Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Kızlar dün şükür dikkat edebildim. Bugün 2. Günüm şimdiye dek bozmadım. Akşam misafir gelcek umarım bugünü ve hatta doğuma kdr bozmadan devam edebilirim. İlk doğumumda tüm serumlar ayaklarımda birikmişti çok sıkıntı yaşamıştım ödemden. Bu sefer dikkat etmek istiyorum fazla tuzdan kaçınıyorum. Bol sıvı alıyorum ve unlu şekerli şeyler yemiyorum. Bu sabah 74.2 çıktım. 4 günüm kaldı doğuma. Hedef 73.5 ile doğuma girmek toplamda 13,5 kg almış olcam yani umarım. Bnm oğlan 4 kg olmuş. Sancım aşırı yüksek çıktı nst de. Hemşire şaşırdı millet bağırıyor bu seviyede siz muhabbet ediyorsunuz dedi😂 dedim kesseler acımaz ahahahahah
Masallah sana. Insallah dogumun da kokay gecer. Ben dogumaan sonra eve geldim tartıldım ve sadece 4 kilo gittigini gorunce şok oldum. Bebek 3.5 kil9 ise suyu vs hepsi 500 grammi yani dedim.
85 ile doguma gittim. 81 ile eve geldim. Sonra 79 a dustum. Ama bugun tartildim yine 80.5 olmusum. Kilo almisim. Yememden kısmadım sutum gitmesin diye ve hirma yiyorum sanir8m hurmadan kilo aldim.
Gunde 3 ila 3.5 litre su iciyorum. Meyvesulari haric.

Gunaydin kizlar kv. Bende kaliyor cok teli alamiyorum bugun guncellicem listeyi. Opuyorummmm
Benim guncel kilom da 80.6 eklersen sevinirim. Hamilelik boyunca cok almamisim sanirim. 9.5 kilo ile doguma gittim.🤗 lohisalik bitsin?d8kkat ederim beslenme isine. Su an sadece sutum artsin odakli yasiyorum.

Benim guncel kilom da 80.6 eklersen sevinirim. Hamilelik boyunca cok almamisim sanirim. 9.5 kilo ile doguma gittim.🤗 lohisalik bitsin?d8kkat ederim beslenme isine. Su an sadece sutum artsin odakli yasiyorum.
9.5 kilo cok iyi tebrik ederim. Sütun bol olsun canim. Bebis nasil gece duzeni falan

Sabah bir bardak kefir(8.30)
Kahvaltı( 9.00)
Roka, maydonoz, lor peyniri, domates salatalık, 10 zeytin, 2 yumurtalı salata
Öğlen ( 14.00)
1 dolu tabak Zeytinyağlı börülce ve bir bardak kefir
Akşama annem etli barbunya ve bulgur pilavı pişirdi. Barbunya yerim ben bulgur yemek istemiyorum ödem olmamak için
Canim harika liste bayaga iyi beslenmissin

Merve2407 Merve2407 nasilsin? Nasil geciyor hamilelik :)
Bulantin vs yok insAllah..
Listeye ekledim seni cuma gunleri tartilip bildirim yapıyoruz bilgin olsun. Hedef koydun mu kendine kilo konusunda

Günaydın...
Tatil bitti pazartesi okula baslıyorum.
Bugün yedim yedim. Yarından itibaren sisteme dönüş son haftalarda dozumu kacırmayayım bari.
Asırı sekerli seyler istiyorum bu ara. Annem dee sagolsun her öğün hamur işi 🤷‍♀️Elim ayagım titriyor sekerli birsey yemedikçe. Meyve Fln da işe yaramıyor. 2.7 kg alma hakkım var🙈

Kızlar merhaba benim beta hcg degerlerimde yükseliş var. Yarin tekrar kan tahlili vericem. Eğer varsa daha cook yeni 3 haftalik(adetimin ilk gününden sayınca) ve benn aşırı acikiyorum özellikle akşamları. Yemek yerken bile karnım gurulduyo normal mi anlamadim ki sanki karnimdan da kilo almaya basladim gibi

Kızlar gece uyku yok bana sabaha kadar yiyorum az az napim canım sıkılıyor 😀şu sıra cok işim vardı sürekli hareket halindeyim belki yoruldugum içinde vücut yemek istiyor olabilir.bebiş hareket ederken cok ciddi ağrı yapıyor nst de 40 50 seviyelerinde sancı cıktı geçen aslında oğlumda da hep vardı normal heralde. Şu 15 günü de atlatırsam dogsun yani napim acele edene 😁

X