Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Ayyy illa bişi dicekler. Bende annemdeyim dikkat edemiyorum. Hızla kilo alıyorım umarım beni bitirmez bu yediklerim. Yazamıyorım utancımdan
Kuzm az kaldı boşver bende hiç edemez oldum midem berbat kusuyorum yiyince içine ettim yani midemin 😁kızzz sakamaka doguracan ha bak giderken doguma bizi duamda unutma emi 💓

Kuzm az kaldı boşver bende hiç edemez oldum midem berbat kusuyorum yiyince içine ettim yani midemin 😁kızzz sakamaka doguracan ha bak giderken doguma bizi duamda unutma emi 💓
Unutmamm kuzum💓💓
Dursun ama az daha yaaaa. Hem kavuşasım var hem de eylül olmadan gelme diyorum. Aşırı heyecanlıyım bi yandan da korkuyorum. İkinci çocukta da öyle olabiliyormuş demekki

Unutmamm kuzum💓💓
Dursun ama az daha yaaaa. Hem kavuşasım var hem de eylül olmadan gelme diyorum. Aşırı heyecanlıyım bi yandan da korkuyorum. İkinci çocukta da öyle olabiliyormuş demekki
Aynıyım hem heyecan hem korku bir arada 😀sağlıkla gelsin inşallah kendini telkin et kolayca gelsin geçsin zaman😀

günaydın kızlar bayramda memleketteydik tatilde 9 gündü hiç yazamadım :KK70:
zaten buraya gururla yazabilcek bi listemde olmadı :KK70:
tatlı hiç yemedim gibi bişey ama arada börek pişi flan yemiş olabilirim :KK70:
bu hafta güzel bi liste ve limonlu sular ile devam edip cuma günü yazarım tartılıp
bugun işe başladım

kahvaltı : 1 haşlanmış yumurta , yarım domates, 5-6 zeytin , bir dilim peynir 1 dilim tam bugday ekmek yedim.

diğerlerini yazarıım akşama doğru :)

Dün
Kahvaltı: 2 ince dilim ekmek,patates kızartması,domates,zeytin,peynir,az bal,limonata
Ogle-aksam: 2 ev yapımı patatesli gözleme,çay,limonata,domates
Ara:Fındık,ceviz,dondurma
Ne saçma menü 😅 ama yemek yemek istemiyorum keşke hep atıştırma tarzında hayat kahvaltılık olsa 🙈

Bugün
Sabah: iki lokma ekmek ve çikolata
Kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta,domates,zeytin,salatalık,peynir,biber,kaşar,cay
Ara: Vişne küçük kase,fındık 7-8 tane
Akşam: 1 kase çorba,1 tabak barbunya
Ara:Üzüm

günaydın kızlar bayramda memleketteydik tatilde 9 gündü hiç yazamadım :KK70:
zaten buraya gururla yazabilcek bi listemde olmadı :KK70:
tatlı hiç yemedim gibi bişey ama arada börek pişi flan yemiş olabilirim :KK70:
bu hafta güzel bi liste ve limonlu sular ile devam edip cuma günü yazarım tartılıp
bugun işe başladım

kahvaltı : 1 haşlanmış yumurta , yarım domates, 5-6 zeytin , bir dilim peynir 1 dilim tam bugday ekmek yedim.

diğerlerini yazarıım akşama doğru :)
Olsun canım o kadarını da ye zaten :) kahvaltin gayet guzel

Cnm genelde 12-14. Haftalara kdr öyle oluyo. Ya iştah gidiyor ya da mide bulanıyor. O bulantılar 9. Hafta zirve yapmıştı. Sonrası bir iştah açılıyorki sorma. O yüzden keyfini çıkar. İstesen de tutamıyorsun sonra. Ama su içmeye çalış mutlaka. Seni güçsüz yapan en çok susuzluk. Sırf o yüzden başdönmelerimden ayağa kalkamaz hale gelmiştim. Vücudum susuz kalmıştı. Hem bebişe çok lazım susuz olmaz.
Sağlıklı olsunda sağ salim inşlh kucağımıza alalımda napalım gerekirse cekecem yani sırf bu duyguyu yasamak için 26 ay test baslarında ağladım o çift çizgiyi görebilmek için çok şükür rabbim nasip etti darısı isteyen herkesin başına olsun 😍

