Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Kizlarr hamile kaldigim kiloya dondum darisi basinizaa. :21: tabi daha vermem gereken 5 kilo var onuda vermem lazim en az 62 yi gormustum evlendigimden beri bu sefer 60 kesin hedefim eylul sonundada antalyaya gidicez insAllah o biraz beni motive ediyor :KK66:

Kizlarr hamile kaldigim kiloya dondum darisi basinizaa. :21: tabi daha vermem gereken 5 kilo var onuda vermem lazim en az 62 yi gormustum evlendigimden beri bu sefer 60 kesin hedefim eylul sonundada antalyaya gidicez insAllah o biraz beni motive ediyor :KK66:

Harikasıııın👍🏻👍🏻👍🏻 Verirsin cnm bnn. Ben 14 alıp 18 vermiştm bence gider

Sahiden bu kadar aşağı mi seninde canım? Benim göbeğin üstüne hareketi hiç çıkmadı.Hatta dun ablama resmimi yolladım karnın çok aşağıda dedi.Hareketleri de ya göbek hizasi yanları ya da çok aşağı sanki cikicakmis hissi..

Lütfen canavar gibi yemiş olsun benimkide,kasarlar yogurtlar ona yaramış olsun..Yarın tam bu saatte kontrolumuz 😥 Güzel haberlerle gelmek nasip olsun,çok endiseliyim şu sira..

Almıştır almıştır korkma. Senin kilo almanla alakası yok. Bak o kdr dikkat ettim iki öğün nerdeyse beslendim hepsini bebiş aldı😂 benim de bebiş hep aşağıdaydı. Hala öyle. Bazen elini alttan çıkarıvercekmiş gibi geliyor hatta😂 aylardır ne kdr aşağıda taşıyorsun diyorlar bana alıştım artık.

Almıştır almıştır korkma. Senin kilo almanla alakası yok. Bak o kdr dikkat ettim iki öğün nerdeyse beslendim hepsini bebiş aldı😂 benim de bebiş hep aşağıdaydı. Hala öyle. Bazen elini alttan çıkarıvercekmiş gibi geliyor hatta😂 aylardır ne kdr aşağıda taşıyorsun diyorlar bana alıştım artık.
Böyle konuştukça siz rahatliyorum ya🙈 Bana da öyle geliyor o cikarcak, ben tutucam filan 😳 Vücut yapısıyla alakalıdır belki bu aşağıda taşıma olayı.Ben istemez miydim yukarı çıksın ama ne yapalım🤦

Limonlu su içebilirsin ama birbardak. Yoksa tansiyonu çok düşürüyor. Bugün suyu 2,5 lt içmeye çalış ve tuzsuz beslen bir iki güne gider. Başka şey içemiyoruz gebeyken maalesef yoksa ödem giderici çok çay var
Bugun tartıldım. 79 cıktım Ödemmiş gerçekten. Ayaklarımın altına yastık koyup uyudum. Birde çok erken uyudum. Acaba listeye ben,de alma olanağınız varmı yoksa yenileri almıyormusunuz.

Sahiden bu kadar aşağı mi seninde canım? Benim göbeğin üstüne hareketi hiç çıkmadı.Hatta dun ablama resmimi yolladım karnın çok aşağıda dedi.Hareketleri de ya göbek hizasi yanları ya da çok aşağı sanki cikicakmis hissi..

Lütfen canavar gibi yemiş olsun benimkide,kasarlar yogurtlar ona yaramış olsun..Yarın tam bu saatte kontrolumuz 😥 Güzel haberlerle gelmek nasip olsun,çok endiseliyim şu sira..
Gönlünü ferah tut hersey yolundadır.
Ben arkadasım la karsılastırıyorum hatalarımız aynı ikimizin de erkek. Benim göbek ve göğüs arası mesafe cok fazla. Hep asagıda. Herkes zaman gelmiş asagı inmiş diyor

Bugun tartıldım. 79 cıktım Ödemmiş gerçekten. Ayaklarımın altına yastık koyup uyudum. Birde çok erken uyudum. Acaba listeye ben,de alma olanağınız varmı yoksa yenileri almıyormusunuz.
Cnm cumaları ekleme yapıyorum yenileri de. Boy başlangıç kilon şimdiki kilon kaçıncı haftan gibi bilgileri yazıyorsun

günaydın kızlarrr

tartılmayı unuttum sabah pufboregi pufboregi akşama yada yarın sabah yazarım :KK70:

akşam yemeğinde dün 1 dilim ekmek peynir zeytin 2 kasık yoğrtlu biber yedim.

sonra kuzenime oturmaya gittik bitane cornet yedim karamelli :KK53: 250 kaloriymiş bide :skandal:
sonra sabah uyanınca şeytan akşam diyeti bozdun bugun börek al dedi :KK57:

tabikide kovaladım bu saçma düşünceyi :KK70:

sabah : 2 yumurta ile omlet , peynir , zeytin 1 dilim tam bugday ekmek yedim. :KK49:
yumurtaya domatese vs tuz koymamaya alıştırıyom kendimi ödem vs olmasın ilerde alışayım diye.
cünkü cok tuzlu yerim :KK57:
ara : 1 hurma 1 ceviz

öğlen : yarım kase ezogelin , yarımtabak tavuk sote , 1 kase cacık 1 dilim tam bugday ekmek.

ara : yapmam sanırım yanımda bişi yok :KK70:

akşam : bilmiyorum beyiim :KK70: evde bugun bişiler hazırlamıştır yada dışarda yeriz.

X