Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Canım bu ara tansiyonunu bebeğin hareketlerini takip etmeni öneririm sağlıkla kucağına al da kilosu hiç önemli değil yediklerine de dikkat et istersen bu hafta canım birde stres yapma ödem varmı ne durumdasin
Hafif odem var ama cok degil. Ozellikle yuzum dudaklarim sisti.

Selam kızlar mesajlarınızı takip ediyordum hatta bi kere yazmıştım ama aranıza katılmak yeni nasip oldu. 7+5 gunluk hamileyim bugun kalp atışlarını duyduk şükür. Kızımda 22 kilo almıştım bu sefer cok dikkatli gitmek istiyorum 😑

Bugün sevdiğim şeyleri yeme günüydü.
Yani kahvaltı, Yumurtalı ekmek
Akşam yemeği: mercimek köftesi bol kivircikla.
Ama adet kısmında bir şey belirtmeyeyim.Zira bu ikisiyle evet doydum ama keşke abartmasaydim😅

Ara olarak: muzlu süt
Başkada birşey yok 🙈

Sabah : 1 yumurta ile menemen,1 küçük dilim tam buğday ekmeği,çeyrek krep ,2kk peynir ,5zeytin,1 tatlı k fındık ezmesi,1 küçük salatalık,çay
Öğle :4 kurabiye üzümlü-fındıklı ev yapımı
Akşam : 1 karışık pide ,ice tea,biraz patates kızartması,soda

Ay hamileligin nesini ozluyorsun allah askina :) son birkac haftani dusun :KK70: hadi gozun aydin canim Kirkin cikmis. Valla saka maka uc gunum kaldi. Sen nasilsin, bebis nasil?
Dogum yapinca semde benim hissettiğimi hossedersin o kadar cok yorucu ki keske benden bi tane daha olsa diyorum gece uykusuzluk da cabasi açıkçası rahatmışım önce rahatlığa da alışmışım zorlaniyorum valla neyse senin de son 2 gun demi ayy hadi kavuş yavruna

Dogum yapinca semde benim hissettiğimi hossedersin o kadar cok yorucu ki keske benden bi tane daha olsa diyorum gece uykusuzluk da cabasi açıkçası rahatmışım önce rahatlığa da alışmışım zorlaniyorum valla neyse senin de son 2 gun demi ayy hadi kavuş yavruna
Aynen öyle rahatız ve bı sonraki rahatlık için en az 2 yaş diyorum🙈😊

Cnm beslenme düzenin nasıl? Dikkat edebiliyor musun, malum gelen giden cok oluyor zorla biseyler yediren oluyor mu

Canim yemek yapmaya vakit yok kafayi yiycem dunya dolu iş var beni bekliyor 2 tane daha cocugum var ustelik Allah kolayligini verir insallah
Haklısın canım yemek olayı en büyük külfet evde ilgi bekleyen başka çocukta olunca daha zordur mutlaka ben eve geldim 2 gün KV kaldı o gitti annemde 1 hafta falan kaldı sonra yemek ev işleri herşey bendeydi ve en zorlandigim şey yemek mevzusuydu

Kahvaltı: 3 dilim ekmek,biraz beyaz peynir,tuzlu peynir,5 zeytin,domates ve biraz da patates kızartması
Ara: Kuruyemiş ve elma
Akşam yemeği: 1 tabak yeşil mercimek yemeği,belki biraz patates püresi

Kızlar burası yeri değil ama güneş lekesi olustu mu sizde hiç.gunes kremi yeni sipariş ettim ama güneş lekesi olmuş yüzüm yani yanaklarim.gecer mi bunlar..çaresi var mıdır,çok moralim bozuldu

Kahvaltı: 3 dilim ekmek,biraz beyaz peynir,tuzlu peynir,5 zeytin,domates ve biraz da patates kızartması
Ara: Kuruyemiş ve elma
Akşam yemeği: 1 tabak yeşil mercimek yemeği,belki biraz patates püresi

Kızlar burası yeri değil ama güneş lekesi olustu mu sizde hiç.gunes kremi yeni sipariş ettim ama güneş lekesi olmuş yüzüm yani yanaklarim.gecer mi bunlar..çaresi var mıdır,çok moralim bozuldu
Hamilelik lekesi olabilir mi henüz o kadar güneş yok çünkü

Haklısın canım yemek olayı en büyük külfet evde ilgi bekleyen başka çocukta olunca daha zordur mutlaka ben eve geldim 2 gün KV kaldı o gitti annemde 1 hafta falan kaldı sonra yemek ev işleri herşey bendeydi ve en zorlandigim şey yemek mevzusuydu
Temizlik de zorluyor çocukların beslenmesini hazirlamak bile kosturmaca çoğunluk hazir biseyler koyuyorumbebekli kadinin yardımcısi olmali yaa

Hamilelik lekesi olabilir mi henüz o kadar güneş yok çünkü
Beyaz tenliyim normalde ama Martin ortasından beri yandım,yüzümde çok belirgin bir renk farkı var,lekeleri de bugün farkettik,gebelikte oluşan güneş lekeleri diye araştırıp okuyunca güneşe suç attım😊 başta baya bir moral bozdu ama geçer inşallah ya 🙄 Trakya da güneş rüzgarla birleşince yakıyor..😔

Beyaz tenliyim normalde ama Martin ortasından beri yandım,yüzümde çok belirgin bir renk farkı var,lekeleri de bugün farkettik,gebelikte oluşan güneş lekeleri diye araştırıp okuyunca güneşe suç attım😊 başta baya bir moral bozdu ama geçer inşallah ya 🙄 Trakya da güneş rüzgarla birleşince yakıyor..😔
😊 Umarım geçer canım ben de ilk hamileligimde bolca boynumda ben çıkardım ne kadar sevmezsem

X