Yerleşme kanaması olabilir mi?

isimsizavukat

Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2020
75
33
28
28/12 de yumurtlama gördüm ovülasyon testinde 27si,29u,30unu değerlendirdik. Progesteron değerim 6,5 çıktı. Adetime 2 gün kala pembe bi kanama geldi. Bugün kanama devam ediyor sabah kahverengiydi şuan yine pembe. Deneyimleyen var mıdır. Deneyimlerini benimle paylaşabilirse sevinirim. Bugün regl başlangıç günüm

kimse cevap vermemiş, biz düşünmüyoruz henüz çocuk o yüzden ovülasyon vs takip etmedim ama benim de reglime 2 gün var ve bugün önce hafif pembe sonra kahverengi akıntı geldi. test yapmaya da korkuyorum durduk yere kendimi umutlandırmış gibi olacağım diye. bize cevap verebilecek kimse yok mudur?
,

kızlar yok mudur bu konuda bir şey söyleyebilecek olan, eski konulara da baktım ama adam akıllı bir şey ben bulamadım en azından.

Aynı durumdayım bende pembe akıntılarım var umutlanmak istemiyorum ama inşallah vardır 😔

Yerleşme kanaması oldukça açık renkli pembe veya açık renkli kahverengi olur. Regl gibi canlı kırmızıya dönmemesi lazım.

ben çok hafif pembe bir lekeyle başlayıp gün içinde devamı gelmeyince acaba mı demiştim ama sağlam bir sancıyla regl merhaba dedi akşam saatlerinde. kızlar umarım sizinki yerleşme kanamasıdır.

Yerleşme kanaması oldukça açık renkli pembe veya açık renkli kahverengi olur. Regl gibi canlı kırmızıya dönmemesi lazım.
20 ocak yumurtlama gördüm değerlendirdik 25 ocak lekelenmem oldu 27 ocak bugün ve hala kahverengi ack pembe varla yok arasi devam ediyo hamiemiyimdir

20 ocak yumurtlama gördüm değerlendirdik 25 ocak lekelenmem oldu 27 ocak bugün ve hala kahverengi ack pembe varla yok arasi devam ediyo hamiemiyimdir
Evet, olabilir. Ben yumurtlamadan 10 gün sonra açık kahve leke görmüştüm 1 kez. Adet tarihinizde sabah ilk idrarla test yapın zaten varsa çıkar.

Bilen varsa cvplayabilir mi lütfen 🙏🏻 Bu yerleşme kanamasından ne kadar süre sonra idrar testinde pozitif çıkar ?

Ben yerleşme kanaması olduğunu bilmiyordum. 2 gün sürdü adet gelecek sandım öylesine test yaptım çok aşırı silik çıktı
Çok teşekkür ederim cvbınız için yani bilmiyorum bende test yapıyorum ama varla yok arası ben mi öyle görmek istiyorum anlamadım bugün çok afedersiniz sadece bir damla iç çamaşırımı kirleten bi leke oldu

Çok teşekkür ederim cvbınız için yani bilmiyorum bende test yapıyorum ama varla yok arası ben mi öyle görmek istiyorum anlamadım bugün çok afedersiniz sadece bir damla iç çamaşırımı kirleten bi leke oldu
Benim sarı, açık kahverengi arası bir lekeydi sadece silince peçeteye geliyordu adetime 1 hafta kala geldi. Normalde hep adetimden önce gelen şeydi test yaptım önce negatif çıktı 2 gün sonra yapınca aşırı silik çıktı inanamadım arkadaşıma gönderdim vardır dedi ertesi gün yine test alıp yaptım evde silik çıktı daha belirgindi hemen kan vermeye gittim 63 çıktı umarım sizinki de pozitiftir🤲🏻

Benim sarı, açık kahverengi arası bir lekeydi sadece silince peçeteye geliyordu adetime 1 hafta kala geldi. Normalde hep adetimden önce gelen şeydi test yaptım önce negatif çıktı 2 gün sonra yapınca aşırı silik çıktı inanamadım arkadaşıma gönderdim vardır dedi ertesi gün yine test alıp yaptım evde silik çıktı daha belirgindi hemen kan vermeye gittim 63 çıktı umarım sizinki de pozitiftir🤲🏻
Amin ya çok teşekkür ederim sizde sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏🏻 benim de aynı şekilde inanılmaz açık renkte yarın da adet olmam gerekiyor fakat beni şüpheye düşüren şu ki adet öncesi göğüs ağrım biter bi iki gün sonrasında adet olurum bu kez göğüs ağrım şiddetli olmasa da hala var kasıklarımda batmayla karışık ağrılar var özellikle sağ tarafımda ama dediğim gibi yaptığım testlerde çizgi var mı yok mu kör olucam yakında bakmaktan 😂

Amin ya çok teşekkür ederim sizde sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏🏻 benim de aynı şekilde inanılmaz açık renkte yarın da adet olmam gerekiyor fakat beni şüpheye düşüren şu ki adet öncesi göğüs ağrım biter bi iki gün sonrasında adet olurum bu kez göğüs ağrım şiddetli olmasa da hala var kasıklarımda batmayla karışık ağrılar var özellikle sağ tarafımda ama dediğim gibi yaptığım testlerde çizgi var mı yok mu kör olucam yakında bakmaktan 😂
Fotosunu at bakayım belki vardır😍 bugün mü yaptın testi ?

İnşallah ya ben hala beta hcg takibi yaptırıyorum adetim normalde yarın 5 gün öncesi öğrenmiş oldum 😂😂

Bak mesela yaptıklarımdan bi tanesi bu en net gördüğüm artık diğerleri ne kadar negatif sen düşün 😂😂

Eklentiler

• DC30A9F7-EA92-4757-9431-25294688C6D6.jpeg
    DC30A9F7-EA92-4757-9431-25294688C6D6.jpeg
    17,7 KB · Görüntüleme: 138
İnşallah ya ben hala beta hcg takibi yaptırıyorum adetim normalde yarın 5 gün öncesi öğrenmiş oldum 😂😂
İnşallah sorunsuz sıkıntısız güzel bi hamilelik süreci geçirirsin hiç bişeyi stres yapma kendine bol bol dinlen tadını çıkar bu günlerin 🥰

Bak mesela yaptıklarımdan bi tanesi bu en net gördüğüm artık diğerleri ne kadar negatif sen düşün 😂😂
Kız var burda. Benim bundan daha silikti sanki

Eklentiler

• E2203E2D-6827-439A-B8E1-AB30F2DA8BB6.jpeg
    E2203E2D-6827-439A-B8E1-AB30F2DA8BB6.jpeg
    73,8 KB · Görüntüleme: 136
  • 4489F6B1-489E-4CCD-9A25-88606B795F90.jpeg
    4489F6B1-489E-4CCD-9A25-88606B795F90.jpeg
    72,4 KB · Görüntüleme: 134
X