Yerleşme kanaması mı kimyasal gebelik mi?

nmsc

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
348
52
28
Kanaman sürekli ve kırmızıysa adet olmuşsundur. Kimyasal gebelik yaşıyorsun sanırım üzülme sağlıklı gebeliğe yol açıyor.
Çok az bir kırmızımsı gördüm üzüldüm am sonra yine kahve leke leke şekline döndü ama 2 gündür devam ediyor aralıksız bu kadar uzun yerleşme de olmaz gibi sanki

HaticeK06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
346
214
Ne bileyim kendi kendine gelin güvey oldum gibi hissediyorum adet günüm yarın ya da çarşamba değer iki kat artmadan niye geldin derler gbi geldi😢
olur mu oyle sey benimde 5 haftalikken geldi leke alttan bakiyolar kanama varmi yok mu diye git sikayetini belirt orda doktor ebe kim varsa bakar degerlernede bakarlar hem ihmal etme dusmucegi varsa duser

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1748 gün geçti.

nmsc

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
348
52
28
Pazar gece yapmıstım ilk testi pazartesi sabah yaptığım sonradan silindi iyice ilk böyle değildi Pazartesi aksam test verdim 63 cıktı. Salı yani bu sabah ki yaptığımda sizce koyulaşma var mı ? Hala kahve lekelenmem devam ediyor yoğun şekildi
28042ED0-418E-42EA-9628-D7D1F715A098.jpeg

nmsc

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
348
52
28
Kızlar dün 63 cıkan betam bugün 98 cıktı ve bana umut oldu😍 hala kanamam devam ediyor siyaha yakın bir şekilde ama inşallah hayırlısıyla tutunur🤲🏻

esil2837

Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
408
340
29
Kızlar dün 63 cıkan betam bugün 98 cıktı ve bana umut oldu😍 hala kanamam devam ediyor siyaha yakın bir şekilde ama inşallah hayırlısıyla tutunur🤲🏻
Doktora göründün mü canım kanaman devam ediyosa mutlaka doktora görün belki ilaç verir ve 2 gün sonra testini mutlaka tekrarla sakın aksatma stres yapman için söylemiyorum ama bende kimyasal gebelik yaşadım ilk değerim 59 çıktı 3gün sonra 99 ondan 2 gün sonrada 66 oldu tabi bu arada değerim 99 çıkmışken hafif kanamalar başlamıştı ama benim çok feci ağrılarımda vardı bundan dolayı kimyasal olduğunu anlamıştım hemen acile gitmiştim o yüzden sakın bu durumu aksatma canım uzan dinlen ve ağrın yoksada çok endişelenme bence yerleşme kanaması olabilir inşAllahh sağlıklı bi gebeliktir bebişini hayırlısıyla kucağına alırsın🥰🤲🏻 Sakın bunları söylediğim için korkuya kapılma lütfen doktor işini aksatmaman için söyledim❤️

Slakra

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2021
629
324
23
Çok az bir kırmızımsı gördüm üzüldüm am sonra yine kahve leke leke şekline döndü ama 2 gündür devam ediyor aralıksız bu kadar uzun yerleşme de olmaz gibi sanki
Sökülmeye çalışıyorsun sanırım adet başlangıcı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-04-2022

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 177 gün kaldı.

Bebeğiniz artık yumruk yapmak, baş parmağını oynatmak, bilek bükmek ve kavramak gibi daha gelişmiş el ve kol hareketleri yapıyor. Bebeğin bütün vücut hareketleri bebek için pratik yapmak anlamına gelir. Bebeğiniz küçük kaslarını da hareket ettirerek onlara egzersiz yaptırırlar. Anneler hamilelik sırasında cildinizi daha kuru hissedebilirsiniz. Losyonlar bu konuda size yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

nmsc

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
348
52
28
Doktora göründün mü canım kanaman devam ediyosa mutlaka doktora görün belki ilaç verir ve 2 gün sonra testini mutlaka tekrarla sakın aksatma stres yapman için söylemiyorum ama bende kimyasal gebelik yaşadım ilk değerim 59 çıktı 3gün sonra 99 ondan 2 gün sonrada 66 oldu tabi bu arada değerim 99 çıkmışken hafif kanamalar başlamıştı ama benim çok feci ağrılarımda vardı bundan dolayı kimyasal olduğunu anlamıştım hemen acile gitmiştim o yüzden sakın bu durumu aksatma canım uzan dinlen ve ağrın yoksada çok endişelenme bence yerleşme kanaması olabilir inşAllahh sağlıklı bi gebeliktir bebişini hayırlısıyla kucağına alırsın🥰🤲🏻 Sakın bunları söylediğim için korkuya kapılma lütfen doktor işini aksatmaman için söyledim❤️
Doktora göründüm kuzu. Progestan verdi. Çalısıyorum diye bir kaç gün dinlen dedi. Perşembe tekrar kan istedi. İnşallah kimyasal olmaz şimdi raporla birlikte herkese duyurmus oldum kimseye demicem derken müdürüm ve yardımcısı raporda görecek 🤦‍♀️ Doktor ultrason da kanama alanını görüyorum ama rahim içi gebelij demek için erken keseyi beklemek ve artışa bakmak lazım dedi

nmsc

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
348
52
28
Sökülmeye çalışıyorsun sanırım adet başlangıcı
Bugün doktora gttim dün 63tü değerim Bugün aynı saatte 98 cıktı. Kanama bitene kadar istirahat verdi doktor perşembe yeniden kandan artışa bakacak o zamana belli olur inş