Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Selam kızlar ben de epeydir vaktinde bildirim yapamıyordum. Memlekette yediğim içtiğim karıştı. 57 ile hamile kaldım. Ilk kızımda da aynı şekilde. Ilkinde 13 alıp 70 'le doğuma gittim. Şimdi yine hedeftim 70. Haftam 37 güncel kilom 69. Ilk kızımı 36 bitiminde doğum yapmıştım zaten. Hedefime ulaştım sayılır 😂

Kizlar ben de dogurdum. Nstde sanci cikinca bebegi sezeryan ile aldilar. Normalde haftaya sezeryan planlanmisti. Benim minik acele etti. Cok sukur ikimiz de iyiyiz. 37 haftalik oldugundan hemen sutum inmedi ama biraz var yine de. 2 ogun mama verildi kasik ile.
Sabah 85 kilo ciktim tartida. 2 gece hastanede kalacagim eve gidince tartilirim.1
Gözün aydın canım. Inşallah sağlıkla büyüt bebisini

Kizlar ben de dogurdum. Nstde sanci cikinca bebegi sezeryan ile aldilar. Normalde haftaya sezeryan planlanmisti. Benim minik acele etti. Cok sukur ikimiz de iyiyiz. 37 haftalik oldugundan hemen sutum inmedi ama biraz var yine de. 2 ogun mama verildi kasik ile.
Sabah 85 kilo ciktim tartida. 2 gece hastanede kalacagim eve gidince tartilirim.1
Ay masAllah canim gozun aydinn :)

Selam kızlar ben de epeydir vaktinde bildirim yapamıyordum. Memlekette yediğim içtiğim karıştı. 57 ile hamile kaldım. Ilk kızımda da aynı şekilde. Ilkinde 13 alıp 70 'le doğuma gittim. Şimdi yine hedeftim 70. Haftam 37 güncel kilom 69. Ilk kızımı 36 bitiminde doğum yapmıştım zaten. Hedefime ulaştım sayılır 😂
Normal mi bekliyosun canim

Oyyyyy saglikla buyutun..nasil sevindim 🤗🤗🤗 hayirli,mutlu bir evlat olsun..mamayi bulundurmak lazim mi yanimizda onlar veriyor mu ?

Geçmiş olsun canımm gözün aydınnn😀

Kızlar dogumdan sonra pek ilgilenemedim burayla.. dogumlar oldukca sakinlemis buralar. :) kimin kac kilo ile bitirme hedefi var
Hedefim 68 üstünü görmemek 😳
Aşağı yukarı kendime 5 kilo hakkı daha vermiş oldum yani 🤦
Görümcem 18 kilo aldı,bebeği 4 aylık ve 14 kilosu gitti bile,örnek alıyorum ama benim o kadar gitmez diye sınır da koyuyorum 🙈

Hedefim 68 üstünü görmemek 😳
Aşağı yukarı kendime 5 kilo hakkı daha vermiş oldum yani 🤦
Görümcem 18 kilo aldı,bebeği 4 aylık ve 14 kilosu gitti bile,örnek alıyorum ama benim o kadar gitmez diye sınır da koyuyorum 🙈
Valla benimde gitmedi canım. Sen almamaya bak.. simdi dikat ediyorum vermek icin. :) iyiki bende dikkat etmisimde cok fazla kilo ile ugrasmiyorum

Cmmmm Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin sağlıkla inşallah. Şaşırdım doğum yaptığını görünce. Çok mu sancın çıktı ya? Ayy bak heyecanlandım cts günü benim de kontrolüm var bakalım ne dicrkler? Şimdilik bi sıkıntım yok. Peki sen hissetmiyor muydun sancıları?

Kızlar günaydın. Ben de cumaya kdr dikkat etmeye karar verdim. Yedikçe daha rahatsız oluyorum resmen. Çok sıkı yapmıcam ama her zaman ki gibi. Ekmek gibi hamurişinden uzqk dursam yeter. Dondurma yerim bi tatlı olarak o kdr. İnşallah başarırım ödemim insin birazcık

Kızlar günaydın. Ben de cumaya kdr dikkat etmeye karar verdim. Yedikçe daha rahatsız oluyorum resmen. Çok sıkı yapmıcam ama her zaman ki gibi. Ekmek gibi hamurişinden uzqk dursam yeter. Dondurma yerim bi tatlı olarak o kdr. İnşallah başarırım ödemim insin birazcık
Evet canim hatirlarsan ben erkenden yemegi kesiyodum gece midem acayip yaniyodu cnku.

Gece yemeklerim cok benim ya midem berbat oyüzden. Nasıl engel Olcam bilmiyorum gündüz gayet normal yiyorum ama gece olunca aburcubur arıyorum deli gibi. Uykuda olmayınca sabaha kadar yeme istegi oluyor

Ilki normaldi ama dün doktorum bebeğin ters olduğunu söyledi. Dönme ihtimali var suyun iyi dedi ama sanrim az bir ihtimal. Çok isterdim tabi normal olmasını Allah en iyisini bilir.
Dogum baslayincada donebilir. Nasip neyse o olur. Ama benim bi tanidigim oyle oldu suyu geldi ters zannediyolardi hastaneye gidince bebek donmus dediler normal oldu..

Selam kızlar...
Pek dikkat edemiyorum ben. 13 kilo hedefi ama 10 kilo aldım. Hedefi 15e cektim. İlk oğlumda 21 almıstım.
Bu arada cok asırı akıntım oluyor normal mi acaba? Sizde de var mı?

Amin amin
77 hedefim
Normal kilolular 10-15 arası alıyor bildiğim
Evet. 1 kilo bile az alsan kârdir canim. Tabiki ac kalma yemenden kisma ama saglikli şeyler ye meyve sebze et sut urunleri abur cubur yagli seyler asitliler vs ne sana faydali ne bebegine. Simdi vermeye calisiyorum adeta gramlarla savas icindeyim iyiki dikkat etmisim yoksa canim cikicakmis :KK70:

Evet. 1 kilo bile az alsan kârdir canim. Tabiki ac kalma yemenden kisma ama saglikli şeyler ye meyve sebze et sut urunleri abur cubur yagli seyler asitliler vs ne sana faydali ne bebegine. Simdi vermeye calisiyorum adeta gramlarla savas icindeyim iyiki dikkat etmisim yoksa canim cikicakmis :KK70:
Vay be, zayıflamaya çalışıyorsun resmen :)
Aynen Boğaz’ımızdan kesemeyiz aç kalarak acaip saçma .
Çok az dikkat etme payı olur sadece
Üç kilo almıştım nerdeyse yarılamıştım az gözüyle bakılıyordu
Şimdi yine iyiyim

X