Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Günaydın kızlarrr😊kahvaltı cokca yaptım yumurta salatası peynirler falan bolcana. 2buc6k dilim ttam tahıllı ekmekle. Tabi kaç gündür kabız lık var sabah açken 3 incir 2 bardak su içtim bana mısın demedi. Tartıya cıkmıyorum neme gerek şimdi kesin 1 kilo fark var belki azalır cumaya 😁😁
Ben de iyi kahvaltı yapıyorum artık yoksa aralarda doymak bilmiyorum...

Domates salatalık biber Roka maydanoz karısık salata yaptım
Peynir + 2 yumurtalı peynirli omlet
Bal-kaymak
Ekmek
Ohh mis

Kahvaltı: 1 dilim ekmek,1 haşlanmış yumurta,yarım domates,biber,8 zeytin,az tereyağı,köy peyniri,çok az patates kızartması,çay

Ara: Mor erik(ler) 🙈, 3 kuru kayisi

Akşam: 1 kase çorba,1 tabak kuru fasulye,yoğurt

Ara: 3 kayisi

Ben de iyi kahvaltı yapıyorum artık yoksa aralarda doymak bilmiyorum...

Domates salatalık biber Roka maydanoz karısık salata yaptım
Peynir + 2 yumurtalı peynirli omlet
Bal-kaymak
Ekmek
Ohh mis
Aynen işte kahvaltıda doymazsam gün boyu doymuyorum😁yarasınnn bebişlere abur cubur yemedikten sonra bence bu yediklerimiz hiç sorun değil.

Kızlar selam, cok ani oldu cuma günü doğum yaptım. Daha 2 hafta bekleyecektik sürpriz oldu. Dogum sonrası kilomu bildireceğim henüz tartılmadım biraz daha zaman gecsin dedim. Herkes iyidir umarım , kendimi toparlayınca yazarım ara ara
Cnmmm ikinizde sağlıklı olun gerisinin önemi yok. En son kaç kilo ile bitirdin peki?

Kahvaltı: 1 dilim ekmek,1 haşlanmış yumurta,yarım domates,biber,8 zeytin,az tereyağı,köy peyniri,çok az patates kızartması,çay

Ara: Mor erik(ler) 🙈, 3 kuru kayisi

Akşam: 1 kase çorba,1 tabak kuru fasulye,yoğurt

Ara: 3 kayisi
Sabah ve aksam arası cok az ben ölürüm aclıktan. Nasıl dayanıyorsun? Acıkmıyor musun?
Ben şimdi öğlen oğlumu yedirirken canım cekiyor

Kızlar selam, cok ani oldu cuma günü doğum yaptım. Daha 2 hafta bekleyecektik sürpriz oldu. Dogum sonrası kilomu bildireceğim henüz tartılmadım biraz daha zaman gecsin dedim. Herkes iyidir umarım , kendimi toparlayınca yazarım ara ara
Gozunaydin canim cok sevindim detaylari bekliyoruz 😘

Sabah ve aksam arası cok az ben ölürüm aclıktan. Nasıl dayanıyorsun? Acıkmıyor musun?
Ben şimdi öğlen oğlumu yedirirken canım cekiyor
Sabah bol su ile kan ilacını içiyorum,ondan iki saat sonrasına yaklaşık 10:30-11 gibi kahvaltı yapıyorum.Aksam yemeği saatimiz 18.
Aradaki mor erik ve kuru kayisiyi da farklı zamanlarda yiyince acikmiyorum.Aramizda bir gun var sende de başladı mı? İki lokma yesem beş dk durmak zorunda gibi tıkaniyorum zor nefes alıyorum 😳

Oğlun varmış 😊 Ben gündüz evde tekim.Belki başkasının varlığı olsa yese,benim de yiyesim gelir.Normal bence acikma hissin ♥️

Sabah bol su ile kan ilacını içiyorum,ondan iki saat sonrasına yaklaşık 10:30-11 gibi kahvaltı yapıyorum.Aksam yemeği saatimiz 18.
Aradaki mor erik ve kuru kayisiyi da farklı zamanlarda yiyince acikmiyorum.Aramizda bir gun var sende de başladı mı? İki lokma yesem beş dk durmak zorunda gibi tıkaniyorum zor nefes alıyorum 😳

Oğlun varmış 😊 Ben gündüz evde tekim.Belki başkasının varlığı olsa yese,benim de yiyesim gelir.Normal bence acikma hissin ♥️
Ben hamilelik dısında ac yasayan bir insanım resmen nescafe ile aksamı yapıyorum ve cok zayıfım. Ama hamilelikte birseyler oluyor.
Ben doymak bilmiyorum ki. Mesela 3 POGACA var birini ye nefsini körüklesin Di mi hayır 3 ünü de yiyorum.
Bu arada yemek ve kahvaltı saatlerimiz hemen hemen aynı.
Ben şimdi ara öğün olarak bir muz ve 3 ceviz yedim ama hala acım. Yemeyeceğim bakalım.

Nefes alamiyoruum😅 Ya sistim de nefes alamıyorum ya da artık mideye bir yerlere çok baskı yapıyor.Yemek bile külfetli iş oldu artık.Sonrasi sıkıntı 😒
Senin durumun nasıl,düzelmiş yiyebiliyosundur inşallah 🙏
Dahaiyiyim kuzum arada ilaç alıyorum geç saatte yememeye calışıyorum ama gün içinde paso yiyorum. Canım evet arada mideye bskı yapıyor sıpalar yedirmiyorlar. Rahatlarsın inşallah kısa zamanda. Bide yiyince mümkün olduğunca dik dur midene Bi de sen

Ben hamilelik dısında ac yasayan bir insanım resmen nescafe ile aksamı yapıyorum ve cok zayıfım. Ama hamilelikte birseyler oluyor.
Ben doymak bilmiyorum ki. Mesela 3 POGACA var birini ye nefsini körüklesin Di mi hayır 3 ünü de yiyorum.
Ben şimdi ara öğün olarak bir muz ve 3 ceviz yedim ama hala acım. Yemeyeceğim bakalım.
Ben paket paket bisküvi yerim hayatta evde bitmeden bırakmam 😁yemek normalde aramam kilom hep 55 58 arasıdır ama suan surum farklı 😁

İşte o muzun yanına bir de kefir eklesen mis gibi tok tutan ara öğün olur. Hem muzun glisemik indeksini düşürmüş olursub hem de kabız yapma riskini azaltırsın

Baya benziyoruz demek, ben de vaktinde baya bi diyet yapmıştım kilo vermek için.Aliskanlik kaldı,aç yaşıyorum ama açlık hissetmeden 😅
Bence muz ve ceviz tok tutmaya yarayacaktir, ya da açlık hissi devamsa ben salatalık filan yiyorum, hem su hem boş yere kilo aldirmicak bana diye 😊 Ama cuma kilo aldığım garanti, şişim şiş😒

Dahaiyiyim kuzum arada ilaç alıyorum geç saatte yememeye calışıyorum ama gün içinde paso yiyorum. Canım evet arada mideye bskı yapıyor sıpalar yedirmiyorlar. Rahatlarsın inşallah kısa zamanda. Bide yiyince mümkün olduğunca dik dur midene Bi de sen
İnşallah ilaca gerek kalmadan da iyi olursun hep canım 😍 Önerini dikkate alicam.Yemek sonrası yatış yok 😬

X