Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Ay dur kahvaltıda 1 omlet de yedim.ayrıca şimdi 2 ymk kaşığı yulafla yoğurt yedim😵duramıyorum.karar verdim yarına protein ağırlıklı besleneceğim,tok tutar bari.hem kalorinin 1000olması gerekmez mi?bence ben yatana kadar 2000 yaparım
Bence bıraz kılo konusuna cok takıyorsunuz. Akısına bıraksan daha cok gıder. Az kılo aldıgın ıcın az verdın ve vucud az kalan kıloyuda vucutta tutmak ıstıyor kı sana enerjı olsun cok kılo veren cok alanlar onu farkketım.

Ay dur kahvaltıda 1 omlet de yedim.ayrıca şimdi 2 ymk kaşığı yulafla yoğurt yedim😵duramıyorum.karar verdim yarına protein ağırlıklı besleneceğim,tok tutar bari.hem kalorinin 1000olması gerekmez mi?bence ben yatana kadar 2000 yaparım
Kız normalde 1800 2000 civarı netten hesaplar. 1000 ne cocuk okadar alıyor sana ne yetsin 😁

Canim benim gozun aydin oncelikle. 1000 kalori cok cok az benim gunluk almam gereken kalori 2200 kilo vermek icin 1800-1900 civari. Emzirirken anne arti 300 kaloriye ihtiyac duyar. Once kilo ve boyuna gore kac kalori alman gerekir ona bak hadi 300 ekleme :KK70: ama 1000 cok az ne hamile biri ne emziren biri normal bi insan icin bile cok az sakin 1500 un altina dusme

Offf kızlar yaaa bugün mahvoldum. Hep dısardan yedim işlerim vardı. Kan-idrar tahlili Fln yaptırdım. Resmen saglıksızın dibine vurdum... 😪😪😪
Ve hala acım ama yemeyeceğim. Cumaya +1 beni bekliyor... pazt de kontrolum var cuma olacaktı ama randevu bulamadım.
Bu arada suyu az içtim yatana kadar içip takviye etsem. Gece içilir Di mi bir zararı olmaz. Sanki 6dannsonra sıvı alımı kesilmeli diye okumustum. Emin değilim

Bugün tartıldım kızlar 62.3.bulantı ilaçları midemi bastırdı yeminle deli gibi yiyorum ohh ya korkarak yemekten psikolojim bozulmuştu. Kahvaltı: 2 dilim çavdar ekmeği Bi parça tandır ekmeği ve pide ekmeği yanında kahvaltılık ama hepsinden cok cok 😁yumurtam bitmiş bugün alcaz günlük 4 yumurta yiyince 1 hafta da bitiyor. Mideme Bi o dokunmuyor😁

ozaman bende paylaşıyorum dün yediklerimi :eek:
sabah kalkar kalkmaz su
kahvaltı; bir su bardağı yarım yağlı laktozsuz süt, bir yumurta, 2 küçük dilim peynir, 6-7 belkide 8 :KK53: zeytin, 3 çeri domates,1 küçük salatalık
ara öğün; bir küçük avuç içi kadar kuru üzüm, 5 fındık,4 badem,2 ceviz
öğle yemeği; mercimek çorbası, tavuk sote vardı ama iki çatal aldım midem almadı:kusmuk:3 kaşık makarna, kırmızı lahana marul havuç karışığı salata, küçük tabakta yoğurt
ara öğün; bir tane muz, 1 tane kepekli galeta sopası:KK45:, 2 kayısı
akşam yemeği; pek yemek yemek istemedim. oyüzden unsuz mercimek ekmeği yaptım 3-4 küçük kek dilimi gibi ondan ve domates peynir salatalık kahvaltı türü yaptım.
birde gün içinde 3 bardak çay ve tabikide 2 buçuk litreye yakın su.... işte bukadar yorumlarınızı merak ediyorum... hızlı kilo alıyordum. şuan 58 ile başladığım yolda 62 de sabitleyerek devam ediyorum. şuan çok rahatım :KK49:

Kız normalde 1800 2000 civarı netten hesaplar. 1000 ne cocuk okadar alıyor sana ne yetsin 😁
Canim benim gozun aydin oncelikle. 1000 kalori cok cok az benim gunluk almam gereken kalori 2200 kilo vermek icin 1800-1900 civari. Emzirirken anne arti 300 kaloriye ihtiyac duyar. Once kilo ve boyuna gore kac kalori alman gerekir ona bak hadi 300 ekleme :KK70: ama 1000 cok az ne hamile biri ne emziren biri normal bi insan icin bile cok az sakin 1500 un altina dusme
Anlaşıldığı üzere ben kalori meselesinden pek anlamıyorum 🤣sadece yeme kısmıyla ilgileniyorum