Sağlıklı olsunda sağ salim inşlh kucağımıza alalımda napalım gerekirse cekecem yani sırf bu duyguyu yasamak için 26 ay test baslarında ağladım o çift çizgiyi görebilmek için çok şükür rabbim nasip etti darısı isteyen herkesin başına olsun 😍
Aminn. Gozun aydinn :)

Kızlar bende 5 haftalık hamileyim :rolleyes: bu hafta mide bulantılarım başladı çok fazla değil ama sabahları bulantım oluyor. Bir de çok konusu açıldı ama burda sorayım yine benim saçlarım çok beyaz hamilelik boyunca napıcam ben, kendimi kötü hissediyorum, bayram için sadece görünen yerlerine saç derisine değdirmeden organik boya sürdüm bir de çok bekletmedim hemen yıkadım ama 9 ay boyamadan geçiremem psikolojik olarak çökerim heralde, nolur bana bir akıl verin, az olsa beyazlarım gerçekten hiç aklıma geyirmiycem ama inanın çok fazla beyazım var saçımın yarısı beyaz bir de çalışıyorum napıcam?

Kızlar bende 5 haftalık hamileyim :rolleyes: bu hafta mide bulantılarım başladı çok fazla değil ama sabahları bulantım oluyor. Bir de çok konusu açıldı ama burda sorayım yine benim saçlarım çok beyaz hamilelik boyunca napıcam ben, kendimi kötü hissediyorum, bayram için sadece görünen yerlerine saç derisine değdirmeden organik boya sürdüm bir de çok bekletmedim hemen yıkadım ama 9 ay boyamadan geçiremem psikolojik olarak çökerim heralde, nolur bana bir akıl verin, az olsa beyazlarım gerçekten hiç aklıma geyirmiycem ama inanın çok fazla beyazım var saçımın yarısı beyaz bir de çalışıyorum napıcam?
benimde cok beyazlarım çıktı ama doktorum saç derisi en kolay emilen yer dedi.
önermiyorum boyayı.
kendini çok kötü hissedersen organik boya olabilir dedi.
ama ne kadar emin olucaz organikliğinden ?

şimdilik beyazlarla takılıyorum :KK70:

benimde cok beyazlarım çıktı ama doktorum saç derisi en kolay emilen yer dedi.
önermiyorum boyayı.
kendini çok kötü hissedersen organik boya olabilir dedi.
ama ne kadar emin olucaz organikliğinden ?

şimdilik beyazlarla takılıyorum :KK70:
Canım ben doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum, bu hafta başka bir doktora gidicem(öneri üzerine :KK66: ama sormaya çekiniyorum saçın mı bebeğinin sağlığı mı der diye (tabi ki cevabı belli) ama gerçekten 9 ay nasıl durucam diyorum kına mı denesem acaba diyorum

Canım ben doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum, bu hafta başka bir doktora gidicem(öneri üzerine :KK66: ama sormaya çekiniyorum saçın mı bebeğinin sağlığı mı der diye (tabi ki cevabı belli) ama gerçekten 9 ay nasıl durucam diyorum kına mı denesem acaba diyorum
özele gidceksen özeldeki doktorlar öyle birşey demez diyemez :KK70:
devlette diyebilirler onların sağı solu belli olmuyo :KK70:
ben sordum önermiyorum dedi açıkladı güzelce :)
nerde oturuyosunuz hangi doktora gidceksiniz ?
kına olabilir saç renginiz müsaitse.
ama benim saçlarım ombre idi.
şimdi kına vursam saçma sapan bişi olur kafam :KK70:

beyazlara dayancaz mecburen 5 aycık daha :)

Ben kizimda balyaj yaptırdım hatta olmadi 3 kerede toparladilar ama benim yaptigim sac dibinden baslamayan bi islemdi

Kizlar ben de dogurdum. Nstde sanci cikinca bebegi sezeryan ile aldilar. Normalde haftaya sezeryan planlanmisti. Benim minik acele etti. Cok sukur ikimiz de iyiyiz. 37 haftalik oldugundan hemen sutum inmedi ama biraz var yine de. 2 ogun mama verildi kasik ile.
Sabah 85 kilo ciktim tartida. 2 gece hastanede kalacagim eve gidince tartilirim.1

X