Yeniden evlenmek istemem

Hakkında hayırlısı olsun. Artık ne istediğini , ne istemediğini daha iyi biliyorsundur.
Beklentilerine uygun biri mutlaka karşına çıkar. Mutlu da olursun neden olmasın ki?

Ikinci kez evlenmeyi dusunmuyorum. Ozgurlugu tattiktan sonra yeniden kaynana gorumce muhabbetleri cekemem. Ne bulursan yiyorum canim ne yapmak istiyorsa yapiyorum. Hesap veremem kimseye bu saatten sonra. O yuzden evlenmeyi dusunmuyorum.
Seni sevdim benim kafadasin

Bekar bir kadın olarak tabi ki evlenmek isteyebilirsiniz.. Fakat normalde çok çok düşünülmesi gereken bir konuyken sizin ultra çok düşünüp hiç acele etmemeniz lazım.. Çünkü hayatınıza girecek adam yalnız sizin değil oğlunuzun da hayatına girecek.. Anne olunca bu konuda çok ama çok secici olmalıyız..

Ama kısmet işidir bu.. Bakarsınız gerçekten sizi mutlu edecek biri karşınıza çıkar.. Nasibinizde varsa mutlaka çıkar..

Size hoş gelen, dışardan gözlemlediğiniz kadarıyla düzgün bir adam varsa ilk adımı atabilirsiniz.. Bazen insan imkanları kendi sağlayabilmeli.. Arkadaşım baksın, o teklif etsin, birileriyle tanışırsın elbette olabilir ama varsa sizin de beğendiğiniz biri konuşun derim..Acele etmeden, çok ciddi olmadan, çok kapılmadan konuşun.. İnce eleyip sık dokuyun..

İnşallah çok mutlu olursunuz

Benim teyzemin oğlu boşandı eşi aldatmisti. Sonra görücü usulü gibi oldu biriyle tanistirdilar mesela kadında çok güzel çok naif biriydi anlaştılar evlendiler ikisininde birer çocuğu vardı eski eşlerinden ama ikisininde yanında değildi çocukları. Sonra onlar evlendi vee 3 çocukları oldu mutlular rabbim senin hakkında da hayırlısı neyse onu çıkarsın inşallah karşına

Ana şimdi alıştım sanırım .Evlılere bakıorumda evlenfıklerıne kanet edıolar .Bılmıorum gercekten

Ben sizi cok iyi anliyorum. Bir yuvasi olmasi insanin esiyle birlikte bir evi olmasi sevmek sevilmek begenilmek begenmek ait olmak hissetmek. Bazen bunu evlensek dahi bulamiyoruz. Insanlar o kadar bozuk ki anlasilmayinca anlasilmiyor. Ikinci evlilikten benimde hic bir beklentim yok.Ben su an bosanma asamasindayim. Ilkinde bu duygulari tatmak istedim bazen oldu bazen cogu olmadi ama nasip hersey. Guvenmek normalde zorken artik iki kati zor oluyor insanlarin kotuluklerini yasadiklarini cevreyi gordukce.

benim ikinci evliliğim ilkinden beter oldu sakın özenme oğlunun üvey babayla neler yaşayabileceğini düşün komşumuzda bo yüzden boşandı üvey baba oğlunu dövüyordu yok yere bu günlerini mumla ararsın

Çocuğunuz var sonuçta
Yeni bir evlilik çocuk için doğru olmayabilir
Gençsiniz hayatı paylaşmak istersiniz biriyle anlıyorum ama bu kadar isteğinizi anlamıyorum
Uygun biri olursa değerlendirirsiniz ama öyle biri de yok anladığım kadarıyla
35 yaşında hiç evlenmedim çocuğum yok ben bile bu kadar istekli değilim valla
Evlenip ayrılmış çocuklu olsam asla istemezdim gibi geliyor
Bakalım gelicek adam benim çocuğuma nasıl davranıcak?çocuğumun piskolojisi bozulur mu?ben olsam bunları düşünürüm
Çocuk sahibi olmak sorumluluk gerektirir

Bende 10 yıldır bekarım ama sevgililerim oldu evlilikten döndüklerim eskiden korkusuzdum son 3,5 yılda o kadar kötü seyler yaşadım ki ilişkiye, evliliğe dair benden uzak olsun diyorum zor bacım be

Ben daha birinciyi almadım ama bosanirsam ikinciyi evlenirim heralde ya, memnun kalmazsam üçüncü de.
Neden olmasın ki? Kalp çarpsın yeter ki.
Eski ilişkim kötü oldu diye kalbime kilit vuracak halim yok...
Hem çocuğun varken evlenmek o kadar da kötü bir şey değil ki.
Bizim sülalede de çok var halihazırda çocuğu varken evlenen. Çocuklar da gayet mutlu, uyum içinde yaşıyorlar geneli

Yeni bir adam, yerden kirli don- çorap toplama ihtimali, istemediğim zaman sekse zorlanma, her gün yemek pişirmek, mutfak toplamak, ütülü pantolon gömlek olayı, evde benim bir kız çocuğum, kazandığım parayı harcayamama hatta adama verme ihtimali, gittiğim yerler konusunda hesap verme, varoş görümce, kaynana, elti, ‘kaynımgil’ muhabbeti, aileleri tanıştırma gerginliği.. yazarken bile soluğum daraldı içim sıkıldı.
Zaten böyle bir tiple evlenmem ama nasip belli olmuyor. Bu saatten sonra gezip, yiyip içeceğim bir yol arkadaşı olsa kafi. Ne evlilik ne nikah istiyorum. Gezilsin, tatillere- seyahatlere gidilsin, herkes evine dönsün ve bütçeler ayrı olsun. Uzak olunca tahammül azalmaz Tutku da dinç kalır.

Evren, mesajı aldın umarım

Şu evlilik prosedürleri beni benden aldı ahah. Oturduğum yerde yoruldum.

Aynen katılıyorum arkadaşa benimde ilk evliliğim berbatti şimdiki huzur ve sevgi dolu elhamdülillah ...ve eşime ilk ben açıldım direk söyledim tanışmanın ikinci günü ( bir gün önce rüyamda görmüştüm ismini vs bunlar etkiledi tabiki ama ) dedim hayatında biri varsa hiç konusmayalim çünkü ben senden çok hoşlanmaya başladım dedim :) böylece olaylar hızlıca gelişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…