Günaydın annecikler,
3 kuru kayısı üzerine su
Kahvaltı
2 yumurtalı kapıya biberli sütlü omlet
Roka domates salatalık peynir zeytin biber
1 dilim tam bugday ekmeği
Bugün dikkat edeyim bari yarına +grlar gelmesin ztn 1 kilo eklenecek sanrım🙈😪

Sabah : 2 krep,peynir, zeytin,domates,salatalık,çay,1tatlı k ev yapımı reçel
Ara : 3 üçgen karpuz
Öğlen : 1 tabak taze fasulye
Ara : 1 minik poğaça,1dilim frambuazlı tart kek,çay
Akşam : 5 kaşık tavuklu bezelye
Ara : 1 tatlı k dondurma
İnş burda biter ...ama açımmmmmmm ben.
Cnm bnm akşam yemeği porsiyonun az olmuş. Yanına yoğurt bol salata gibi takviyeler de ekle bence ki gece mesain var emzircen etcen acıkırsın. Bunları yiyorsan kilo almaman lzım aslında. Suyu çok içiyorsun dimi?

Kahvaltı: 1 yumurtalı omlet,yarım domates,2 biber,köy peyniri,8 zeytin,acuka,bir dilimden az ekmek,çay
Ara: Leblebi,3 kuru kayısı,ceviz
Akşam: Yarım lavaş,5 köfte,salata,az patates kızartması,bir kase tarhana çorbası
Ara: 3 mor erik

Klasik kahvaltım ve yanında karpuz🙈
Sonrası Allah Kerim😂
Karpuz diye diye beni karpuza düşürdünüz kızlar 😁soğuksoğuk güzel oluyor 😁 kızlar elim v ayaklarım Sabaha kadar yanıyor. Oysa tuzlu yağlı yemiyorum sırf yanmasın diye ama yok ateş gibi yanıyor. Bulundugum memleket yayla gibi serin valla kısmetime bu sene hiç ısınmadı 😁

Günaydın annecikler,
3 kuru kayısı üzerine su
Kahvaltı
2 yumurtalı kapıya biberli sütlü omlet
Roka domates salatalık peynir zeytin biber
1 dilim tam bugday ekmeği
Bugün dikkat edeyim bari yarına +grlar gelmesin ztn 1 kilo eklenecek sanrım🙈😪
Öğle
4 mücver 1 kase yogurt
Cok işim vardı ara yapamadım

Aaa tanidik biri,hemşerim hosgeldiin🙈 ben daha şimdiden 7 aldım biliyo musun 😅 Senin gonlunce olsun💃
ay hemşerim senin mesajını gördüm zaten burda dedim dur bende katılayım :KK70:
sen çırpı gibisin hemşerim alsanda bişi olmaz :KK70:
bende henüz almadım ama benim çok alma lüksüm yok :KK70:
pufboregi pufboregi bende katılabilirmiyim listeye :)
tüm gün burdayım zaten bildirim vs yparm cuma yapıyonuz sanırım bende günlük menü paylaşıp kendimi kontrol etmek istiyrum :)
boy 170 cm hafta yarın tam 11+0 oluyo başlangıç kg 76 :confused: şuan almadım dikkat ediyorum çünkü inşallahta çok almam

niyetim max 10 kg almak :confused:

ay hemşerim senin mesajını gördüm zaten burda dedim dur bende katılayım :KK70:
sen çırpı gibisin hemşerim alsanda bişi olmaz :KK70:
bende henüz almadım ama benim çok alma lüksüm yok :KK70:
pufboregi pufboregi bende katılabilirmiyim listeye :)
tüm gün burdayım zaten bildirim vs yparm cuma yapıyonuz sanırım bende günlük menü paylaşıp kendimi kontrol etmek istiyrum :)
boy 170 cm hafta yarın tam 11+0 oluyo başlangıç kg 76 :confused: şuan almadım dikkat ediyorum çünkü inşallahta çok almam

niyetim max 10 kg almak :confused:
Tabiki kuzum. Cuma günü hatırlat ekleyeyim seni de

X