Yerleşme kanaması mı kimyasal gebelik mi?

caglaaaaaa

Bankacı 💵💳💰
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2020
301
112
31
Bugün Gttim kuzu 420 cıktı değerim. Kanamam devam etse de artış iyi dedi ama riskli gebelik dedi doktor. bakalım pazartesi kese görebilirz belki o zaman netleşir dedi rahim içi gebelik olup olmadığı. 5 gündür normal bir akıntı göremedim bende çok kendimi kaptırmadan bekliyorum

Hayırlısı olsun. Değerin çok güzel. İnşallah sonrası da güzel olur 🧿💚 saglıklı ve hayırlı olacaksa devm etsin inşallah 🥰

nmsc

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
348
52
28
Canım hayırlı olsun hiç belirtin var mıydı
Sağolasın hala ne olacağı belli olmayan bir gebelik kendimi cok kaptırmıyorum hayırlısı artık. Belirtim yoktu hamile olmadığım bir bucuk sene bir sürü belirtim vardı ama şimdi ne göğüs acısı ne kasık bişey yok ilk kendimce belirti gördüğüm adete 2 gün kala gelen kahverengi lekelenmeydi öyle test yaptım o da bitmiyor hala devam bitmediği sürece de aklımda dış mı boş mu bir sürü soru

Dnzylkn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2020
1.548
904
Sağolasın hala ne olacağı belli olmayan bir gebelik kendimi cok kaptırmıyorum hayırlısı artık. Belirtim yoktu hamile olmadığım bir bucuk sene bir sürü belirtim vardı ama şimdi ne göğüs acısı ne kasık bişey yok ilk kendimce belirti gördüğüm adete 2 gün kala gelen kahverengi lekelenmeydi öyle test yaptım o da bitmiyor hala devam bitmediği sürece de aklımda dış mı boş mu bir sürü soru
Daha devam ediyor mu canm lekelenme

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-04-2022

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 175 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında bacak ve ayaklarında dikkat cekici bir hareketlilik vardır. Tekme atabilir, ayaklarını içe dışa döndürebilir. Önümüzdeki 3-4 hafta içinde alt karın, kalça, uyluk ve göğüslerinizde hızlı gerilme sebebiyle çatlaklar görülebilir. Çatlaklar ilk başlarda kırmızımsı veya mavimsi bir halde iken ilerleyen zamanlarda gümüş-beyaz renge dönüşür.Bazı kadınlar hamilelik sırasında karpal tünel sendromu yaşarlar. Eğer ellerinizde ve bileklerinizde kas ağrıları yaşarsanız doktorunuzla konuşun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

tuce03

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2021
262
110
22
Anladım canım inşallah sağlıklı bir gebelik olur

Masallardiyarii

Masallar da gerçek olacak 🙏🏻🐣
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2021
706
832
Merhabalar kimyasal gebelik sonrası adet düzeni bozulmasi normalmidir acaba bilgisi olan var mı

Dnzylkn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2020
1.548
904
Evet ne yazık ki😢 haftaya da rapor verecek bu gidişle doktor. Pazartesi kese görürüz dedi bakalım umarım rahim dışı bir gebelik değildir
Insallah değildir canm bizede haber ver insallah seninledir bebis

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-04-2022

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 175 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında bacak ve ayaklarında dikkat cekici bir hareketlilik vardır. Tekme atabilir, ayaklarını içe dışa döndürebilir. Önümüzdeki 3-4 hafta içinde alt karın, kalça, uyluk ve göğüslerinizde hızlı gerilme sebebiyle çatlaklar görülebilir. Çatlaklar ilk başlarda kırmızımsı veya mavimsi bir halde iken ilerleyen zamanlarda gümüş-beyaz renge dönüşür.Bazı kadınlar hamilelik sırasında karpal tünel sendromu yaşarlar. Eğer ellerinizde ve bileklerinizde kas ağrıları yaşarsanız doktorunuzla konuşun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın