Gebeliğe Hazırlık Yerleşme kanaması mı kimyasal gebelik mi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet çok şükür risk azaldı 🤲🏻
Canim adetime 3 gun var ve uc gün once betam 30 cikti asiri bel ağrısıyla ogrendim ve bel agrim cok fazla bugün de kahverengi lekelenme başladı, senin durumun gibi sence yerlesme mi düşük mu ?

Canim adetime 3 gun var ve uc gün once betam 30 cikti asiri bel ağrısıyla ogrendim ve bel agrim cok fazla bugün de kahverengi lekelenme başladı, senin durumun gibi sence yerlesme mi düşük mu ?
Benim çok şükür kesildi lekelenmem 9+3teyim. Kırmızı olmadığı sürece endişelenme benim 17 gün sürmüştü

Tekrar kan verdiniz mi sağlıklı olup olmadığını anlarsınız böyle

Tekrar kan verdiniz mi sağlıklı olup olmadığını anlarsınız böyle
Ya aile hekimi verdirmedi ki kadin doğuma gitmen gerek dedi kendi kadin doğum doktorum da kasimda gel henüz bebek yerleşmemiştir cok yeni birşey göremem dedi, devletin kadin doğumu da randevusuz kimseyi almiyolar yalvar yakar sıra zor almıştım geçen ay da artik biryerlere kosmaktan o kadar yoruldum ki bir de çalışıyorum zaten bugun idrar testi yaptım cok koyu çıkınca rahatladim artik pazartesi özel hastaneye gitcem ...

X