Yeni kapanan kişiye önerileriniz

sahmeran0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2022
10
8
26
Merhaba arkadaşlar ben kapanmaya niyet ettim fakat ilk kez kapanacağım ve hani nerden nasıl başlayacağım hiç bilmiyorum hangi bone kullanılır hangi şal alınır hiç bir fikrim yok etrafımda kapalı kimse de yok bilgi alabileceğim yardımcı olabilir misiniz

Merhaba, bone olarak hep siyah renk almanı öneririm birde arkası fırfırlı boneler çok iyi başörtünün daha iyi durmasını sağlıyo. Düz renk şallar alabilirsin özellikle kot rengine yakın bir mavi şalın kesin olsun çok hoş duruyor. Birde siyah ve krem rengi şal alırsan iyi olur. Kombinlerine çok uyar. İşk zamanlar başörtüsü iğnelemede özellikle boyun kısmında sıkıntı yaşayabilirsin. Çengelli iğne kullanabilirsin. Bu arada toplu iğnede iki kutu al biri gümüş rengi olsun biri siyah. Bu iğneler pazarda bile satılıyo çok ucuzlar. Başörtüsü satan dükkanlar var orda çalışan genç kızlarada ilk defa kapanacağını söylersen yardımcı olur sana. Sor ak istediğin birşey olursa yazabilirsin.

Merhaba, bone olarak hep siyah renk almanı öneririm birde arkası fırfırlı boneler çok iyi başörtünün daha iyi durmasını sağlıyo. Düz renk şallar alabilirsin özellikle kot rengine yakın bir mavi şalın kesin olsun çok hoş duruyor. Birde siyah ve krem rengi şal alırsan iyi olur. Kombinlerine çok uyar. İşk zamanlar başörtüsü iğnelemede özellikle boyun kısmında sıkıntı yaşayabilirsin. Çengelli iğne kullanabilirsin. Bu arada toplu iğnede iki kutu al biri gümüş rengi olsun biri siyah. Bu iğneler pazarda bile satılıyo çok ucuzlar. Başörtüsü satan dükkanlar var orda çalışan genç kızlarada ilk defa kapanacağını söylersen yardımcı olur sana. Sor ak istediğin birşey olursa yazabilirsin.
Çok teşekkür ederim bilgiler için bone tek soru işaretimdi bir ara saçımı platin yapıp yakıp erkek traşı kestirmiştim şuan bildiğin erkek traşı saçım arkası fırfırlı olan kurtarıcım olabilir sanırım

Siyah bone ama arkası fırfırlı ve topuz tokası
Eşarp şimdilik deneme zor şal al Medine İpeği gayet pratik bağlanıyor. Zevkine göre renk alabilirsin bi iki aya tam toparlanırsın canım.

Çok teşekkür ederim bilgiler için bone tek soru işaretimdi bir ara saçımı platin yapıp yakıp erkek traşı kestirmiştim şuan bildiğin erkek traşı saçım arkası fırfırlı olan kurtarıcım olabilir sanırım
Ayrıca toplu iğneleri ağzınızda tutmayın. Bazı kadınlar bu toplu iğneleri yutabiliyorlar. Kaymayan düz renk eşarp ve şalları tavsiye ederim. Desenli eşarpları tavsiye etmem her kıyafete gitmiyor. Saten eşarplarda iyi olmuyor kayıyorlar. Bone olarak siyah bone her eşarba gider ama beyaz bone ve renkli boneleride eşarba göre kullanabilirsiniz. Ayak bileğine kadar uzanan uzun etekler alın ama kalem etek almanızı tavsiye etmem yürümesi zor oluyor yinede giyip bir deneyebilirsiniz belki rahat kullanabilirsiniz. Üzerinize uzun kollu bluz triko kazak tunik vb. alabilirsiniz. Ayak bileğinize kadar uzanan uzun kollu elbiseler alabilirsiniz. Bunların üzerine kuşaklı yada kuşaksız pardesü yada kaplardan giyebilirsiniz veya kışsa uzun kaban giyebilirsiniz. Külotlu yada pantalon çorabı olarak abdest çorapları var ayak uçları açılıp kapanabilen bunları kullanabilirsin. Yada soket çorap giyersin. Pantalon çorabıda giyebilirsin. Namaz için tek parça düz renk namaz elbisesi alıp rahatça kullanabilirsin. Başka sorun olursa yazabilirsin.

Merhaba arkadaşlar ben kapanmaya niyet ettim fakat ilk kez kapanacağım ve hani nerden nasıl başlayacağım hiç bilmiyorum hangi bone kullanılır hangi şal alınır hiç bir fikrim yok etrafımda kapalı kimse de yok bilgi alabileceğim yardımcı olabilir misiniz
Kapalı değilim pratik kolay çıkabilen kıyafetler bol sade giyinin derim.

X