Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Günaydın kızlar. Sabah tartıldım ve geçen günkü fazlalıklarım gitmiş. Ödemimi attım. Daha bence gidecekler de var. Ztn kontrolsüzce beslendiğimden de hızla almıştım. Bakalım cumaya kdr ne kdr yol katetcem. Şu an 68 çıkıyorum. Geçen haftaki bildirimden 500 gr eksik yani. 💃🏻
Dolunay da gittiğine göre fazlalıklarımız bizi terketsin artık. Resmen ödemden göbeğim gergindi. Nefes alamıyordum şimdi rahatladım oh be

Yeşil sarı kırmızı, ne tür bir erik canım. Denemekte fayda vardır.
Valla benim iki çözümüm var biri sabah aç karnına koca bardak kefir. Diğer sabah kahvaltıda 🌶 acı biber. Dün yedim mesela bu sabah zor yetiştim wc ye😂 biraz acılı oluyor çıkarırken ama yapcam derken karna basınç uygulamaktan iyidir. Genelde üstüste yapamadığımda yiyorum. İki gün ye ya da sabah akşam ye gör bak neler oluyor😅

Günaydın kızlar. Sabah tartıldım ve geçen günkü fazlalıklarım gitmiş. Ödemimi attım. Daha bence gidecekler de var. Ztn kontrolsüzce beslendiğimden de hızla almıştım. Bakalım cumaya kdr ne kdr yol katetcem. Şu an 68 çıkıyorum. Geçen haftaki bildirimden 500 gr eksik yani. 💃🏻
Dolunay da gittiğine göre fazlalıklarımız bizi terketsin artık. Resmen ödemden göbeğim gergindi. Nefes alamıyordum şimdi rahatladım oh be
Su ayla ilgili biseyler dedigin gun 1 kg daha eklendi haneme gidecek gibidr durmuyo hic canim😄

Su ayla ilgili biseyler dedigin gun 1 kg daha eklendi haneme gidecek gibidr durmuyo hic canim😄
Bu ayda alacagın kıloyu hıc takma cunku bu ay bebek toplam alacagı kılonun yarısından fazlasını alıyor bu aya kadar guzel gelmek onemlı bence hem yaza denk gelıyor odem olması da cok normal. Zaten yazdan dolayı bır ıstahsızlık oluyor ben fazla benı rahatsız edecek kadar yemıyorum 3 haftadır evde olmadıgım ıcın tartılar hep farklı gosterıyor. Guzel beslendıkten sonra bence artık alınan kılo ya odem ya bebıs oluyor.

Bu ayda alacagın kıloyu hıc takma cunku bu ay bebek toplam alacagı kılonun yarısından fazlasını alıyor bu aya kadar guzel gelmek onemlı bence hem yaza denk gelıyor odem olması da cok normal. Zaten yazdan dolayı bır ıstahsızlık oluyor ben fazla benı rahatsız edecek kadar yemıyorum 3 haftadır evde olmadıgım ıcın tartılar hep farklı gosterıyor. Guzel beslendıkten sonra bence artık alınan kılo ya odem ya bebıs oluyor.
Keske oyle olsaydi canim bu hafta bebegimin gelisimi durdu daha fazla kilo alamayacak malesef benim ev kalabalık uzun suredir 8 ay boyunca yemedigim ekmegi yedim 1 ayda

Keske oyle olsaydi canim bu hafta bebegimin gelisimi durdu daha fazla kilo alamayacak malesef benim ev kalabalık uzun suredir 8 ay boyunca yemedigim ekmegi yedim 1 ayda
İlginç ya benimki de bir hafta gerilemiş.üzüldüm valla.süt içiyorum bolca.inş faydaydı olur.

Valla benim iki çözümüm var biri sabah aç karnına koca bardak kefir. Diğer sabah kahvaltıda 🌶 acı biber. Dün yedim mesela bu sabah zor yetiştim wc ye😂 biraz acılı oluyor çıkarırken ama yapcam derken karna basınç uygulamaktan iyidir. Genelde üstüste yapamadığımda yiyorum. İki gün ye ya da sabah akşam ye gör bak neler oluyor😅
kefiri sizmi yapiyorsunuz bende istiyirum ama kendimizin yapmasi lazımmış.. aci biber kirmizi toz bibermi tuketiryosunuz..

Evet bı yere gıtme ve bırılerı gelınce duzen alt ust oluyor bende uc haftdadır evden uzagm evde bır duzenım vardı sımdıde surdurmeye calısıyorum ama zor oluyor malesef.

1hafta normal canim uzulme benimki beklenen biseydi zaten sut muz incir ceviz bolca besle ama artik iyi bi kilodadir seninki 2650de kaldi benim minnos kizim
Nıye gelısımı durdu benım bır hafta gerıden gıdıyordu ne oldu bılmıyorum suan. Uc kılo cıvarı olsa ıyı olur ılk bebıs. 28 hafta kac kıloydu kızınız hatırlıyor musunuz.

Nıye gelısımı durdu benım bır hafta gerıden gıdıyordu ne oldu bılmıyorum suan. Uc kılo cıvarı olsa ıyı olur ılk bebıs. 28 hafta kac kıloydu kızınız hatırlıyor musunuz.
Canim sen endiselenme ben ilkinde preeklampsi nedeniyle erken dogum yaptim bunda beklensn biseydi bu haftaya iyi geldi yine cok şükür bebegi besleyen damarlarda direnc vardi 1 hafta geriden geldi hep son ayda 2 haftaya gerilemisti

Kabak kizartip uzerine yumurta mi canim hic yumurtali denemedimdr guzelse denerim😉
Cnm şöyle yapıyorum. Soğanı zeytinyağında önce biraz çeviriyorum. Üzerine kapya biber ve yeşil biber de doğrayıp yumuşayana kdr kavuruyorum. Kabakları da küçük küçük doğrayıp ekliyorum. Karıştıra karıştıra kavruluyor. İyice pişince üstüne yumurta kırıyorum karıştırıyorum menemen gibi. Oh mis. Üstne yoğurt harika oluyo tavsiye ederm

Kızlar menüleri paylaşalım. Daha iyi oluyor böyle. Normal kilo alanlar ne yiyor? Çok alanlar ne yiyor da kilo alıyor hepsi örnek oluştıruyor bizlere. Sadece kilomuzu cuma günü paylaşmakla olmaz. Hatalarımızı görcez düzeltcez. İyi olanları tebrik etcez. Böyle böyle öğrencez. Hadi bakalım okuyanlar menüleri yazsın dün neler yediniz günahıyla sevabıyla😅

Sabah klasik salatamı yaptım yazmayayım artık dünkünün aynısı
Öğlen için bezelyem var yoğurtla yerim
Akşama kıymalı patlıcan yapma planım var çoook severim patlıcanı🤤

X