Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Kızlar selam. Ben yurtdışındayım iki gündür. Pzar döncez. O sebeple sürekli kötü besleniyorum. Göbeğim dana gibi oldu kimbilir dönünce ne hale gelmiş olcam. Bu cuma bildirim yapamıcam cool_lime cool_lime cim. Artık pzt günü günahım sevabım belli olur. Kızıma gebeyken tatlı yiywmeyen ben şu an durduramıyorum kendimi. Ne ilgisi varki diyordum ama sürekli tatlı yiyorum ben bunda yaa of. Döner dönmez düzgğn beslenmeliyim. Karatay kahvaltılarımı özledim bee
Her zaman gidilemeyecek yerlerin keyfini çıkarmak lazım 😊iyi tatiller cankm

Merhaba kızlar,
Bende menü paylaşayım:
Sabah: 2 dilim ekmek,10 zeytin,50 gr kadar peynir,acuka
Ara: sutlu kahve,1 mini kestane sekeri
Öğlen: kıymalı karnabahar, bulgur pilavı, yogurt
Aksam: 8 kaşık kuru fasulye,2 kasik bulgur, 1 dilim ekmek ve salata olur.
Ara yaparsam cekirdek olur taktım çekirdeğe 🤣🤣

Dedigim gibi kizlar annem geldiginde beri masallah iyi yiyorum :) bugun ki "ornek"menumu paylasayim.
Kahvalti, bir dilim kizarmis ekmek, bir haslanmis yumurta, peynir, zeytin, domates biber ve bir fincan cay.
Ogle, 7,8 tane zeytinyagli sarma( baya kucukler ve eeen sonunda bitirdim:) kucuk bir kase mercimek corbasi.
Aksam, peynirli gozleme ve yine kucuk kase corba.

Arada, uc dilim baklava, 1 sekerpare ve bir avuc kuruyemis( tatliyi da bitirdim en sonunda) kahve yaninda Iki lokum. Bir De yarim muz.
Aslinda simdi yazinca soyle bir baktimda cok abarti yememisim porsiyon olarak. Baklavalari falan oyle tabaga koyup yemiyorum. Mutfaga gidip gelip bi isirik aliyorum. O yuzden sanki cok asiri yemisim gibi geliyor.

Sabah : 1haşlanmış yumurta,2kk peynir,3 yeşil zeytin,2 çeri,1 salatalık,çay
Öğle : (gün vardı 😬) 1 minik poğaça,1 kase coleslaw salata,5 kaşık mor bulgurlu salata,1 kk Alman keki
Ara : 1/4kase yulaf ezmesi,3 çiğköfte,ayran
Akşam : 1 tabak nohut,bol yeşil salata,kefir

Dedigim gibi kizlar annem geldiginde beri masallah iyi yiyorum :) bugun ki "ornek"menumu paylasayim.
Kahvalti, bir dilim kizarmis ekmek, bir haslanmis yumurta, peynir, zeytin, domates biber ve bir fincan cay.
Ogle, 7,8 tane zeytinyagli sarma( baya kucukler ve eeen sonunda bitirdim:) kucuk bir kase mercimek corbasi.
Aksam, peynirli gozleme ve yine kucuk kase corba.

Arada, uc dilim baklava, 1 sekerpare ve bir avuc kuruyemis( tatliyi da bitirdim en sonunda) kahve yaninda Iki lokum. Bir De yarim muz.
Aslinda simdi yazinca soyle bir baktimda cok abarti yememisim porsiyon olarak. Baklavalari falan oyle tabaga koyup yemiyorum. Mutfaga gidip gelip bi isirik aliyorum. O yuzden sanki cok asiri yemisim gibi geliyor.
Maşallah canım son hafta olunca hepimiz hevesle okuruz sadece inşallah yavruyada yaramıştır 😊❤️

Sabah : 1haşlanmış yumurta,2kk peynir,3 yeşil zeytin,2 çeri,1 salatalık,çay
Öğle : (gün vardı 😬) 1 minik poğaça,1 kase coleslaw salata,5 kaşık mor bulgurlu salata,1 kk Alman keki
Ara : 1/4kase yulaf ezmesi,3 çiğköfte,ayran
Akşam : 1 tabak nohut,bol yeşil salata,kefir
Gayet ideal bı beslenme canim

Günaydın kızlar ben bu hafta çok dikkatli geçirmesini malesef
Kahvalti 1 haşlanmış yumurta peynir zeytin salatalık domates tere zeytinyağli ekmek
Ara fındık ezmesi2-3 tatlı kaşığı kayısı 3ad fındık badem
Öğle eristeli yeşil mercimek çorbası 1 kase
Aksam büyük bı hamburger 6-7 patates küçük kase salata
Ara yarım kase çorba
Ara 3-4 ad çilek yarım muz

Geçen hafta 54,6
Bu hafta 55,1

10+0dayim hafta olarakta.
cool_lime cool_lime

Yediğim kekler bana yarım kilo olarak dönmüş olmalı.Bu hafta hep dikkat ederek belki 55te sabitlerim.Yani lütfen bunu da basarabileyim.😒

X