlık yapıyor bana. Arkadaşıma da demir ilaçları ishal yapmıştı şans bence

Sabah sabah nasıl hurma yedim kızlar kıtlıktan çıkmış gibi acayip canım istiyordu fazla yedim galiba kalorisi de yüksek offf :KK43:
Şekerin mi oynadı yerinden noldu da yedin o kdr acaba? Akşam erken yiyip az mı yemiştin bana öyle oluyor o zmn. Hurma besleyici en azından olsın yanına yoğurt kaşıklasaydın glisemik indeksini düşürürdü.

Şekerin mi oynadı yerinden noldu da yedin o kdr acaba? Akşam erken yiyip az mı yemiştin bana öyle oluyor o zmn. Hurma besleyici en azından olsın yanına yoğurt kaşıklasaydın glisemik indeksini düşürürdü.
Benim şeker düşüyor herhalde bı kere tahlilde 45 çıkmıştı. Pek 70-80 arasını geçmez zaten. Ceviz de yedim canım yaninda. Ama her yerde yok erken doğuma sebep olur falan yazıyor ya korktum da ama canım çok istedi yedim

Bana da ishal yapsın nolur ama her şey kabızlık yapıyor bana. Arkadaşıma da demir ilaçları ishal yapmıştı şans bence
Ishal de kötü canım ya..Şimdi burda anlatamıyorum ama birden geliyordu bazen..Tuvalete yakın degilsen nahos durumlar yaşayabiliyorsun 😂😅Gebelikte herşey pek bi rezillesebiliyor.Neyse sustum ben.

haha valla icimden geceni yazmissin :KK70: biktim kabizliktan artik.
Yok yok demeyin öyle ishal de fenadır 3 ay boyunca öyleydim ben gülmeye hapşırmaya korkuyordum tuvalette az kitap okumadım kaza olmasın diye 😁Daha ne diyeyim.Hadi küçüğü iç çamaşırına kaçırmak neyse de .Ay neler diyorum hamilelikte öyle normal ishal olmuyor tutamıyorsun yani anlatabildim mi.Sustum

Yok yok demeyin öyle ishal de fenadır 3 ay boyunca öyleydim ben gülmeye hapşırmaya korkuyordum tuvalette az kitap okumadım kaza olmasın diye 😁Daha ne diyeyim.Hadi küçüğü iç çamaşırına kaçırmak neyse de .Ay neler diyorum hamilelikte öyle normal ishal olmuyor tutamıyorsun yani anlatabildim mi.Sustum
Hahaha çok iyi anlatmışsin

Perşembe klasiği öğleden sonra açılan ve durdurulamayan iştah ekmek arası bişey yedim sanki uzun zamandır lezzetli bişey yememisim gibi hissettirdi 1 kase kuruyemiş yedim hemde kavrulmuş malesef akşama da kuru fasulye pilav pişirdim öğlen uyumazsam paso atistirmalikla geciyor

Kahvaltı 7:30da : 5 lokmalik mini tost-sekersiz cay
Ara-ogle yemeği: Yarım tabak makarna yogurtla,birkaç lokma çikolatalı ekmek,4 yuvarlak mısır patlağı
Akşam yemeği: Yoğurtlu patates puresi-kirmizi et,salata olucak.

Tatlı olarak kabak tatlısı yaptım,az miktar yemeye çalışacağım.

Benim şeker düşüyor herhalde bı kere tahlilde 45 çıkmıştı. Pek 70-80 arasını geçmez zaten. Ceviz de yedim canım yaninda. Ama her yerde yok erken doğuma sebep olur falan yazıyor ya korktum da ama canım çok istedi yedim
Canım 1-2 taneden bir şey olmaZ aksine faydasını görürsün. Ben de günde 2 tane yiyorum büyüklerinden. Doğuma yakın günde 6-7 tane yersen açılmayı kolaylaştırdığı yazıyor

X