Yerleşme kanaması yaşayanlar nasıl yaşadınız? Yardımcı olur musunuz?

busranazz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2020
26
28
30
Selamun aleyküm hanımlar, adetime 4-5 gün varken kahverengi kanla karışık pembeye yakın rengi bir akıntı yaşamaya başladım dün sabah başladı. hamilelik şüphem vardı bundan 4 gün önce kan verdim negatif çıktı. Bugün test çubuğu aldım ikinci çizgi varla yok arası gibi birşeydi iki saat sonra daha da belirginleşti. Bu arada bugün akıntıma pıhtılar ve kaşıntı eşlik etti.. Bu durumu yaşayan var mı varsa yardımcı olur musunuz? Acayip stress yaptım ben..

Selamun aleyküm hanımlar, adetime 4-5 gün varken kahverengi kanla karışık pembeye yakın rengi bir akıntı yaşamaya başladım dün sabah başladı. hamilelik şüphem vardı bundan 4 gün önce kan verdim negatif çıktı. Bugün test çubuğu aldım ikinci çizgi varla yok arası gibi birşeydi iki saat sonra daha da belirginleşti. Bu arada bugün akıntıma pıhtılar ve kaşıntı eşlik etti.. Bu durumu yaşayan var mı varsa yardımcı olur musunuz? Acayip stress yaptım ben..
aleyküm selam şuan adete kaç gün var canım.

Yerleşme kanaması ile bilgim yok kuzum ama 2 saat sonra çıkan çizgi doğru değildir zaten kullanma reçetesinde de yazar😊

Sonuç bu 😊

Eklentiler

• IMG_20200122_193117_907.jpg
    IMG_20200122_193117_907.jpg
    127,9 KB · Görüntüleme: 1.317
Ben yerlesme kanasi yasadim, fakat 5. Gebelik haftamda yasadim. Sadece iki damla ve cok cok acik pembe renkti.

X